Προς το περιεχόμενο

Επιλογη συνδεσης Internet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας,κανω αυτο το θεμα γιατι χρειαζομαι την βοηθεια σας!
Εδω και 1χρονο εχω HoL και δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος με τις επιδοσεις της! Και τωρα που μετακομιζουμε βρισκω και εγω την ευκαιρια να αλλαξουμε εταιρια. τι θελω να περιεχει το πακετακι?

Γρηγορο Internet.
Κλησεις προς εξωτερικο/εσωτερικο.

Τι εχεται να μου προτεινεται? ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ HOL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πχ forthnet Μπορεις.το γρηγορο ιντερνετ εχει να κανει και με το ποσο μακρια εισαι απο το αστικο κεντρο.και οτε μπορεις αλλα πολυ ακριβος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράξενο που έχεις πρόβλημα με HoL, τη θεωρώ αξιόπιστη αλλά όπως κάτσει, παίζουν διάφοροι παράγοντες. Συμφωνώ με τον poulino, για ΟΤΕ αν έχεις την οικονομική δυνατότητα - σε διαφορετική περίπτωση θα πρότεινα Cyta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι μακρια απο το α/κ λογικο να εχει θεμα πχ λογω αποστασης και εκει θα το ειχε με ολους τους isp.εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα cyta Λογω voip οποτε σε υποχρεωνουν να εχεις το δικο τους ρουτερ.αν πεσει το ιντερνετ χανεις και τηλεφωνο επισης οποτε καλυτερα κανονικη tdm τηλεφωνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός pouline, ξέχασα να σημειώσω το μειονέκτημα του voip στη Cyta - που για πολλούς, όπως και για εμένα δεν είναι ότι καλύτερο για τους λόγους που είπε ο poulinos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός pouline, ξέχασα να σημειώσω το μειονέκτημα του voip στη Cyta - που για πολλούς, όπως και για εμένα δεν είναι ότι καλύτερο για τους λόγους που είπε ο poulinos.

και επειδη ειδα οτι θελει το τηλ δεν μπορει να πει οκ δεν ενεργοποιω το τηλ οποτε αλλαζω ρουτερ και χανω το τηλ και δεν με νοιαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα σου πρότεινα εναλλακτικό γιατί ο ΟΤΕ είναι ο πιο ακριβός. Όσο για την ταχύτητα εάν μας έδινες τα στατιστικά του ρούτερ θα βλέπαμε πάνω κάτω και την απόσταση σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...