Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab II 7.0 - Wifi 16Gb+ δώρα 50€ @ Public στα 189€


frankp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά η θήκη που δίνει είναι για 10' tablet ;; :P

OMG δηλαδη δεν ειχα καν ανοιξει το λινκ μεχρι τωρα αλλα αυτο ειναι πραγματικα απιστευτο κι ομως ... public!!!

Xαχαχα! Παντως το οτι δινουν "δωρα αξιας 50 ευρω" αντι να εδιναν πχ μια εστω 20ευρη δωροεπιταγη (για να μην πω 1 κιλο τυροπιτα ή κρεας ;)) κατι πρεπει να λεει :)

Τωρα, αντικειμενικα το Ν7 στα 199/224 ευρω για 16/32 γιγα ηταν σιγουρα καλυτερη περιπτωση αλλα γενικα σαν τιμη για το συγκεκριμενο και μονο συγκριτικα με τον ανταγωνισμο (τιμων, οχι προϊοντων) ειναι καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όσο το δούλεψα στο Public μου φάνηκε ψιλοάθλιο, έχοντας εμπειρία από το Ainol Novo Fire μου. Λάγκαρε αρκετά και για 189 ευρώ δεν αξίζει. Καλύτερα να πάει κάποιος να πάρει το Nexus 7, αν θέλει κάτι επώνυμο από Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλα για ένα φίλο, έχει προσφορά -100€ αν κάνεις σύνδεση με οποιοδήποτε Wind Double Play, άρα βγαίνει μόλις 89€.

 

Ο δικός μου θέλει το Double Play S, το οποίο με 15€ το μήνα σου δίνει τηλέφωνο χωρίς ομιλία, και 24Mbps. Πολύ καλό deal αν κάποιος θέλει απλώς να έχει internet σπιτι. Επίσης αν έχεις σύνδεση Wind έχεις και 5€ έκπτωση από εκεί, οπότε πρακτικά βγαίνει 10€ το μήνα, και με 802.11n router (το λέω γιατί εγώ με τη Cyta μου έχω μόνο 802.11b/g). Και αν έχεις στην περιοχή σου, με άλλα 10€ το μήνα σου δίνουν και VDSL. Sorry αν ακούγομαι σαν πωλητής Wind, δεν είμαι, αλλά ο συνδυασμός όλων αυτών είναι πολύ καλός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλα για ένα φίλο, έχει προσφορά -100€ αν κάνεις σύνδεση με οποιοδήποτε Wind Double Play, άρα βγαίνει μόλις 89€.

 

 

Που το λέει αυτό γιατί ψάχνομαι να κάνω σύνδεση Wind Double Play

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η θήκη που δίνει είναι για 10' tablet ;; :P

Την κατάλαβαν την πατάτα και αυτή τη στιγμή βάζει στο καλάθι θήκη για 7άρι + γραφίδα + ακουστικά, αξίας υποτίθεται 40€ (αλλά βγάζει προσωρινά εξαντλημένο το norton).

Δεκτές οι όποιες ενστάσεις για τη χρησιμότητα ή την αξία των δώρων, όταν μάλιστα άνοιγα το θέμα ούτε καν τα είχα προσέξει, αλλά έτσι κι αλλιώς και σκέτη η συσκευή είναι στη χαμηλότερη τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την εξυπνάδα και τον "Έλληνα επιχειρηματία" ξέχασες να αναφέρεις και τον "Ελληνάρα καταναλωτή"... Δηλαδή, τι δώρο θα 'θελες? Ενα laptop? Έστω αυτή η θήκη είναι χρήσιμη. Και σ'αυτό γκρίνια? Δεν ανοίγεις εσύ ένα κατάστημα να πουλάς τις θήκες τότε και δώρο το tablet? Θα σε προτιμήσουμε!

Αγαπητε μου εξηγησα στο ποστ οτι μπορουσε να δωσει τα χρηματα που του στοιχησαν τα δωρα σε κατι πιο χρησιμο ,προς τι ο εκνευρισμος?

Μιλησα εγω για λαπτοπ?

 

ΥΓ εχω καταστημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κατάλαβαν την πατάτα και αυτή τη στιγμή βάζει στο καλάθι θήκη για 7άρι + γραφίδα + ακουστικά, αξίας υποτίθεται 40€ (αλλά βγάζει προσωρινά εξαντλημένο το norton).

Δεκτές οι όποιες ενστάσεις για τη χρησιμότητα ή την αξία των δώρων, όταν μάλιστα άνοιγα το θέμα ούτε καν τα είχα προσέξει, αλλά έτσι κι αλλιώς και σκέτη η συσκευή είναι στη χαμηλότερη τιμή.

Eμενα παντως δε μου βαζει τιποτα στο καλαθι, αυτα που λες (οπως και το -100αρικο με συνδεση wind που ειπωθηκε) τα βλεπω στο "διαφημιστικο" στην κεντρικη σελιδα, αλλα τελικα στο καλαθι δε βαζει τιποτα αλλο, μαλιστα το αρχικο λινκ ισχυει και δειχνει ακομα την θηκη και το νορτον, μαλιστα η θηκη που μπαινει στο καλαθι δεν αφαιρειται απο την τιμη.... μπαχαλοpublic και παλι...

Α, επισης το -100αρικο για 15ευρη συνδεση ειναι καλουτσικο αλλα με τον παραγοντα Wind μεσα ειναι να μη σου κατσει η στραβη..!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το -100 για Double Play είναι στα public, το έχει στο site τους. Μπορείς να το παραγγείλεις online με παράδοση σε κατάστημα με τα 189, και πηγαίνεις στο κατάστημα όπου σου κάνουν τη σύνδεση και σου κάνουν και την έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι αλλα το -100 ευρω δεν ειναι λογω galaxy αλλα λογω συμβολαιου wind. Αφορα δηλαδη παρα πολλα προιοντα αυτη η μειωση τιμης και επισης αφορα μονο οσους σκεφτονται να πανε στην wind. Οποτε δεν εχει θεση στο παρον θεμα να λεμε "βγαινει 89 ευρω τελικη τιμη", γιατι αν το δεις και αναποδα μπορεις να πεις πιο σωστα οτι βγαινει "τελικη τιμη (189+218= 407) 307 ευρω το tab με 1 χρονο συνδεση στο μικρο προγραμμα dp της wind." (μην ξεχνατε και το τελος ενεργοποιησης για να αλλαξετε παροχο.)

 

Επισης και τα δωρα αξιας 50 ευρω δεν ειναι μονο στο galaxy αλλα σε οσα tab κοιταξα. Οπως και το κατοσταρικο με την συνδεση της wind. Ακομα και στα tab των 89 ευρω... :huh: :P :lol:

Δεν βλεπω να εχει αναφερθει απο κανεναν 3 μερες τωρα και 27 μηνυματα. Φανταζομαι οτι δεν το ειδατε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και είναι με συμβόλαιο Wind double play, εγώ ανέφερα ότι το deal με τα -100€ σε συνδυασμό με την προσφορά του Galaxy Tab, είναι πολύ καλό για κάποιον που χρειάζεται μια απλή παροχή internet σπίτι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τα -100€ σε συνδυασμό με την προσφορά του Galaxy Tab, είναι πολύ καλό για κάποιον που χρειάζεται μια απλή παροχή internet σπίτι του.

Αρκει φυσικα τα 15 ευρω του παγιου να μη γινουν με καποιο μαγικο κολπο 23,5 και τα -5 του κινητου να μη γινουν... 0 και μετα αρνουνται (μεχρι να περασει το 12μηνο και να αλλαξεις εντελως παροχο) και να στα αλλαξουν στα "συμφωνηθεντα" και να σου επιστρεψουν την διαφορα... με τιποτα!

(αυτα μου εκαναν εμενα, και σε αλλους πολλους, οποιος θελει εχω τα παραστατικα, βαλτε και την -μερος του συστηματος- ΕΕΤΤ στην εξισωση κι εδεσε το γλυκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...