Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy Note υποδέχεται το Jelly Bean


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ουτε μεσω wifi ουτε μέσω kies.Ti κάνουμε τωρα;Το τηλέφωνο ειναι 'μαμά',απείραχτο.

για οσα εχουν ελληνικη rom ισως αργησει μερικες μερες ακομα, υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και στις υπόλοιπες χώρες δεν έχει βγει, μόνο Γερμανία και ίσως καμία άλλη χώρα να το έχουν πάρει. Τουλάχιστον αυτό φαίνεται από το sammobiles.com.

 

Εγώ μόλις χθές το παρέλαβα μεταχειρισμένο από Αγγλία. Ήταν στην Orange αλλά τελικά δε χρειάστηκε ξεκελιδωμα. Έχει περασμένη αγγλική official rom και είμαι κι εγώ στην αναμονή. Αυτό που με απογοήτευσε, ενώ αντιθέτος με είχε ενθουσιάσει στο Note 2, είναι η αναγνώριση γραφής. Στα αγγλικά είναι αρκετά καλή, στα ελληνικά δυστυχώς είναι χάλια. Αντίθετα στο Note 2 είναι άψογη και είδα πως αυτό χρησιμοποιεί εντελώς άλλο widget για handwriting recognition. Οι υπόλοιποι πως βλέπετε την αναγνώριση γραφής στα ελληνικά; Να παίζει κάποιο ρόλο που έχει περασμένη αγγλική official rom αντι για ελληνική; Κρίμα και ήταν από τα πράγματα που μου άρεσαν πολύ ακόμη κι αν δε θα το χρησιμοποιούσα τελικά. Αυτό, το connectivity του (σκοπεύω να πάρω mhl καλώδιο για να βγαίνω στην τηλεόρασή μου) καθώς και η μεγάλη οθόνη είναι τα μεγαλύτερα ατού του νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.


Ελληνικό NOTE I, ούτε και σήμερα 20/3/2013 πριν λίγο κάποιο update είτε Over The Air είτε μέσω KIES. 11:40


Έχει κάποιος άλλος με ελληνικό NOTE I κάποιο νεότερο;


Επεξ/σία από arturios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...