Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab II 7.0 - Wifi 16Gb+ δώρα 50€ @ Public στα 189€


frankp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα δώρα είναι μια θήκη Case Logic και το Antivirus Norton Mobile Security 3.0

http://www.public.gr/product/tablets/syskeyes-tablet/samsung-galaxy-tab-ii-70-wifi/prod2520375pp/

Η προσφορά φαίνεται να είναι μόνο για το ηλεκτρονικό κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δωρα που εχει ειναι ΓΤΠΚ ενα pouch και ενα αντιβαιρους που σε λιγο θα μας πληρωνουν για να τα παρουμε αλλα η τιμη ειναι συμπαθητικη αν διναν τα οποια λεφτα που στιχισαν αυτα τα 2 δωρα σαν πιστωση για να παρεις κατι αλλο χρησιμοτερο θα ηταν πιο εξυπνο αλλα εξυπναδα και ελληνας επιχειρηματιας ειναι έννοιες ασυμβατες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δωρα που εχει ειναι ΓΤΠΚ ενα pouch και ενα αντιβαιρους που σε λιγο θα μας πληρωνουν για να τα παρουμε αλλα η τιμη ειναι συμπαθητικη αν διναν τα οποια λεφτα που στιχισαν αυτα τα 2 δωρα σαν πιστωση για να παρεις κατι αλλο χρησιμοτερο θα ηταν πιο εξυπνο αλλα εξυπναδα και ελληνας επιχειρηματιας ειναι έννοιες ασυμβατες.

νομίζω πως τα θέλουμε όλα δικά μας! Η τιμή είναι πολύ οκ και σου δίνει 2 δωράκια. τώρα αν εσένα δεν σου κάνουν τα δώρα μπορείς να τα χαρίσεις σε κάποιον από το forum  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω πως τα θέλουμε όλα δικά μας! Η τιμή είναι πολύ οκ και σου δίνει 2 δωράκια. τώρα αν εσένα δεν σου κάνουν τα δώρα μπορείς να τα χαρίσεις σε κάποιον από το forum  :-D

 

Πραγμα το οποιο δε θα κανει βεβαιως! Η τιμουλα μια χαρα ειναι παντως και θηκη και ενα antivirus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρά είναι η τιμή.

Για τα δώρα τώρα σε καμία περίπτωση δεν θα έδινα 50 ευρώ αλλά για όποιον είχε σκοπό να το πάρει καλοδεχούμενα είναι.

Πάντως για εμένα το nexus 7 παραμένει καλύτερο vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δωρα που εχει ειναι ΓΤΠΚ ενα pouch και ενα αντιβαιρους που σε λιγο θα μας πληρωνουν για να τα παρουμε αλλα η τιμη ειναι συμπαθητικη αν διναν τα οποια λεφτα που στιχισαν αυτα τα 2 δωρα σαν πιστωση για να παρεις κατι αλλο χρησιμοτερο θα ηταν πιο εξυπνο αλλα εξυπναδα και ελληνας επιχειρηματιας ειναι έννοιες ασυμβατες.

Πέρα από την εξυπνάδα και τον "Έλληνα επιχειρηματία" ξέχασες να αναφέρεις και τον "Ελληνάρα καταναλωτή"... Δηλαδή, τι δώρο θα 'θελες? Ενα laptop? Έστω αυτή η θήκη είναι χρήσιμη. Και σ'αυτό γκρίνια? Δεν ανοίγεις εσύ ένα κατάστημα να πουλάς τις θήκες τότε και δώρο το tablet? Θα σε προτιμήσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν μας δινουν δωρο γκρινιαζουμε για τους Ελληνες επιχειρηματιες που κοιτανε να βγαλουν απο την μυγα ξυγκι που θυσαυριζουν σε σχεση με την Ευρωπη που που που που ......

 

μας δινουν δωρο ειναι ΓΤΠΚ τα δωρα που μας δινουν γιατι δεν μας κανουν .

 

Αυριο το πρωι θα βγαλει καποιο καταστημα με καθε εισοδο στο καταστημα μας ΔΩΡΟ ενα λαπτοπ και εμεις θα κανουμ παραπονα γιατι το εισητηριο του μετρο για να παμε εκει κοστιζει και δεν ειναι τζαμπα και γιατι οι τοιχοι του καταστηματος ειναι βρωμικοι απο τα χρονια και μου χαλανε την αισθητικη μου . Ο Ελληνας επιχειρηματιας που ειναι ΓΤΠΚ και δεν μπορει να βαψει ενα τοιχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...