Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το HTC One (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και καλό χειμώνα μέχρι να πάρει την 4.2.2?

 

Αυτη τη φορα δεν φταινε οι εταιριες απλα δεν εχει δωσει τον κωδικα η google

 

διαβαστε εδω

 

http://www.fudzilla.com/home/item/30558-android-42-still-google-exclusive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας ξέφυγε ένα 'κατοστάευρο...

http://www.insomnia.gr/topic/477710-htc-one-wireless-hdmi-adaptor-600e-amazon-uk/

edit: Άκυρο, τώρα είδα πως η τιμή που αναφέρετε είναι για Ελλάδα... Επομένως αναμενόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πολυ ωραιο αν και νομιζω θα ηταν ακομα καλυτερο με επιπεδο το πισω μερος

Αν ήταν και επίπεδο στο πίσω μέρος θα λεγόταν ...HTC iOne! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"...υπέρυθρη θύρα η οποία μετατρέπει το One σε τηλεχειριστήριο όλων των συσκευών σας φτάνει να το προγραμματίσετε με κάθε σας συσκευή."

 

Πάρα πολύ χρήσιμο χαρακτηριστικό..

Υπάρχει άλλη συσκευή με παρόμοια δυνατότητα ακόμη και με extra εξάρτημα ξέρω γω..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

"...υπέρυθρη θύρα η οποία μετατρέπει το One σε τηλεχειριστήριο όλων των συσκευών σας φτάνει να το προγραμματίσετε με κάθε σας συσκευή."

 

Πάρα πολύ χρήσιμο χαρακτηριστικό..

Υπάρχει άλλη συσκευή με παρόμοια δυνατότητα ακόμη και με extra εξάρτημα ξέρω γω..?

Ναι υπάρχουν σχετικά κιτ που μετατρέπουν το iphone σε universal remote με την προσθήκη πομπού στο κάτω μέρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπάρχουν σχετικά κιτ που μετατρέπουν το iphone σε universal remote με την προσθήκη πομπού στο κάτω μέρος.

Κάτι για android παίζει..? Για το iphone όντως κάπου το είχα δει αυτό που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επόμενο μου smartphone, με το Note 2 που έχω τώρα δεν έχω μείνει ευχαριστημένος από την SAMSUNG, πολλά προβλήματα και κολλήματα.. και στην 3η εβδομάδα μου χάλασε και φόρτιζε... ακόμη περιμένω αντικατάσταση εδώ και 1 μήνα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επόμενο μου smartphone, με το Note 2 που έχω τώρα δεν έχω μείνει ευχαριστημένος από την SAMSUNG, πολλά προβλήματα και κολλήματα.. και στην 3η εβδομάδα μου χάλασε και φόρτιζε... ακόμη περιμένω αντικατάσταση εδώ και 1 μήνα....

....δλδ αν κατάλαβα καλά, θα δούλευε σωστά αν δεν φόρτιζε καθόλου ή αν δεν άδειαζε ποτέ η μπαταρία του? Αν δεν σου κάνει ούτε το note 2 , τότε τπτ δεν σε κάνει καλά (Quad-core 1.6 GHz Cortex-A9 - 16/32/64 GB storage, 2 GB RAM - Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean).

 

 Eίμαι σχεδόν σίγουρος πως σου έχει πέσει στα χέρια κάποια αστοχία συσκευής ή αστοχία υλικού, μαζί με ελλατωματικό φορτιστή ίσως - καθαρα θέμα ατυχίας και μόλις στα αντικαταστήσουν θα λυθεί κάθε πρόβλημα.

 

Πριν τι smartphone χρησιμοποιούσες???

 

Απο την άλλη πάλι, μήπως χρειάζεσαι κάτι σε πιο heavy duty κατασκευή... ?????Exelis-Centaur-VM-04.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...