Προς το περιεχόμενο

Live Streaming Για Ελληνικα Καναλια


nikosmakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προγραμμα ωστε να μπορωνα βλεπω τα ελληνικα καναλια απο τον υπολογιστη μου με live streaming οταν θε ειμαι στο εξωτερικο και χωρις να υπαρχει προβλημα λογο χρησης ip απο το εξωτερικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι,αυτόματα δεν υπάρχει,μπορείς όμως μόνος σου να ψάχνεις ελληνικές ip και να βλέπεις κανονικά μέσα από της σελίδες των καναλιών,έχει και πολλές σελίδες που της έχουν συγκεντρωμένες.

Δες εδώ,όπου αμερικάνικα βάλε ελληνικά και είναι το ίδιο πράμα  :) .

http://www.insomnia.gr/topic/327050-us-ip-in-greece/?do=findComment&comment=5027679

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαε ευχαριστω για τα site που μου στειλατε παιδια

 

Όχι,αυτόματα δεν υπάρχει,μπορείς όμως μόνος σου να ψάχνεις ελληνικές ip και να βλέπεις κανονικά μέσα από της σελίδες των καναλιών,έχει και πολλές σελίδες που της έχουν συγκεντρωμένες.

Δες εδώ,όπου αμερικάνικα βάλε ελληνικά και είναι το ίδιο πράμα  :) .

http://www.insomnia.gr/topic/327050-us-ip-in-greece/?do=findComment&comment=5027679

Οποτε φιλε μου θα πρεπει να βαλω proxy ωστε να φενεται απο την ip οτι βρισκομαι ελλαδα για να μπορεσω να δω μαλιστα καποια αλλη λυση με χρηση ξενης ip δεν υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Εδώ θα βρεις Live Ελληνικά Κανάλια, είναι το μόνο site που ενημερώνονται συχνά τα κανάλια, ότι άλλο κυκλοφορεί στο ίντερνετ όπως το livetvgreece και greektvlive αντιγράφουν από αυτό. Επίσης ένα ακόμα αξιόλογο site με κανάλια είναι το Tv From Greece.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...