Προς το περιεχόμενο

Εξωτερικό πληκτρολόγιο σε tablet!


Antwni

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι :P

Δεν απαντάς στο ερώτημά μου(άσε που μου προτείνες 7αρα θήκη :P)!

Προτιμώ ainol :P

 

 

Κάποιος να μου πει με βεβαιότητα αν μπορεί μέσω usb ή ασύρματα να δεχτεί εξωτερικό πληκτρολόγιο?

 

 

 

Δεν μ'αρέσει η ζούγκλα :P

 

 

Επεξ/σία από Antwni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεξε ομως το εξης αν παρεις θηκη με πληκτρολογιο η γενικα αν συνδεσεις οποιοδηποτε εξωτερικο πληκτρολογιο . Το ανδροιντ δεν περιλαμβανει στις διαθεσιμες γλωσσες για συνδεση με εξωτερικο πληκτρολογιο τα ελληνικα οποτε θα χρειαστεις καποια εξτρα εφαρμογη πχ: external keyboard helper pro .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας!

 

Προσεξε ομως το εξης αν παρεις θηκη με πληκτρολογιο η γενικα αν συνδεσεις οποιοδηποτε εξωτερικο πληκτρολογιο . Το ανδροιντ δεν περιλαμβανει στις διαθεσιμες γλωσσες για συνδεση με εξωτερικο πληκτρολογιο τα ελληνικα οποτε θα χρειαστεις καποια εξτρα εφαρμογη πχ: external keyboard helper pro .

Τι εννοείς?

Δηλαδή για κανένα αρχείο word που θα θέλω να γράφω δεν θα μπορώ?

Πρέπει να εγκαταστήσω και αυτήν την εφαρμογή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ελληνικα θα χρειαστεις και αυτη την εφαρμογη  ( 3 λεπτα δουλεια  ειναι να την βαλεις και να επιλεξεις ποιες γλωσσες θελεις στο σεταρισμα  ). Ουσιαστικα προσθετει ενα ακομα  πληκτρολογιο στα διαθεσιμα του συστηματος οποτε οταν θα συνδεεις το εξωτερικο πληκτρολογιο θα επιλεγεις να δουλεψεις με αυτο . Υποστηριζει  ειτε συνδεση με bluetooth ειτε με usb .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ελληνικα θα χρειαστεις και αυτη την εφαρμογη  ( 3 λεπτα δουλεια  ειναι να την βαλεις και να επιλεξεις ποιες γλωσσες θελεις στο σεταρισμα  ). Ουσιαστικα προσθετει ενα ακομα  πληκτρολογιο στα διαθεσιμα του συστηματος οποτε οταν θα συνδεεις το εξωτερικο πληκτρολογιο θα επιλεγεις να δουλεψεις με αυτο . Υποστηριζει  ειτε συνδεση με bluetooth ειτε με usb .

 

Ok σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...