Προς το περιεχόμενο

αξιολόγηση πωλητή


lui12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα πας στην αγγελία του και απο κάτω έχει ένα γαλάζιο κουτί που λέει γράψτε αξιολόγηση.

 

Μία μικρή αλλά σημαντική διόρθωση:

 

Πας στην αγγελία του στην οποία έχεις συμμετάσχει (δηλαδή έχεις ολοκληρώσει συναλλαγή με τον συγκεκριμένο πωλητή και για το συγκεκριμένο πράγμα που πωλούσε στην αγγελία) και από κάτω έχει ένα γαλάζιο κουτί που λέει γράψτε αξιολόγηση.

 

Βλ. και Αγγελίες, αξιολόγηση και σχολιασμός...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα να κανω και γω μια ερωτηση γιατι δεν εβγαλα ακρη.εγω πουλησα και θελω να κανω αξιολογηση τον αγοραστη πως θα το κανω?αν ξερεις βοηθησε με σε παρακαλω,ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα να κανω και γω μια ερωτηση γιατι δεν εβγαλα ακρη.εγω πουλησα και θελω να κανω αξιολογηση τον αγοραστη πως θα το κανω?αν ξερεις βοηθησε με σε παρακαλω,ευχαριστω

 

Στην πρόταση «Έχετε συμμετοχή σ' αυτή την αγγελία ; Γράψτε την αξιολόγηση σας πατώντας εδώ», το λεκτικό «πατώντας εδώ» είναι link. Το κάνεις κλικ και ανοίγει από κάτω χώρος για να αξιολογήσεις το μέλος που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

σε παρακαλω μια ακομα βοηθεια.την ωρα που ξεκινησα να γραφω μου εκλησε το προγραμμα και εμφανησε κατι ασυναρτιτα.η συναλαγη μου με τον πωλητη ηταν αψογη πως μπορω να διορθωσω την αξιολογιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνεις κλικ στο κουμπάκι «Αναφορά», ζητάς διαγραφή της αξιολόγησης που υπέβαλες με τα ασυνάρτητα και υποβάλλεις μία νέα αξιολόγηση (χωρίς ασυνάρτητα αυτήν την φορά)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αν εχει κλειδωθει η αγγελια μπορω να γινει αξιολογηση ? </p>

<p>Ευχαριστω</p>

 

Ναι κανονικά μπορείς να κανεις αξιολόγηση ακολούθησε τα βήματα που ανέφεραν οι προλαλησαντες.

 

Αποστολή από το Nexus 4 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...