Προς το περιεχόμενο

Φαχ να έρχεται σε email???


thanosgen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδία πως γίνετε το τηλέφωνο μου να δέχετε και φαξ αλλά αυτά να έρχονται σε email και να μην χρειαστεί να αγοράσω εξοπλισμό και πάγια τηλεφωνικού φαξ ???

 

Γνωρίζει κανείς ???

Επεξ/σία από thanosgen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδή το ψάχνω κι εγώ, έχω εντοπίσει τη viva.gr που προσφέρει κάτι αντίστοιχο. Δεν έχω όμως άποψη για τη λειτουργία της υπηρεσίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτείς ότι πληρώνεις μόλις 1-2 ευρώ τον μήνα για να βγάλεις αριθμό πιστεύω ότι αξίζει. Μιας και γλιτώνεις τον εξοπλισμό και την συντήρηση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Viva, πολύ καλή.. Εχω νούμερο φαξ εδώ και ενάμιση χρόνο. Απροβλημάτιστο. Μπορείς να λάβεις και να το δεις σε εμαιλ και μπορεις να το στείλεις αντίστοιχα από το pc. Αν θελήσεις μπορείς να δεχτείς και να πάρεις κλήση αρκει να βγαλεις την επιλογή φαξ μέσα από το μενου.

Μπορεις να βρεις τσαμπα νουμερο για δύο μήνες αλλά μετά θα χρεωθείς.. ή... θα ξαναπάρεις άλλο νούμερο.. if u know what i mean ;)... Και μπορεί να γίνει και μεταφορά αριθμού αλλα γιατί να μην εχεις ένα νούμερο με ενα ευρώ το μήνα μόνο για φαξ;

Εναλλακτικά μπορεις φυσικά να δέχεσαι τα φαξ σου , στο παλιό νούμερο με ενα απλό μοντεμ=φαξ στον υπολογιστή . Κόστος μοντεμ απο 10 ευρώ..

Αν θελήσεις βοήθεια πες το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...