Προς το περιεχόμενο

Τί λειτουργικό για υπολογιστή με ρόλο NAS;


DimAslan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αρκει να εχουν το ιδιο ονομα.

 

Εννοείται αυτό. Απλά οι περισσότεροι DLNA servers δεν μπορούν να απεικονίσουν υπότιτλους λόγω προτύπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται αυτό. Απλά οι περισσότεροι DLNA servers δεν μπορούν να απεικονίσουν υπότιτλους λόγω προτύπου...

Δεν εχω απολυτος κανενα προβλημα με τους υποτιτλους και γενικα ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Το μονο που κανω ειναι να δηλωσω τα folders που θελω να γινουν share.Αυτος μετα αναλαμβανει και κατεβαζει artwork υποθεση ηθοποιους σκηνοθετες χρονολογιες κλπ.Στα σηριαλ στα τακτοποιει ανα σεζον κατεβαζει την υποθεση καθε επισοδειου μαζι με τον τιτλο του.Μιλαμε για ξενα σηριαλ παντα.

Αν θελεις το μονο που θα ηθελα ειναι να εχω playlist.Και αυτο γιατι εχω πολλα σηριαλ και θα μου αρεσε να τα παιζει το ενα μετα το αλλο. Αλλωστε δεν θεωρω τυχαιο οτι η ιδια η LG το προτεινει για τις τηλεορασεις της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αλλωστε δεν θεωρω τυχαιο οτι η ιδια η LG το προτεινει για τις τηλεορασεις της.

 

Σαν 2η επιλογή το προτείνει. Σαν 1η έχει το NeroMediaHome 4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω στημενο πανω απο 2 χρονια freenas (atom 330 2 γιγα μνημη .. πολυ χαμηλη καταναλωση) με share τους δισκους μου και transmition τορρεντ client... δουλευει ασταματητα χωρις κανενα προβλημα. επεσε το σχετικο διαβασμα τοτε .. λιγο ζορισμα μερικες μερες και αυτο ηταν...

 

Τωρα τελευταια αρχιζω να την ψαχνω και γω με το open media vault το οποιο φαινετε πολυ καλυτερο απο τον freenas. Χρειαζεται γαμωτο διαβασμα και αρκετη μελετη αλλα αυτο τον καιρο δεν υπαρχει χρονος γαμωτο!!!!!  ειναι στα αμεσα σχεδια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...