Προς το περιεχόμενο

Box.com - 50GB για πάντα


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς αν κάνει καμιά υπηρεσία syncing από τους υπάρχοντες φακέλους του pc ,χωρίς να χρειάζεται να φτιάξουμε νέο και να κάνουμε copy paste ότι θέλουμε να συγχρονίσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Link.png Site: http://www.hacktabs.com/how-to-upgrade-your-box-com-account-from-5gb-to-50gb-for-free/">ΕΔΩ λέει έναν τρόπο τον οποίο έκανα και δούλεψε με τον υπάρχον λογαριασμό.

 

Upgrading Your Box.Com Account from 5GB to 50GB

Using a sneaky android application to upgrade the account.

Step 1. Make your account on Box.com and verify the E-Mail. (Choose the Free account with 5GB storage, Set a temporary password like 123456 on your Box account for time being)

Step 2. Download the Android Application from this [LINK]

Step 3. Connect your Android Phone via USB or Bluetooth, Copy and Install the file on your phone.

Step 4. Connect to your GPRS/Edge/3G or Wifi and keep the data connection activated

Step 5. Open the installed android app, Enter your Box.com Email and Password.

Box.net-50GB.png

Step 6. Click the ‘Upgrade to 50GB!!!’ button and you will receive a confirmation that your account has been upgraded successfully.

 

Note: Even though the app developer states that the Email or Password is not stored, Its advisable to choose a temporary password and enter it there. Hence after upgrading the account, Choose a strong password for your box.com account.

 

Το link για την εφαρμογη δεν ανοιγει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ καταρχας τον ts,

αλλα εχω μια απορια.

 

Αυτο με το κοκκινο, τι σημαινει ακριβως? nonamehe.png

 
Το μεγιστο μεγεθος ενος αρχειου που μπορεις να ανεβασεις ποσο ειναι? 250MB ή 5GB?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστω πολυ καταρχας τον ts,

αλλα εχω μια απορια.

 

Αυτο με το κοκκινο, τι σημαινει ακριβως? nonamehe.png

 
Το μεγιστο μεγεθος ενος αρχειου που μπορεις να ανεβασεις ποσο ειναι? 250MB ή 5GB?

250

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παιδιά η προσφορά τέλειωσε γιατί όταν πάω να κάνω καινούριο λογαριασμό μου λέει μόνο για 5γβ ?</p>

 

Εχει τελειωσει.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην αγχώνεστε θα ξαναβγεί, εγω την ειχα τσιμπήσει πριν κανεναν χρονο ( το ειχα δει απο εδω μαλιστα)

 

http://www.insomnia.gr/topic/444333-box-50gb-cloud-free/?hl=dropbox&do=findComment&comment=4706862

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν κάνει καμιά υπηρεσία syncing από τους υπάρχοντες φακέλους του pc ,χωρίς να χρειάζεται να φτιάξουμε νέο και να κάνουμε copy paste ότι θέλουμε να συγχρονίσουμε?

 

Κάνε Link.png Site: https://www.box.com/settings/sync/">login από εδώ για να κατεβάσεις το πρόγραμμα . Σου δημιουργεί έναν φάκελο που τα περιεχόμενα του συγχρονίζονται με τα αυτά του cloud. Το κακό είναι πως τρέχει συνεχώς στο background.

 

Όποιος δεν πρόλαβε την προσφορά, ας μου στείλει PM. Προχθές μου ήρθε email ότι μπορώ να προσκαλέσω άλλους 2 "συνέταιρους" με 50GB Free και σε αυτούς.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...