Προς το περιεχόμενο

Vero tablet ?


tinapo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να αγοράσω ένα tablet στα 200€ περίπου με οθόνη περίπου 10''

Χρήση: Internet, e-books, video, skype, Λεξικό Αγγλικών

Δεν ξέρω αν κάποια μπορούν να επεξεργαστούν κείμενο κλπ

 

 

Ποια είναι η γνώμη σας για το  VERO Tablet A9724 9,7”

 

https://www.skroutz.gr/s/2666756/Vero-A9724-16GB.html?keyphrase=VERO+Tablet+A9724+9.7

 

 

Ευχαριστώ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο στραβο που του βρισκω ειναι η μπαταρια που λεει οτι ειναι 4000mah αν δεν ειναι λαθος στο φυλαδιο μιλαμε για εγκλημα ,υπαρχουν 7αρια ταμπλετ με 5-5500mah.

 

Ουτε 3ωρακι δεν θα βγαζει σε πληρη χρηση με τοσο μεγαλη οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α εχει 2 τεμαχια των 4000mah δεν ειχα προσεξει το 7.2 :-D ,μια χαρα.

Εχω ακουσει οτι εχει και καλη υποστηριξη οποτε ειναι μονοδρομος αν θελεις να αγορασεις απο ελλαδα και να εχεις και την εγγυηση.

Γιατι δεν μπαινεις στο φορουμ της οκταμπιτ να τους πεις ακριβως τι θελεις να κανεις με το ταμπλετ και να ρωτησεις αν υπαρχουν προγραμματα για επεξεργασια κειμενου κλπ ?

Επεξ/σία από evmenis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χουν πάρει πολλοί χρήστες από το forum της oktabit το tablet όπως και αρκετοί από το insomnia και από οτι μπορώ να κρίνω οι περισσότεροι είναι υπερευχαριστημένοι.Όσο για το after sales και την υποστήριξη μπορείς να μπεις στην oktabit και να δεις τι καλή δουλειά κάνουν τα παιδιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χουν πάρει πολλοί χρήστες από το forum της oktabit το tablet όπως και αρκετοί από το insomnia και από οτι μπορώ να κρίνω οι περισσότεροι είναι υπερευχαριστημένοι.Όσο για το after sales και την υποστήριξη μπορείς να μπεις στην oktabit και να δεις τι καλή δουλειά κάνουν τα παιδιά.

Το forum της Oktabit είναι όντως ένα υπέρ για κάθε προιόν της.

Ψάχνοντας στο skroutz βρίσκει κανείς διαφορετικές εκδόσεις του tablet όσον αφορά το λειτουργικό (φαντάζομαι στοκαρισμένα κομάτια)

Android 4.0 ή 4.0 ICS ή 4.0.4 ή 4.1Jelly Bean.

Πως μπορώ να ξέρω από πριν ότι θα μου στείλουν το νέο; Υπάρχει κάποια ένδειξη στο εξωτερικό της συσκευασίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Θέλω να αγοράσω ένα tablet στα 200€ περίπου με οθόνη περίπου 10''

Χρήση: Internet, e-books, video, skype, Λεξικό Αγγλικών

Δεν ξέρω αν κάποια μπορούν να επεξεργαστούν κείμενο κλπ

 

 

Ποια είναι η γνώμη σας για το  VERO Tablet A9724 9,7”

 

https://www.skroutz.gr/s/2666756/Vero-A9724-16GB.html?keyphrase=VERO+Tablet+A9724+9.7

 

 

Ευχαριστώ

 

Καλησπερα, αν ενδιαφερεσαι πουλαω το δικο μου, στειλε μου μηνυμα να σου πω.

 

Καλο βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Καλησπερα, αν ενδιαφερεσαι πουλαω το δικο μου, στειλε μου μηνυμα να σου πω.

 

πές μας και εμάς,τι "ρόλο" βαράει το tabletaki..είδες vero ταμπλετ και όρμηξες :P :D μόνο να πουλάς ξέρεις μέσω μυνημάτων;;

 

Επεξ/σία από coolerman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Έχει και playstore και όλα μια χαρά!!! Όσο για το βάρος το vero είναι 620g και το iPad είναι 600g

Σιγά την διάφορα με τα γνωστά!!! Το wirreles είναι μια χαρά νομίζω γιατί εγώ έχω το Ρούτερ στο δωμάτιο και οταν

βγενω στην αυλή μου 14 μέτρα διαφορά πιάνει μια χαρά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πές μας και εμάς,τι "ρόλο" βαράει το tabletaki..είδες vero ταμπλετ και όρμηξες :P :D μόνο να πουλάς ξέρεις μέσω μυνημάτων;;

 

Μπες στο Forum της Oktabit να διαβασεις, καλυτερα απο εκει δεν θα βρεις να μαθεις για αυτο το tablet.

Αν θες τωρα την προσωπικη μου αποψη, το tablet ειναι value for money που λενε, και με την υποστηριξη απο ελληνικη εταιρια δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα. Εγω παντως το λειτουργουσα απο το πρωϊ μεχρι το βραδυ, απροβληματιστα.

 

;) Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...