Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s ii vs samsung galaxy s advance


nick_81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά..Καταρχήν εκ των προτέρων να σας πώ ότι δεν έχω την παραμικρή ιδέα από smartphones..τα κινητά μου είναι παλιά προς το παρόν..Επειδή με όσα έχω διαβάσει εχω καταλάβει ότι τα 2 κινητά του θέματος είναι αξιόλογα θα ήθελα μια γνώμη απο τους ειδικούς για το προς τα που αξίζει να πάει κάποιος..Στο galaxy s advance με 199 ευρώ ή στο SII με 269 ευρώ..???(αν βρεθεί σε αυτή την τιμή όπως πιο παλιά, όχι παραπάνω).. 

Παρεμπιπτόντως χωρίς να έχω ακόμη τέτοιου είδους κινητό πιστεύω αν το πάρω ότι δεν θα πολυασχολούμε με facebook και άλλα πολύπλοκα πράγματα στο internet μιας που ούτε και στο λάπτοπ το κάνω..Για το μέλλον όμως επιφυλάσσομαι  :-D Προς το παρόν αυτό που θα μου κέντριζε το ενδιαφέρον θα ήταν μια πολύ καλή κάμερα και ένα σύστημα πλοήγησης που να μην συνδέεται στο internet (όχι τύπου google maps με χάρτες αλλά κανονική πλοήγηση)..

Αυτά προς το παρόν..Ευχαριστώ πολύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μεταξυ των δυο δεν υπαρχει θεμα συγκρισης διοτι με 70 ευρω παραπανω παιρνεις ενα παρα πολυ δυνατοτερο κινητο(GALAXY S2) Αλλα απο οτι βλεπω δεν εχεις καποιες τρελες απαιτησεις οποτε θα σου προτεινα το s advance διοτι ειναι και μικροτερο που πιστευω θα σε ενδιαφερει το μεγεθος διοτι εισαι καινουργιος στο κοσμο των smartphones :) ! και τα δυο παντως να ξερεις οτι ειναι πολυ καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε και; κινητο θελει να αγορασει και οχι specs, το lumia 800 με το nokia drive ειναι ιδανικο για αυτο που θελει. Τα specs δεν εχουν καμια σημασια εδω επειδη μιλαμε για διαφορετικα λειτουργικα. Ουτε καν το επιχειρημα για applications δεν πιανει τοπο εδω μιας και πρωτον ό,τι χρειαστει υπαρχει και δευτερον ο ιδιος λεει πως δεν ασχολειται. Δε λέω να μην πάρει android αλλα το lumia 800 σαφως του ερχεται κουτι και ειναι και πολυ πιο ομορφο συμφωνα με τη δικη μου αισθητικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...