Προς το περιεχόμενο

Android smartphone ~ 200 ευρώ


geothrin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να το διευρύνουμε λίγο;

 

Για κάποιον που θέλει Android Cellular(που να κάνει και κλήσεις/sms) συσκευή γενικά κοντά στα 200€,

κάτι τέτοιο θα ήταν άσχημο;

 

http://www.merimobiles.com/ampe-a10-dual-core-3g-version-10-1-inch-ips-1280-800-with-android-4-0-4-dual-camera-bluetooth-gps_p/meri6900.htm

 

Κόστος κάτω από 180€ μαζί με μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο

 

Το xperia j δείχνει να είναι καλο για τόσα χρήματα

Συγνωμη φίλε αλλα διαφωνω. Μονοπυρηνο με πολυ μέτριες ως χαλια κριτικες

Νομίζω οτι τωρα στα 180 ευρω το s advance θερίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

samsung galaxy s advance και samsung galaxy ace 2  και απο μενα....Τα εχω και τα δυο και ειναι πολυ ωραια κινητα....Το s advance ειναι ελαφρως πιο ισχυρο αλλα το ace 2 ομορφοτερο απο το s advance και τα δυο 2πυρηνα με πολυ καλες οθονες και δεν κολανε πουθενα ενα μηνα που τα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok παιδιά δεν είχα τσεκάρει όλα τα χαρακτηριστικά και τιμές :huh:

εγω επιμενω να πας σε καποιο καταστημα και να δεις τα κινητα που σε ενδιαφερουν το λεω αυτο γιατι το lg l7 που κοιτας εχει παρα μα παρα πολυ μεγαλη οθονη ισως να σε ενοχλει...Κι εγω πριν λιγο καιρο δεν ηξερα και ειχα αλλα στο μυαλο μου,δλδ οθονες 4,3 και πανω οταν πηγα σε μαγαζι καταλαβα οτι το πολυ πολυ 4 ρα οθονη...Εγω απο το e-shop πηρα to s advance και μετα ζηλεψα απο την αδελφη μου και πειρα και το ace 2 που ειναι ενα απο τα ομορφοτερα κινητα που εχω δει! Και τα δυο ειναι ανωτερα απο αυτα που εχεις στο μυαλο σου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά τα λέει ο Petoglou, ωστόσο όσον αφορά στα χαρακτηριστικά των συσκευών δεν είναι πιο λογικό να καταλήξει σε 2 άντε το πολύ 3 κινητά και μετά να τα βάλει σε ένα site που τα συγκρίνει μεταξύ τους ώστε να δει ποιο είναι το καλύτερο; Και να είναι και μέσα στo budget.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αν δεν έχετε θέμα με τα Αγγλικά  στο μενού , δείτε το νέο μοντέλο της Acer liquid E2(duo sim) 4πύρηνο ,1gb ram και ips οθόνη , άψογο για τα ~214€ που ζητάει 

λευκό ( του πάγου) και μαύρο 

@myphone.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...