Προς το περιεχόμενο

Harlem Shake Athens


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1. Εν ώρα διαλείμματος χορεύουν μέσα σε τάξη. Ο καθηγητής που έχει εφημερία πρέπει να κανει τη γύρα του στο προαύλιο, λογικο να μην πάρει χαμπάρι. (ολοι τα έχουμε κάνει αυτα, ξέρουμε ποσο εύκολο ειναι να μεινεις σε μια ταξη στο διάλειμμα)

2. Βιντεοσκόπιση στο σχολείο απαγορεύεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Εν ώρα διαλείμματος χορεύουν μέσα σε τάξη. Ο καθηγητής που έχει εφημερία πρέπει να κανει τη γύρα του στο προαύλιο, λογικο να μην πάρει χαμπάρι. (ολοι τα έχουμε κάνει αυτα, ξέρουμε ποσο εύκολο ειναι να μεινεις σε μια ταξη στο διάλειμμα)

2. Βιντεοσκόπιση στο σχολείο απαγορεύεται.

1. Δεν ξέρω αν είμαι τόσο μεγάλος, ή μικρός, ή δεν ξέρω τι, αλλά θυμάμαι να καθόμαστε συχνά στην τάξη στο διάλειμμα (αν και είχαμε και πιο αυστηρούς διευθυντές που επέμεναν να βγαίνουν όλοι στο διάλειμμα στο προαύλιο, αν και ποτέ δεν κατάλαβα τον λόγο).

2. Αν μιλάμε για βιντεοσκόπηση που περιλαμβάνει μόνο τα άτομα που δέχτηκαν να βιντεοσκοπηθούν, η απαγόρευση μου θυμίζει στρατόπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 στις 10(μην πω 10 στις 10) τέτοιες "ειδήσεις" που αφορούν την Πάτρα είναι μούφα...

Μπα δε νομίζω

 

 

 

 

 

Δεν ξέρω αν είμαι τόσο μεγάλος, ή μικρός, ή δεν ξέρω τι, αλλά θυμάμαι να καθόμαστε συχνά στην τάξη στο διάλειμμα

Εμας μας κυνηγούσαν βασικά...:P

 

Αν μιλάμε για βιντεοσκόπηση που περιλαμβάνει μόνο τα άτομα που δέχτηκαν να βιντεοσκοπηθούν, η απαγόρευση μου θυμίζει στρατόπεδο.

Γενικά βάση νόμου απαγορεύεται η βιντεοσκόπιση. Πρέπει να υπάρχει άδεια απο την δευτεροβάθμια ή πρωτοβαθμια της περιοχής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βίντεο το παρουσιάζεις σαν επιχείρημα για να δείξεις τι ακριβώς? Η είδηση αφορά την υποτιθέμενη ποινή, και όχι το αν φτιάχνουν μαθητές βίντεο μέσα στα σχολεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To βιντεο το έβαλα επειδη εγραψες πως οι 9 στις 10 τέτοιες ειδησεις ειναι μουφα.

Φαινεται λοιπον οτι η συγκεκριμένη ειναι αληθινη.

Αλλωστε αν δεις σε αλλα σαιτ με την ειδηση, αναφέρουν το συγκεκριμένο σχολείο που εχουν γράψει και στο βιντεο.

 

Το ζητημα βέβαια δεν ειναι το σχολείο. Προς ενημέρωση σου το έβαλα.

 

Ειναι η ποινή και κατά πόσο ειναι υπερβολη ή οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η είδηση της αποβολής είναι μούφα, όπως οι μισές ειδήσεις που βγαίνουν στην πάτρα σε site του τυπου dete, κοσμος, patrasevents.

Πάτρα - 5ο Λύκειο: "Δεν υπηρξε καμια τιμωρία μαθητή."

 

κατα τάλλα βλέπω κάτι τέτοια και ακόμα πιστευω οτι αυτο με το πλυντήριο είναι το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι Harlem shake και αηδίες...

Εδω ειναι τα πραγματικά πριόνια γατάκια :P

 

 

 

 

Λάθος τα πριόνια είναι εδω:

Δεν προτείνεται για άτομα με καρδιακά προβλήματα

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Jesus...ενταξει αυτο δεν ειναι πριονι, ομως...ειναι άλλου ειδους πριόνι :P


 

 

η είδηση της αποβολής είναι μούφα, όπως οι μισές ειδήσεις που βγαίνουν στην πάτρα σε site του τυπου dete, κοσμος, patrasevents.


Πάτρα - 5ο Λύκειο: "Δεν υπηρξε καμια τιμωρία μαθητή."

Kαλά τι στο λούτσο. Αν δεις στο νετ, ακομα και σοβαρά σάιτ το έχουν μεταδωσει ως αληθινο περιστατικό!!!

Μέχρι και στο ράδιο το ειπαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα κανει ενα αθλιο τραγουδι πιο καλο? Ας βαλουμε βυζια και κωλους.

 

Νομιζω καποιος θα επρεπε να κανει κατι που θα μας δειχνει βυζια και κωλους. Ισως αν το γραφανε σε κατι? Και μετα με καποιο τροπο το επαιζε η οθονη.

 

Δεν ξερω παιδια, νομιζω οτι αυτη η ιδεα θα εκανε παταγο στο internet, εχει κανεις κεφαλαιο να κανουμε την εταιρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Jesus...ενταξει αυτο δεν ειναι πριονι, ομως...ειναι άλλου ειδους πριόνι :P

http://www.husqvarna.com/gr/products/professional-chainsaws/555-502814/

Τέτοιο πριόνι είναι!

 

Τι θα κανει ενα αθλιο τραγουδι πιο καλο? Ας βαλουμε βυζια και κωλους.

 

Νομιζω καποιος θα επρεπε να κανει κατι που θα μας δειχνει βυζια και κωλους. Ισως αν το γραφανε σε κατι? Και μετα με καποιο τροπο το επαιζε η οθονη.

 

Δεν ξερω παιδια, νομιζω οτι αυτη η ιδεα θα εκανε παταγο στο internet, εχει κανεις κεφαλαιο να κανουμε την εταιρια?

Sex sells toufas...Sex sells...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...