Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με τον υπολογιστη.


InTheEnd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και καποιο καιρο,πχ οταν παιζω ενα παιχνιδι η και οταν δεν κανω τιποτα απλα ακουο μουσικη,στην αρχη αρχιζει και κολαει η μουσικη και μετα και το ποντικι μαζι και μετα φτιαχνεται,αλλες φορες δεν μπαινουν καποιες σελιδες,και σημερα μου εκανε και αποσυνδεση Χρηστη,εκανε αναζητηση για ιο και δεν βρηκα τιποτα τι να κανω? Δεν θελω να κανω φορματ γιατι εχω πολυ σημαντικα αρχεια μεσα και δεν μου αρεσει ολο αυτο το μπερδεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σύστημα και περιφερειακά έχεις ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αυτο στην υπογραφη μου αδερφε.

 

κανε ένα memtest ,να δεις αν είναι εντάξει οι μνήμες σου.

Πως κανω "memtest" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλα μου λιγο ασχετο με το θέμα σου αλλα τα ''πολυ σημαντικα μας'' τα κρατάμε τουλαχιστον σε αλλα δύο διαφορετικα back up (αλλους δισκους, dvd κτλ) .

 

Στο λέω διοτι ένας σκληρός μπορει να σε αφήσει ανα πασα ώρα και στιγμή και μετα να τα κλαίς τα αρχεία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλα μου λιγο ασχετο με το θέμα σου αλλα τα ''πολυ σημαντικα μας'' τα κρατάμε τουλαχιστον σε αλλα δύο διαφορετικα back up (αλλους δισκους, dvd κτλ) .

 

Στο λέω διοτι ένας σκληρός μπορει να σε αφήσει ανα πασα ώρα και στιγμή και μετα να τα κλαίς τα αρχεία σου.

Το ξέρω... Απλά βαριέμαι να μπω σε αυτήν την διαδικασία... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω... Απλά βαριέμαι να μπω σε αυτήν την διαδικασία... :P

 

Ok επιλογη σου....  :)  Αλλα αν δω καμια μερα κανενα θεμα στα μεσα αποθηκευσης "τα έχασα ολα και ειμαι σε απογνωση'' να ξέρεις ότι θα στην πω!  :P  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κανω "memtest" ?

κατεβάζεις το memtest Link.png Site: http://www.memtest86.com/download.htm">MemTest

διαλέγεις με τί θα το τρέξεις,τό "καίς" μέ cd/dvd η μέ usb flash. τό αφηνείς αρκετή ώρα να τεστάρει μνήμες.

από ύγεια σκληρού δίσκου πώς είσαι; θερμοκρασίες gpu/cpu;;

 

 

**θα συμφωνήσω με τόν walkersw..αυτά τά πράγματα δέν τά αφήνουμε "ξεκρέμαστα",μία θά σού κάνει καί θά κλαίς τά αρχεία σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω 3 σκληρους δισκους,θα κατσω αν ειναι να τα βαλω. τελος παντων, τωρα που επαιζα League of Legends ξαφνικα αρχισε να δουλευει αργα ακουγοταν ενας ηχος απο τα ηχεια "bip bip bip" και μου εκλεισε οτι ειχα ανοιχτο ,browser Lol ktlp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HWInfo:
http://prntscr.com/xmby7
http://prntscr.com/xmbw6

Επειδη ημουν στο League Of Legends πατησα Alt+Tab ξερετε.. για να βγω,και ξαφνικα αρχισε να μου ανοιγοκλεινει το παραθυρο του Chrome σαν τρελο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...