Προς το περιεχόμενο

Galaxy S IV: Νέες διαρροές φανερώνουν παρόμοιο σχεδιασμό με την προηγούμενη γενιά (ενημέρωση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως ψιλο μουφα φαινεται. Υπομονη Ελληνες θα τα δωσετε τα πολυαγαπημενα σας euro στη samsung.

 

Έτσι ακριβώς.

Όλοι κράζουν τα πλαστικά και το design και γι' αυτό S3 και NoteII μένουν στα ράφια!!!

Πολύ όμορφο, δεν με πειράζει καθόλου που μοιάζει με το S3, άλλωστε ποτέ δεν μου άρεσαν τα κινητά με γωνίες όπως το SGS2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδία ξεκολλάτε απο τα πλαστίκα έλεος... Ψάχνετε αφορμή να κράξετε !? Κινητό παρουσιάζουν όχι τανκς !! Επίσεις το πλαστικό αν σπάσει κοστίζει πολυ λιγότερο σε σχέση με άλλα υλικά !!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η αισθητική δεν είναι ίδια σε όλους. Κάτι που σε μένα αρέσει, σε κάποιον άλλον φαίνεται αηδία και δεν μπορεί να γίνει κάτι για αυτό! Δεν θα μετατραπεί και αυτό το topic σε αυτό που επιδιώκετε πάντα μερικοί. Σχολιάζουμε αυτό που φαίνεται να είναι το επόμενο top smartphone της samsung και όχι τα ...απωθημένα μας! :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η τρίτη φωτό δείχνει δίκαρτο τηλέφωνο;!!!

http://androidandme.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2013/03/photostrip-2013-03-11-2.jpg

 

Υπάρχει και η θεωρία πως βλέπουμε μεν το S4 αλλά σε κινεζικη version με 2 κάρτες sim, ενώ αυτό που θα έρθει σε μας θα είναι με μία. Υπομονή 2 ημέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις φώτο? Ψήνομαι πολυ

FLAPGALAXYS3BK_Ensemble_215x225.jpg

εχω το μπλε και ετσι δεν κανει αντιθεση με τη θηκη.απο το media markt κανα 20αρι.σκυλί η θηκη.εχω ριξει το κινητο με τη μουρη κανα 2 φορες και ουτε κιχ η οθονη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα περιμένω να δω αν έχουν βελτιώσει το software.

Ειλικρινά, αν δω πάλι κολλήματα στον dialer κλπ από το -μάλλον- 8πύρηνο Γαλαξία,

πραγματικά δεν ξέρω αν έχει μέλλον το λειτουργικό αυτό σε non Google συσκευές.

 

 

Τελευταία ελπίδα του Android φαίνεται να είναι η HTC αλλά αυτό είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ψιλο μουφα φαινεται. Υπομονη Ελληνες θα τα δωσετε τα πολυαγαπημενα σας euro στη samsung.

 

Αν και εγω θα εγραφα Υπομονη Ελληνες, θα δωσετε τα ευρω σας στην πολυαγαπημενη σας Samsung!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι να μοιαζει με το προηγουμενο ειναι σα να λεμε ferrari(samsung)  ολα μοιαζουν οχι φιατ(βαλτε οποια εταιρια θελεται) καθε λιγο αλλο punto...εχω gs3 k iphone4s λοιπον επειδη θα ερθουν τα trolls ο γαλαξιας ειναι ετη φωτος > ,αν ειχε 2gb ραμ δε το αλλαζα οθτε σε 2 χρονια τωρα με gs4 ελπιζω καλυτερα πραγματα σε μπαταρια μονο αυτο ,το dialer βαλτε exdialer k τελος τι εμμονη με τον dialer ελεος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...