Προς το περιεχόμενο

Galaxy S IV: Νέες διαρροές φανερώνουν παρόμοιο σχεδιασμό με την προηγούμενη γενιά (ενημέρωση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το εχω δωσει ηδη το siii..και βολευτικα με το mini2 απο vodafone μεχρι στιγμης.Δεν θα το παρω το s4 στην αρχικη τιμη εννοητε.Θα το παρω οταν θα πεσει 100/150ε οπως ειχα παρει το s3 500e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NFC Tags δεν βλέπω,και παραξενεύομαι.Μου άρεσε το νεο design,έχει τόσες αλλαγές ώστε να ξεχωρίζει οτι δεν είναι το S3,και ταυτόχρονα να καταλαβαίνεις πως είναι το S4.Και η οθόνη φάνηκε αρκετά ωραία.

 

Μ άρεσε η αλλαγή του background color του android,απο μαύρο σε άσπρο,αλλά έτσι θα καταναλώνεται παραπάνω μπαταρία,αν η οθόνη είναι amoled.

 

Επίσης, floating touch? WTF.σιγά μην καθόμουν να βάλω το δάχτυλο μου ακριβώς 2 εκατοστά και όχι 3,απο την οθόνη για να δω μια προεπισκόπηση μιας εικόνας.

 

Εν ολίγοις,τα 2 νεα futures, δεν με εντυπωσίασαν.Για να δούμε απο το βράδυ, τις άλλες λεπτομέριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν ξέρω εαν το παρατηρήσατε και εσείς αλλα το κινητο στο βιντεο δείχνει να υποστιρίζει 2!! Sim!...

 

Πφφ ας περίμενουμε μέχρι τι 1:00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε για το design γτ πλεον οπως το s3 δεν χρειαζεσαι παραπανω επεηεργαστικη δυναμη η καμερα του ηταν πολυ καλη αλλα αν απο design και αντοχη ηταν το χειροτερο...εχετε δει ποσα μα ποσα s3με ενα πεσιμο κατω εχουν σπασει το γυαλι τους;απαραδεκτο εντελος και σου λεει δεν παει ξεχωριστα το γυαλι αλλα ολη οθονη για να σου εγγυηθουν καλη λειτουργιας μετα.(λεμε τωρα..).Ναι και το design θα κοιταξω γιατι οι ναυαρχιδες των εταιριων εχου φτασει σε σημειο που σου προσφερουν χαρακτηριστικα παραπανω απο αυτα που θα χρησιμοποιησεις.Ποιοτητα design και ανθεκτικοτητα καλητερη μπορει να δωσει;και πιστεψτεμε τι να κανεις να εχεις αλλους 4 πυρινες και να δουλευουν εναλαξ;και στην χρηση να βλεπεις ενα κινητο που ανταποκρινετε περιπου ιδια με την προηγουμενη ναυαρχιδα.Γιατι εγω απο το s2 σε s3 που πηγα δεν με συγκινισε και τοσο πολυ..περα απο την οθονη και την καμερα..γνωμη μου.

 

Κάτσε τι εννοείς; Πέφτουν τα S3 και σπάνε οι οθόνες; Μα δεν έχουν γορίλα-δεινόσαυρο και δεν ξέρω τι άλλο στο γυαλί;;

Εμένα το S1 μου έχει πέσει τουλάχιστον 4-5 φορές και πέρα από κάτι λογικές μικροφθορές στις γωνίες του πλαστικού (2 χρόνια είναι αυτά) δεν έχει πάθει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα σπανε αλλα αμα ειχαν κανει καλυτερη κατασκευη δεν θα εσπαγαν με το που πεσουν κατω και χτυπηθουν στο πλαη και οχι καμια τρομερη αποσταση μιλαμε για μισο μετρο.Ενα σωρο περιπτωσεις εχει ψαξτε στο google.Το s2 ηταν πολυ πιο στιβαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Koυμπακι? Τσεκ

LTE version? Τσεκ

LTE Roaming? Τσεκ

S Translator? Τσεκ (να δουμε accuracy)

S Health? Τσεκ (δεν καταλαβα τι παιζει)

ΙR? Τσεκ (ενδιαφερον, μου ελλειπε αυτο απο τα παλια Νοκια κλπ)

Polycarbonate υλικο? Τσεκ

Μετρητης θερμοκρασιας? Τσεκ

Μπαταρια 2600mah? Τσεκ (meh)

Νεος τυπος χρησης της εμπροσθιας καμερας? Τσεκ (συμπαθητικο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγική η παρουσίαση κατά τη γνώμη μου. 

Εμένα μου άρεσε!

Ειδικά η ατάκα-σπόντα για τα iPhones:

"Με μπαταρία που αφαιρείται για να μην ξεμένετε ποτέ από ενέργεια" κλπ κλπ... :)

 

Απλά κάτι δεν μου κόλλαγε...

Θέλω πολύ να το δω από κοντά γιατί με τέτοια specs θα πρέπει να τα σπάει...

Αν όχι, τότε πραγματικά το Android δεν έχει μέλλον.

Αν φτάσαμε στους 8 πυρήνες και ακόμα μιλάμε για smoothness κλπ,

ζήτω που καήκαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...