Προς το περιεχόμενο

Sandisk SSD - SDSSDX-G25 - 120GB στα 69,9 στο Public


jokerakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ενταξει ρε παιδια, ξεστοκαρισμα ηταν, ειχαν 1-2 κομματια σε τιμη που ειχαν αγορασει, προλαβαν επεσαν παραγγελιες το θεμα ειναι και αυτα τα 1-2 ποιος θα τα παρει. (εντος ή εκτος μαγαζιου θα ειναι αραγε; Δεν ειναι τοσο καλη η τιμη, οποτε θα ειναι εκτος μαγαζιου, εμενα στις γιορτες πχ κατι που ηταν σε καλη τιμη το εφαγαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα! Ουτε το getitnow εχει κουμπι.... "get it now" στον δισκο τωρα; Εχουν και κοινο αποθεμα/αποθηκη πλεον, γιατι θυμαμαι προσφατα καποια πραγματα που ειχε το ενα δεν τα ειχε το αλλο...!;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μα ουτε χθες ειχε κανενα "κουμπακι". 10 λεπτα μετα το ποστ #16 που κοιταξα να δω τιμη δεν υπηρχε κουμπι παρα μονο η τιμη 76, ξεστοκαρισαν απο κοινου... Το εβαλε ο ενας 76 και ο αλλος 70.  Συνηθως οι αποθηκες τους απο οτι εχω παρατηρησει δεν ενημερωνονται παραλληλα παντως, εξ ου και οι διαφωνιες καποιες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από Newsletter... http://www.public.gr/product/prod2970031pp/?utm_source=Public.gr+Latest+News&utm_campaign=d453cc084d-pblnews_21_03_20133_21_2013&utm_medium=email

νομίζω πολύ καλά νέα για όσους έχουν παραγγείλει στην μειωμένη τιμή αφού φαίνεται ότι υπάρχει απόθεμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από Newsletter... http://www.public.gr/product/prod2970031pp/?utm_source=Public.gr+Latest+News&utm_campaign=d453cc084d-pblnews_21_03_20133_21_2013&utm_medium=email

νομίζω πολύ καλά νέα για όσους έχουν παραγγείλει στην μειωμένη τιμή αφού φαίνεται ότι υπάρχει απόθεμα!!!

Εχεις link απο Newsletter?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...