Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα για εσοδα εξοδα κτλ


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.

Ενας γνωστος φιλος η οπως θελετε πειτε το ψαχνει να βρει ενα προγραμμα για να κραταει εσοδα εξοδα οπως και στοιχεια ποιος πληρωσε τι.δεν ψαχνει λογιστικο προγραμμα αλλα κατι σαν τεφτερι να κραταει που ξοδεψε τι,ποιος τον πληρωσε να μπορει να βγαλει πχ τα εσοδα του μηνα ποσα ειναι οπως και να μπορει να κραταει τα στοιχεια και κανα email των μαθητων κτλ.

Υπαρχει καποιο προγραμμα για Pc ειτε δωρεαν ειτε μετα πληρωμης που να μπορει να κανει αυτην την δουλεια.Για αρχη ψαχνει για ετοιμες λυσεις αλλιως μετα μαλλον θα πρεπει να βρει καποιον  να του το φτιαξει.Ξερω θα πειτε οτι γινεται και σε excel αλλα θελει κατι πιο καλο απο ενα απλο excel

 

any help will be appreciated.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιούσα το Microsoft Money 6 από αρκετά χρόνια και πρόσφατα, μετά από αναβάθμιση, έψαξα να το βρώ και διαπίστωσα ότι η Microsoft κυκλοφόρησε το Microsoft Money Plus με το οποίο αντικατέστησε τις εκδόσεις που έχουν λήξει.

 

Είναι free, εύκολο στη χρήση και μπορείς να κρατάς τα έσοδα-έξοδά σου ανά χρόνο.

 

Εάν χρεαστείς διευκρινίσεις, εδώ είμαστε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του να ρίξει μια ματιά και στο Ace Money Lite που είναι δωρεάν.

Το χρησιμοποιώ 2-3 χρόνια και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Έσοδα, έξοδα, κατηγορίες και δικαιούχους.

Βγάζει και στατιστικά και συγκεντρωτικά νούμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ θα το κατεβασω για να το δω εγω μια στα γρηγορα και μετα να το πω στο ατομο που ενδιαφερεται.αν καποιος αλλος εχει καποια ιδεα μας λεει.αυτος ηθελε και με καποιο τροπο να παταγε ενα κουμπι και να στελνε και email αλλα αυτο ειναι δυσκολο να γινει δηλαδη να συνδεθει με αλλο προγραμμα που να κανει αυτην την δουλεια οποτε βλεπω να το κανει manual.τουλαχιστον αμα του κανει αυτο το προγραμμα εχει λυσει το μεγαλο προβλημα του.1000 thanxs.



Πες του να ρίξει μια ματιά και στο Ace Money Lite που είναι δωρεάν.

Το χρησιμοποιώ 2-3 χρόνια και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Έσοδα, έξοδα, κατηγορίες και δικαιούχους.

Βγάζει και στατιστικά και συγκεντρωτικά νούμερα.

thanxs και σενα:D.θα του πω να τα δει και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου πρόταση είναι Link.png Site: http://arxeiorama.gr/index.php?page=details&fid=595">οι παράδες μου που νομίζω είναι και ελληνική δουλειά.

Το ατού του είναι η ευχρηστία και η απλότητα του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστω τους παντες .του εχω μεταφερει το Post οποτε θα το κοιταξει και θα δει αν του κανει καποιο απο ολα αυτα.λογικα θα του κανει καποιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Μπορείς να ρίξεις και μια ματιά στο www.mypocket.gr . Είναι ιστοσελίδα και όχι πρόγραμμα που σημαίνει ότι μπορείς να το διαχειρίζεσαι απο όπου και αν βρίσκεσαι αρκεί να έχεις υπολογιστή με σύνδεση στο διαδίκτυο. Και είναι εντελώς δωρεάν...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και εγω κατι μαλλον σχετικο;

 

Προγραμμα για κρατημα βιβλιου εσοδων εξοδων ξερετε; θα προτειμουσα κατι δωρεαν, δεν εχω αναγκη λογιστικου προγραμματος.

 

Εχω τωρα φτιαξει κατι απλο στο excel αλλα αν υπαρχει κατι πιο καλο θα το ηθελα.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα καλό πληρες πρόγραμμα δωρεά ειναι διαθέσιμο εδώ. http://dfiles.eu/files/7pbn81emp

 

Το αρχείο βοήθειας είναι μεταγλωτισμένη βοήθεια των windows και χρειάζεται να γίνει άρση αποκλεισμού από τις ιδιότητες του αρχείου

Επεξ/σία από kalaggelaki
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 9 μήνες μετά...

Πες του να ρίξει μια ματιά και στο Ace Money Lite που είναι δωρεάν.

Το χρησιμοποιώ 2-3 χρόνια και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Έσοδα, έξοδα, κατηγορίες και δικαιούχους.

Βγάζει και στατιστικά και συγκεντρωτικά νούμερα.

 

Thanks^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου λένε… οπότε αν σε ενδιαφέρει software σε online λύση ρίξε μια ματιά και στο Pelatologio (https://www.pelatologio.gr) αφού κάνει αυτό που θες (και τμηματική εξόφληση εξόδων) και έχει και πολλά επιπλέον όπως στατιστικά, τιμολόγηση κ.τ.λ.

 

Ενδεχομένως να σε καλύπτει και το δωρεάν πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...