Προς το περιεχόμενο

HP Pavilion G6-2204ev


Kostas360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια εχω τον ιδιο υπολογιστη ακριβως αλλα εκανα την χαζομαρα να θελω να βαλω τα win7 και για να το κανω αυτο επρεπε να σβησω ολα τα partitions του σκληρου, οποτε εχασα το recovery disk αν καποιος το εχει θα μπορουσαμε με καποιον τροπο να το παρω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδιά το Laptop από πλευράς τεχνικών χαρακτηριστικών πραγματικά ΣΚΊΖΕΙ!!!

Ο i7 σε συνδυασμό με τα 6gb RAM κάνει απίστευτα πράγματα...

Για παράδειγμα μπορώ να έχω ανοιχτό το μΤorrent ,την εξερεύνηση αρχείων,3-4 παράθυρα στον Chrome,να ακούω μουσική και κάμποσες άλλες εφαρμογές ανοιχτές στο background...Όλα αυτά δουλεύουν ταυτόχρονα και τρέχουν ομαλά και ωραία!!!Γενικά το laptop δεν υπερθερμαίνεται εκτός από τις φορές που παίζω games!!!

Από άποψη κάρτας γραφικών μην φανταστείτε κάτι το φοβερό...Μπορεί και παίζει παιχνίδια όπως το AC Brotherhood ,Revelations σε High Settings (40 fps)...

Ακόμα από ότι βλέπω στο youtube ,μπορεί και παίζει παιχνίδια όπως το Battlefield 3 σε medium με high settings με ικανοποιητικότατο αριθμό fps (αρκεί να βρεις τη "χρυσή τομή" στις ρυθμίσεις)...

Ένα αρνητικό  (κατά τη γνώμη μου είναι σχετικά ασήμαντο) είναι οι κακές γωνίες θέασης της οθόνης ενώ θα προτιμούσα το laptop να μην είναι φτιαγμένο εξ' ολοκλήρου από πλαστικό...

Το πληκτρολόγιο είναι πολύ άνετο και τα ηχεία είναι ικανοποιητικά...

Σε γενικές γραμμές νομίζω πως είναι ένα ΥΠΈΡΟΧΟ laptop που για τα λεφτά του έχει τεράστιες επιδόσεις!!!

μπορεις να πεις ποιους drivers εχεις,γτ μετα τα updates δεν μπορω να παιξω κανενα παιχνιδι,ολα κολλανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Δυτστυχως δεν μπορώ να εγκατάστησω με τίποτα το WiFi. Είμαι σίγουρος ότι κάποιοι από τους drivers που έβαλα είναι σωστοί αλλά μάλλον είναι disabled καθώς δεν το βλέπω σαν συσκευή στο device manager!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geodimis , αφού δεν υπάρχουν οδηγοί για Windows 7 - 32 Bit , λογικό είναι να υπάρχει πρόβλημα , κάνε αυτό που σου είπα πριν ( και μην χρησιμοποιείς προγράμματα που βάζουν οδηγούς αυτόματα ) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mphxths είπε

Εκτος και αν υπαρχει συγκεκριμενος λογος που θες τα 32bit..οπως εισαι ξηλωσε τα και καλοριζικα τα 64bit.

Νομίζω πως μέσω Hardware Id's θα βρούμε οδηγούς για 32 Bit ( απλά το αναφέρω ) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...