Προς το περιεχόμενο

Vodafone University με 15€


LRoi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Είσαι Φοιτητής κι έχεις καρτοκινητό;

Για να μιλάς ξένοιαστα στο κινητό σου, ήρθε η ώρα να μετατρέψεις το καρτοκινητό σου στο νέο πρόγραμμα συμβολαίου Vodafone University.

 

Μόνο με 15€ έχεις:

 

•    300 λεπτά Ομιλίας προς Όλα τα Δίκτυα

•    4GB για χρήση Internet από το κινητό

 

Εάν θέλεις να μάθεις περισσότερα για την προσφορά της Vodafone συμπλήρωσε το τηλέφωνό σου παρακάτω και θα σε καλέσουμε εμείς δωρεάν. Εναλλακτικά, μπορείς να καλέσεις στο 210 6702658 κι ένας εκπρόσωπος πωλήσεων θα σε εξυπηρετήσει άμεσα.

 

http://www.vodafone.gr/portal/university-mobile-internet?utm_source=Homepage-modules&utm_medium=Promo-moduleTopLeft&utm_campaign=student-offers

 

Ισχύει μόνο για φοιτητές και προσωπικά μου φαίνεται πολύ καλή περίπτωση.

 

15€ για 300 λεπτά προς όλους και 4 gb Internet, πιο τέζα δε νομίζω να πηγαίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Xclusive ισχύει μέχρι σήμερα και δεν ξέρω αν ισχύει για κάθε μήνα όμως.

 

ειναι πολύ καλή τιμή αλλα κανεις δεν ξέρει/θέλει να μου απαντήσει ποσο θα ειναι το πάγιο μολις τελειωσει η προσφορά.

 

Γιατί, παίζει να τελειώσει η προσφορά? Ετήσιο συμβόλαιο είναι, μετά βλέπεις και αναλόγως πράττεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον είναι οι ίδιες προϋποθέσεις με το φοιτητικό της CU (δεν ξέρω, αναρωτιέμαι), γιατί να το μετατρέψεις σε συμβόλαιο; Αφού εκείνο είναι πολύ πιο συμφέρουσα προσφορά! Με 5ε έχεις 500' προς όλους και 200mb, με 7ε παραπάνω και με κάθε ανανέωση 10ε παίρνεις free 500mb για ένα μήνα. Άλλωστε από κινητό δε νομίζω πως θέλει κάποιος παραπάνω από τα παραπάνω αθροιστικά (ακόμα και χωριστά), εκτός κι αν θέλει για χρήση από tablet/ laptop που υπάρχει και πάλι το φοιτητικό internet της Vf. Άρα δε βρίσκω κάποιο λόγο να το προτιμήσει κάποιος, εκτός κι αν τύχει σε παααάρα πολύ ειδικές περιπτώσεις.

 

Ελπίζω φυσικά αυτό να μη σηματοδοτεί αλλαγές στην προσφορά του CU. Δεν ξέρω μήπως αφορά κάποιους που τελειώνουν τις σχολές τους (αν έχουν προβλέωει να λήγει αυτόματα η προσφορά γι'αυτούς) και κάνοντας συμβόλαιο λίγο πριν, ίσως μπορούν να επωφεληθούν για τους υπόλοιπους μήνες ώσπου ολοκληρωθεί ο χρόνος δέσμευσης (αν δεν υπάρχει αντίστοιχος όρος που να το περιορίζει).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Xclusive ισχύει μέχρι σήμερα και δεν ξέρω αν ισχύει για κάθε μήνα όμως.

 

 

Γιατί, παίζει να τελειώσει η προσφορά? Ετήσιο συμβόλαιο είναι, μετά βλέπεις και αναλόγως πράττεις.

 

Το Excusive ισχυει αν το εχεις κανει για οσο εισαι φοιτητης. Τωρα για το αν μπορεις να το μετατρεψεις με νεο αριθμο τωρα δε ξερω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι έχοντες Exclusive λοιπόν να ετοιμάζεστε μάλλον για ανατιμήσεις. Αποκλείεται η Vodafone να επιτρέψει σε καρτοκινητό να ρίχνει στα αυτιά σε συμβόλαιο τόσο πολύ.

 

Προφανώς ήταν κίνηση για να μαζέψει όλα τα καρτοκινητά κάτω από CU.

 

Το θετικό που βλέπω εγώ με το University είναι ότι για ένα χρόνο βρέξει, χιονίσει θα έχεις 300 προς όλους και 4gb Internet (θα γίνει του Viber το κάγκελο) ενώ με το Cu κάθε αλλαγή θα σε πιάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνοψίζοντας παίζει κάτι καλύτερο αυτήν την στιγμή στα 15€ για Ιντερνετ...?

γιατί λίγο που είχα δει και από τα stick οι τιμές ήταν στο θεό και για τα 5gb 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις μόνο Internet με usb stick για laptop, παίρνεις με 4,74€ το μήνα, 4 gb στο φοιτητικό για Mobile Broadband.

 

Αυτό το έχω τσιμπήσει και επειδή σήμερα έληξε το συμβόλαιο μου, έκανα αίτηση για αποσύνδεση και μετατροπή σε κάρτα και ψηνόμουν άσχημα για το Vodafone University, αλλά τώρα με βάλατε σε σκέψεις με το κωλο CU. Αυτά τα 500 λεπτά και το 1-1,5 gb Mobile Internet είναι μεν δελεαστικά, αλλά πρώτον φοβάμαι ότι δεν θα ισχύσει για πολύ ακόμα και δεύτερον ισχύει μέχρι σήμερα και δεν μου αρέσει να παίρνω αποφάσεις υπό πίεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ισχύει μέχρι σήμερα...? ( επειδή έψαχνα και εγώ για ιντερνετ σε laptop και όχι κινητό δεν το έχω ψάξει αρκετά ) αν ξέρεις κάτι ή έχεις ένα λινκ να μου στείλεις σε pm να δώ γιατί έτσι όπως το πάω το ένα μου βρομάει το άλλο μου ξινίζει δεν θα βάλω ποτέ ;) τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι έχοντες Exclusive λοιπόν να ετοιμάζεστε μάλλον για ανατιμήσεις. Αποκλείεται η Vodafone να επιτρέψει σε καρτοκινητό να ρίχνει στα αυτιά σε συμβόλαιο τόσο πολύ.

 

Προφανώς ήταν κίνηση για να μαζέψει όλα τα καρτοκινητά κάτω από CU.

 

Το θετικό που βλέπω εγώ με το University είναι ότι για ένα χρόνο βρέξει, χιονίσει θα έχεις 300 προς όλους και 4gb Internet (θα γίνει του Viber το κάγκελο) ενώ με το Cu κάθε αλλαγή θα σε πιάνει.

 

 

Αν αλλαξει τοτε θα δει παλι ολους να πηγαινουν στη κοσμοτε. Με ενδιαφερει το ΤΩΡΑ εμενα προσωπικα... Και βλεπω οτι το Exclusive που εχω και οπως ελεγε στους ορους θα μεινει ιδιο για οσο εισαι φοιτητης.. Θα δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπες εδώ για να διαβάσεις για το Exclusive όσον αφορά τα προγράμματα κινητής και Internet

 

και αν σε ενδιαφέρει μόνο για Mobile Internet μπες εδώ



Με αυτά που μου είπε μόλις μία κοπελίτσα στην εξυπηρέτηση πελατών, έχω φύγει καρφί για CU Exclusive.

 

Κάθε μήνα μέχρι τον Ιούνιο μου είπε, 500 λεπτά προς Vodafone και 100 προς άλλα δίκτυα χωρίς καν ανανέωση κάρτας, με ανανέωση κάρτας άνω των 10€ παίρνεις δωρεάν 500 Mb Internet και με 7€ παίρνεις το πακέτο Exclusive 7, που περιλαμβάνει 600 λεπτά χρόνο ομιλίας προς άλλα δίκτυα, που προστίθενται στα 100 λεπτά που ανέφερα παραπάνω + 100 sms προς όλους + 600 Mb Internet που προστίθενται στα 500 που πήρες με την ανανέωση της κάρτας.

 

Σκέτο ξεβράκωμα η φάση δηλαδή!



Αν αλλαξει τοτε θα δει παλι ολους να πηγαινουν στη κοσμοτε. Με ενδιαφερει το ΤΩΡΑ εμενα προσωπικα... Και βλεπω οτι το Exclusive που εχω και οπως ελεγε στους ορους θα μεινει ιδιο για οσο εισαι φοιτητης.. Θα δουμε..

 

Σχετικά με αυτό, μου ανέφερε ότι θα ισχύει για όσο είσαι φοιτητής όντως και ακόμα κι αν πάει το πακέτο στα 400 λεπτά χρόνο ομιλίας, πάντα θα είναι το πλέον συμφέρον πρόγραμμα, σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...