Προς το περιεχόμενο

Γέμισμα μελανιών


marlia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω hp εκτυπωτη και θελω να αγοράσω μελάνι ωστε να κανω μόνη μου το γέμισμα. Απ'οτι ειδα δεν ειναι δυσκολο αλλα μονο με συριγγα και χωρις το ειδικο κλιπακι υπάρχει πρόβλημα στο γέμισμα ή με λιγη προσοχη μπορει να γινει κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάζεις.. Δεν μπορείς να ξέρεις από πριν αν θα παίξει ή οχι.. Μπορεί στο μελάνι σου να χάλασε το σφουγγάρι, να χάλασε η κεφαλή και ακόμα και αν το γεμίσεις να μην παίξει..

 

Έχει τύχει σε μελάνι hp να το γεμίσω 10 φορές (15ml την φορά) και έπαιζε το άτιμο 2 χρόνια.. Σε άλλο έτυχε να μην δουλέψει το γέμισμα.. 

 

Ποιά μελάνια έχεις εσύ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δοκιμάζεις.. Δεν μπορείς να ξέρεις από πριν αν θα παίξει ή οχι.. Μπορεί στο μελάνι σου να χάλασε το σφουγγάρι, να χάλασε η κεφαλή και ακόμα και αν το γεμίσεις να μην παίξει..</p>

<p> </p>

<p>Έχει τύχει σε μελάνι hp να το γεμίσω 10 φορές (15ml την φορά) και έπαιζε το άτιμο 2 χρόνια.. Σε άλλο έτυχε να μην δουλέψει το γέμισμα.. </p>

<p> </p>

<p>Ποιά μελάνια έχεις εσύ? </p>

 

Hp 301.Βασικα μονο το μαυρο με ενδιαφέρει. Δεν τον εχω πολυ καιρο..εώς τωρα αγοραζα γνήσια.Επίσης ενδιαφέρεται και μια φίλη μου..αυτη εχει hp 336

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...