Προς το περιεχόμενο

Microsoft Wireless Mouse 3500 - 6€ @amazon


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κινητά πάντα υπάρχουν στο σπιτι, αλλα σε μια λογικη αποσταση 2-3 μετρων παντα.

 

Δηλαδή σε εσένα polos, δεν υπάρχει κανένα θέμα με διακοπες κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 94
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κινητά πάντα υπάρχουν στο σπιτι, αλλα σε μια λογικη αποσταση 2-3 μετρων παντα.

 

Δηλαδή σε εσένα polos, δεν υπάρχει κανένα θέμα με διακοπες κτλ?

διακοπές έχω αν το κινητό είναι κοντά στο δέκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα, με κινητό/χωρις κινητό.... εβγαλα φορτιστές απο τις πριζες... τιποτα. Ειναι καποιες συγκεκριμένες θεσεις σε συνδυασμό με την στάση του σώματος, που απλα δεν επικοινωνεί όπως πρέπει. Θα δοκιμάσω να αλλάξω κανάλι στο wifi μήπως υπάρχει κανα τέτοιο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι απαντάω μόνος μου, μετα απο ερευνα 3 ημερων (οκ, 30 λεπτων): Το πρόβλημα ήταν καθαρά δικό μου, καθώς στο Lenovo L520 που αγόρασα προσφατα, είχα φορεσει στην express card στην αριστερη πλευρα (που εβαζα τον πομποδεκτη) μια κάρτα επέκτασης usb3.0 κινέζικη που προφανώς με πέθαινε στην ηλεκτρομαγνητική!!! Μόλις βγηκε, τέλος τα προβλήματα.... απολαύστε υπεύθυνα το ποντίκι σας των 6 ευρω  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Κι απαντάω μόνος μου, μετα απο ερευνα 3 ημερων (οκ, 30 λεπτων): Το πρόβλημα ήταν καθαρά δικό μου, καθώς στο Lenovo L520 που αγόρασα προσφατα, είχα φορεσει στην express card στην αριστερη πλευρα (που εβαζα τον πομποδεκτη) μια κάρτα επέκτασης usb3.0 <a href="http://www.ebay.co.uk/itm/180884696391?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649">κινέζικη </a>που προφανώς με πέθαινε στην ηλεκτρομαγνητική!!! Μόλις βγηκε, τέλος τα προβλήματα.... απολαύστε υπεύθυνα το ποντίκι σας των 6 ευρω :-)</p>

 

 

κουλό πρόβλημα!

αν έχεις συνδεμένη τη κάρτα usb 3.0 και βάλεις το δέκτη σε άλλη θύρα πάλ κάνει παράσιτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...