Προς το περιεχόμενο

Αρχαία και Μ.Ο


Mr.Asdas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι αρπαζεστε ρε παιδια!Ολοι πανω κατω του λεμε του παιδιου να μην σκαει γιατι δεν υπαρχει λογος για να μεινει στο λυκειο.Δεν το νομιζω να το επαιξε κανεις εξυπνος ισα ισα που προσπαθησαμε να διωξουμε τον προβληματισμο που εχει στο να μεινει την ταξη!Αμαν ρε ελληναρες σταματηστε να αρπαζομαστε με το παραμικρο!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αρπαζεστε ρε παιδια!Ολοι πανω κατω του λεμε του παιδιου να μην σκαει γιατι δεν υπαρχει λογος για να μεινει στο λυκειο.Δεν το νομιζω να το επαιξε κανεις εξυπνος ισα ισα που προσπαθησαμε να διωξουμε τον προβληματισμο που εχει στο να μεινει την ταξη!Αμαν ρε ελληναρες σταματηστε να αρπαζομαστε με το παραμικρο!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Δεν ηξερα οτι η φραση "Τι λες ρε, θα μεινεις στο λυκειο, μπραβο" αποτελει ενθαρρυνση η παροτρυνση.  Η παιδαγωγικη και η διδακτικη επιστημη σηκωνουν τα χερια ψηλα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστειτε πως μιλαει ο brickoman στους στρατιωτες του , οταν βγαζει το κομπλεξ του σε ενα παιδακι που μπηκε να ρωτησει μια απλη ερωτηση

Ε ρε μυαλα που κουβαλατε μερικοι και θεωρειτε οτι ειστε και κατι..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τι αρπαζεστε ρε παιδια!Ολοι πανω κατω του λεμε του παιδιου να μην σκαει γιατι δεν υπαρχει λογος για να μεινει στο λυκειο.Δεν το νομιζω να το επαιξε κανεις εξυπνος ισα ισα που προσπαθησαμε να διωξουμε τον προβληματισμο που εχει στο να μεινει την ταξη!Αμαν ρε ελληναρες σταματηστε να αρπαζομαστε με το παραμικρο!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δεν ηξερα οτι η φραση "Τι λες ρε, θα μεινεις στο λυκειο, μπραβο" αποτελει ενθαρρυνση η παροτρυνση. Η παιδαγωγικη και η διδακτικη επιστημη σηκωνουν τα χερια ψηλα!

Καλως ή κακως ολοι ξερετε στο περιπου πως ειναι η κατασταση στα λυκεια τα τελευταια χρονια!Οποτε τι θες να πουνε οι περισσοτεροι εδω περα;;Κατσε διαβασε και θα μεινεις και θα καταστραφει η ζωη σου και τετοιες σαχλαμαρες;;Αυτο θα ηταν παροτρυνση;;Ζηταει μια συμβουλη για να του φυγει η εγνοια οχι για να τον πιασουμε απο το αυτι και να τον "παρατρυνουμε" να διαβασει αρχαια.Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστειτε πως μιλαει ο brickoman στους στρατιωτες του , οταν βγαζει το κομπλεξ του σε ενα παιδακι που μπηκε να ρωτησει μια απλη ερωτηση

Ε ρε μυαλα που κουβαλατε μερικοι και θεωρειτε οτι ειστε και κατι..

Ποια κόμπλεξ βγάζω ρε; Όλοι μας έχουμε πάει στο Λύκειο και όλοι γνωρίζουμε τι παίζει εκεί. Ο topic starter δεν πρόκειται να μείνει και είμαι 100% σίγουρος γι' αυτό. Τώρα όμως για να λέμε και του στραβού το δίκιο, για μαθητή που ενδιαφέρεται έστω και λίγο για το σχολείο (και εννοείται που δεν έχει μαθητικές δυσκολίες), αυτοί βαθμοί δεν είναι. Πέστε όλοι να με φάτε, δεν με νοιάζει, απλά μην μου πείτε ότι μαθητής που πραγματικά νοιάζεται, βρίσκεται στην κατάσταση μετράει βαθμούς για να δει εάν θα μείνει ή όχι. Μπορεί να έχω εγώ ο ίδιος θέσει πολύ ψηλά τον πήχη ή να έχει πέσει κατακόρυφα το επίπεδο των σχολείων από όταν πήγαινα εγώ. Δεν το ξέρω και δεν με νοιάζει. Ξεκαθαρίζω ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με τον topic starter και μακάρι το παιδί να περάσει (που είμαι σίγουρος ότι θα συμβεί), απλά μήπως θα ήταν καλύτερα εάν προσπαθούσαν οι ίδιοι οι μαθητές να ανεβάσουν το επίπεδο του σχολείου τους (κάτι που είναι ανάλογο με τους βαθμούς τους);

 

Υ.Γ. Επειδή φαίνεται ότι κάποιοι δεν ξέρετε που παν τα τέσσερα σε ότι αφορά την δουλειά μου, καλύτερα να μην ανοίγετε τέτοια θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Δεν με ενδιαφέρουν τα μαθήματα που έχουν να κάνουν με θεωρητική για αυτό και προσπαθώ απλά να περνάω.

2) Η ερώτηση μου ήταν κυρίως: Αν έχω ας πούμε σε 'τετράμηνα, εξετάσεις' '09, 10, 06', πρέπει να ξαναπάω τον Σεπτέμβριο να δώσω ή με βοηθάει ο μέσος όρος των υπόλοιπων μαθημάτων?

3) Chill. Και να ήταν αγενής θα το ξεπεράσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχω ας πούμε σε 'τετράμηνα, εξετάσεις' '09, 10, 06', πρέπει να ξαναπάω τον Σεπτέμβριο να δώσω ή με βοηθάει ο μέσος όρος των υπόλοιπων μαθημάτων?

Εάν είναι το μόνο μάθημα που έχεις βαθμούς χαμηλότερους της βάσης τότε νομίζω είσαι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope σε περνάει ο γενικός μεσος όρος ,εφόσον είναι πάνω απο 9.5 ! :) Επισης δεν παιζει να μεινεις , θα σου βαλει λίγο παραπανω προφορικο ωστε να περάσεις στο όριο που λεμε . Δύσκολο να μεινεις για Σεπτέμβρη... Μην ανησυχεις αν ειναι το μονο μαθημα ,προσπαθησε σε αυτα που πιστευεις οτι εισαι καλος/θελεις να ακουληθησεις/σε ενδιαφερουν ;) Καλη συνεχεια φιλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς σημερα που μένει στο λύκειο?? Η μοναδική περίπτωση να μεινεις είναι οι υπερβολικες απουσιες.ποσο μο εβγαλες ?

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς σημερα που μένει στο λύκειο?? Η μοναδική περίπτωση να μεινεις είναι οι υπερβολικες απουσιες.ποσο μο εβγαλες ?

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App

Μην ορκίζεσαι.

Εγώ ξέρω δύο που έμειναν, σε διαφορετικές χρονιές, μεταξεταστέοι τον Σεπτέμβρη. Μετά τους πέρασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...