Προς το περιεχόμενο

Η Lenovo παρουσιάζει το K900 με Intel επεξεργαστή και Jelly Bean (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το K900 της Lenovo είχαμε την ευκαιρία να δούμε από κοντά, ένα smartphone με οθόνη 5.5' ιντσών το οποίο προορίζεται για την αγορά της Κίνας.Με οθόνη 5.5' ιντσών με Full HD ανάλυση, αλουμίνια μέρη και Android Jelly Bean 4.2 και 6.9 χιλιοστά πάχος, το K900 σίγουρα δε περνά απαρατήρητο. Στηρίζεται στη νέα γενιά Atom Clovertrail + διπύρηνων επεξεργαστών της Intel, χρονισμένος στο 1.8 GHz, 2GB μνήμη, ενώ διαθέτει πίσω κάμερα 13mp . Κρατάμε τις επιφυλάξεις μας για την μπαταρία των 2.500 mah για το κατά πόσο προσφέρει ικανοποιητική αυτονομία.

 

Lenovo K900Lenovo K900

 

Το Lenovo K900 αναμένεται τον Απρίλιο αρχικά στην Κινεζική αγορά ενώ στη χώρα μας κατά πάσα πιθανότητα δε θα το δούμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@arxanelos 

 

Εσύ αλλάζεις Υπολογιστή ή έστω laptop κάθε χρόνο???? ή έστω κάθε δύο χρόνια? ή μήπως σε επίδοτούν κιόλας για να τον αλλάξεις?

Είναι προφανές λοιπόν το ΓΙΑΤΙ ασχολούνται οι εταιρίες τόσο πολύ με τα κινητά....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε παιδιά τί 5,5'' ;

Εχω στραβωθεί με αυτά τα μαραφέτια θέλω κινητό 8΄΄ δεν τη παλεύω άλλο με αυτά τα μπλιμπλικια.

Θα πάω να πάρω αυτό το note 8 βολικό άνετο και βολεύει και για τη θάλασσα σαν σανίδα.

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ναι αλλά είναι και διπύρηνο, ούτε 4πύρηνο, ούτε 8απύρηνο... Ποιος ο λόγος ανησυχίας για τη μπαταρία?</p>

 

Τη μπαταρία την καταναλώνει η οθόνη επι το πλείστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε παιδιά τί 5,5'' ;

Εχω στραβωθεί με αυτά τα μαραφέτια θέλω κινητό 8΄΄ δεν τη παλεύω άλλο με αυτά τα μπλιμπλικια.

Θα πάω να πάρω αυτό το note 8 βολικό άνετο και βολεύει και για τη θάλασσα σαν σανίδα.

 

Κλαιω λεμε! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μπαταρία την καταναλώνει η οθόνη επι το πλείστον.

+1 60% 65% της μπαταρίας τρώει οθόνη 15 20% 3g gps wifi κλπ και μόνο ότι απομένει τρώει επεξεργαστής......... σε φιλολογική χρήση πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μπαταρία την καταναλώνει η οθόνη επι το πλείστον.

Πες τα Χρυσόστομε, εχουν φαγωθει ολοι με τους επεξεργαστες και τους πυρινες. Αν βαλεις ενα 8πυρινο με 3,2" δεν θα καιει καθολου σε σχεση με ενα 5,5 με 2πυρινο επεξεργαστη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 60% 65% της μπαταρίας τρώει οθόνη 15 20% 3g gps wifi κλπ και μόνο ότι απομένει τρώει επεξεργαστής......... σε φιλολογική χρήση πάντα

 

Αν είσαι των θετικών επιστημών τι παίζει;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...