Προς το περιεχόμενο

WD TV Live 50 Ευρώ στο Carrefour (με επιφύλαξη)


kostastnt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν το βλεπω παραξενο, εγω εχω κρατημενη οτι φωτογραφια εχω βγαλει ψηφιακα, εδω και 10 χρονια σχεδον...

 

Κοίτα αν κρατάς φωτό προϊόντων από καταστήματα εδώ και 10 χρόνια ούτε εγώ θα το έβλεπα παράξενο... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κοίτα αν κρατάς φωτό προϊόντων από καταστήματα εδώ και 10 χρόνια ούτε εγώ θα το έβλεπα παράξενο... :devil:

 

Δεν μπορεις να φανταστεις τι σκουπιδοφωτογραφιες εχω κρατημενες!!! Και εγω απορω μερικες φορες...

Sorry για το off topic!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο θεμα μας τωρα, και demo unit να ειναι , αμμα δουλευει ειναι καλη τιμη, αλλα αυτο δεν λεει τιποτα.

 

 

Για τα ηχεία (creative) ποου προανάφερα, αν και εκθεσιακό προϊόν έδιναν 6μηνη εγγύηση :ph34r: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα ηχεία (creative) ποου προανάφερα, αν και εκθεσιακό προϊόν έδιναν 6μηνη εγγύηση :ph34r: .

Εγω λεω οτι δεν μπορει να θεωρηθει προσφορα, απο την αποψη οτι θα ειναι ενα μονο κομματι, το πιθανοτερο και μαλλον μονο σε συγγεκριμενο μαγαζι. Δεν ειναι προσφορα που μπορει να την εκμεταλευτει πολυ κοσμος, και δεν προκειται να επαναληφθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 95Ε που το έχουν τα περισσότερα καταστήματα πιστευετε οτι αξίζει ;

 

(το βρίσκω και 89, στο skroutz αλλά βαριέμαι να περιμενω) 

 

Αν εννοείς να το πάρεις 95 φυσικά και δεν αξίζει. Σε αυτά τα λεφτά υπάρχουν καλύτερες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στα 95Ε που το έχουν τα περισσότερα καταστήματα πιστευετε οτι αξίζει ;

 

(το βρίσκω και 89, στο skroutz αλλά βαριέμαι να περιμενω) 

 

Προφανως μιλας για το επομενο μοντελο που εχει και wifi. Αυτο του θεματος ειναι το παλιοτερο που ΔΕΝ εχει wifi.

 

Του θεματος συμφωνα με το #5 ειναι το WDBAAN0000NBK που δεν υπαρχει φυσικα στην αγορα και ειδικα στο σκρουτζ. (3.5 χρονων μοντελο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Εδω και εδω δεν υπαρχει παντως. Skroutz both.

 

Αυτο που δινεις ειναι το WDBAAP0000NBK το οποιο μαλιστα αν δεις δεν το εχουν ουτε αυτοι, ειναι απλα ξεχασμενο(παρεα με την τιμη) στο site τους.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εδω και εδω δεν υπαρχει παντως. Skroutz both.

 

Αυτο που δινεις ειναι το WDBAAP0000NBK το οποιο μαλιστα αν δεις δεν το εχουν ουτε αυτοι, ειναι απλα ξεχασμενο(παρεα με την τιμη) στο site τους.

 

 

ΟΚ μαλλον ετσι ειναι γιατι λεει κατοπιν παραγγελιας... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως οπως τα λές ειναι ;) Ειναι απλα μια καλη προσφορα ας πουμε, φοβερη με τιποτα. 89 ευρω εχει το νεο με το wifi, 99 πηρα το πρωτο-πρωτο οταν πρωτοβγηκε πριν 4 χρονια τα Χριστουγεννα του 2008. Υπερτιμημένα εν ετη 2013, στα 50 ευρω ειναι απλως μια καλη(επιεικως) αγορα.

Να φανταστεις αυτο με το wifi(το τελευταιο δηλαδη) το ειχε πριν καμια 15-20 μερες στα 78-79 ευρω(με κουπονι) το electro και ο κωτσο.

Οπως και πιο παλια το ειχε το open247.gr στα 70,50 αλλα με 9 μεταφορικα γιατι ειναι απο κυπρο.

Για μενα καλυτερα καποιος να δωσει παραπανω χρηματα και να παρω αυτο με το wifi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για μενα καλυτερα καποιος να δωσει παραπανω χρηματα και να παρω αυτο με το wifi.

 

Να στο κανουν δωρο δηλαδη; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστεις αυτο με το wifi(το τελευταιο δηλαδη) το ειχε πριν καμια 15-20 μερες στα 78-79 ευρω(με κουπονι) το electro και ο κωτσο.

Αυτο ηθελα να πω κι εγω, καθε τοσο με το κουπονακι του ολες οι "γενιες" των WD players εχουν παιξει σε αυτα τα χρηματα (εως ~76 ευρω). Νταξει καλη τιμη τα 49 για το συγκεκριμενο. 3D παντως που βλεπω να κανουν αναφορά καποιοι δεν ξερω τι εννοουν γιατι το μηχανακι δεν ειναι 3D (ειδικα το σχολιο για τους 3D υποτιτλους με μπερδεψε, αντε τα SBS αρχεια τα παιζει, προφανως αφου ειναι "απλως" 1920*1080p αρχεια, με τους 3D υποτιτλους τι ακριβως κανει? Δεν νομιζω να εχει καποια λειτουργια 'parallax' οπως πχ το φιλτρο ffdshow...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...