Προς το περιεχόμενο

Αντώνης Κανάκης


MovingShadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο άνθρωπος που είναι πρώτος διδάξας στο face control και στους μπράβους σε Θεσ/νίκη-Χαλκιδική, μας βοήθησε να ανακαλύψουμε ότι στην Αφρική οι άνθρωποι πεινάνε. o tempora o mores.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ο άνθρωπος που είναι πρώτος διδάξας στο face control και στους μπράβους σε Θεσ/νίκη-Χαλκιδική, μας βοήθησε να ανακαλύψουμε ότι στην Αφρική οι άνθρωποι πεινάνε. o tempora o mores.</p>

 

 

 

Τη φάση με τον καραφλοκοτσιδα που του τις έβρεξε έξω από το μπαρ του στη Χαλκιδική την ξέρετε?

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη φάση με τον καραφλοκοτσιδα που του τις έβρεξε έξω από το μπαρ του στη Χαλκιδική την ξέρετε?

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

να συμπληρώσω ότι έχει 8 ευρώ το ποτό και 2 ευρώ το μικρό νερό, κατά τα άλλα μας νοιάζουν οι συνάνθρωποι, το δίκαιο etc,etc ΒΡΕ ΟΥΣΤ γίνανε μάγκες χάρη στον μπαμπά του παραρα. Τον Κανάκη έδειρε ή το αντίθετο;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι λεμε για αυτη που ενω γεννηθηκε απο πλουσια @@  ,παραγει κοινωνικο εργο αντι να καθεται  να  τρωει τα λεφτα που βρηκε  και να μην κανει τιποτα αλλο απολυτως .Εσυ θα το εκανες αυτο σε αντιστοιχη περιπτωση?  Η΄θα ησουν μονιμως brb Hawaii?

αγορι μου,κανει το μυαλουδακι σου γειωση με τον αφαλο σου;

Σου μιλαω για ξέπλυμα εκατομμυρίων κι εσυ μου λες,για τη παπατζα που σου πουλάει!

Ποσο θύματα ειστε ρε πουστη μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν πας να τραγουδας οσο θες απο αυτη τρωει εκατονταδες κοσμος  θα φυγει και θα εχει αφησει πισω της επιχειρησεις,εργο ,ενω εσυ τα σουβλακια που τρως .

Την διαφορα την καταλαβαινεις?Αντε κανε μας την χαρη κακομοιρη θα μας πεις και θυματα.

Ας εισουν "μαγκας" να εκανες  και εσυ τοσα λεφτα,και αντι να τα τρως μονο ,αν τα εβρισκες να ειχες και φιλανθρωπικη δραση.Βγαζει ο καθε ταλαιπωρος το κομπλεξ του και το βαφτιζει αποψη.

 

 

Υ.Γ οτι θα επαιρνα και το μερος της "οικογενειας" που αντιπαθω δεν το περιμενα ποτε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν πας να τραγουδας οσο θες απο αυτη τρωει εκατονταδες κοσμος  θα φυγει και θα εχει αφησει πισω της επιχειρησεις,εργο ,ενω εσυ τα σουβλακια που τρως .

Την διαφορα την καταλαβαινεις?Αντε κανε μας την χαρη κακομοιρη θα μας πεις και θυματα.

Ας εισουν "μαγκας" να εκανες  και εσυ τοσα λεφτα,και αντι να τα τρως μονο ,αν τα εβρισκες να ειχες και φιλανθρωπικη δραση.Βγαζει ο καθε ταλαιπωρος το κομπλεξ του και το βαφτιζει αποψη.

 

 

Υ.Γ οτι θα επαιρνα και το μερος της "οικογενειας" που αντιπαθω δεν το περιμενα ποτε ...

ξερω κατι μπράβους,εχουν θάψει κάμποσο κόσμο,εχουν βοηθήσει και πολλούς όμως,εχουν γεμίσει τον τόπο ναρκωτικά,ποσο τους ζηλεύω,ειναι και αυτοί,σα τη μητσοτακαινα...

IQ παντόφλας....

πλιζ,ντου νοτ ριπροντους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ρε δεν πας να τραγουδας οσο θες απο αυτη τρωει εκατονταδες κοσμος θα φυγει και θα εχει αφησει πισω της επιχειρησεις,εργο ,ενω εσυ τα σουβλακια που τρως .

Την διαφορα την καταλαβαινεις?Αντε κανε μας την χαρη κακομοιρη θα μας πεις και θυματα.

Ας εισουν "μαγκας" να εκανες και εσυ τοσα λεφτα,και αντι να τα τρως μονο ,αν τα εβρισκες να ειχες και φιλανθρωπικη δραση.Βγαζει ο καθε ταλαιπωρος το κομπλεξ του και το βαφτιζει αποψη.

 

 

Υ.Γ οτι θα επαιρνα και το μερος της "οικογενειας" που αντιπαθω δεν το περιμενα ποτε ...

ξερω κατι μπράβους,εχουν θάψει κάμποσο κόσμο,εχουν βοηθήσει και πολλούς όμως,εχουν γεμίσει τον τόπο ναρκωτικά,ποσο τους ζηλεύω,ειναι και αυτοί,σα τη μητσοτακαινα...

IQ παντόφλας....

πλιζ,ντου νοτ ριπροντους

Εχεις μπερδεψει την εν λογω με τον Παμπλο ΕΣκομπαρ , μιλαμε για επιχειρηματα οχι αστεια ...Sent from my ipad4 using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις μπερδεψει την εν λογω με τον Παμπλο ΕΣκομπαρ , μιλαμε για επιχειρηματα οχι αστεια ...Sent from my ipad4 using Insomnia

Καλά εννοείται, όποιος κάνει ξέπλυμα ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ, είναι κ επιχειρηματίας κ θα πρέπει να τον σεβόμαστε κιόλας.

Σα τον Κανάκη ένα πράμα, που κυλιεται στη κόκα, έχει τα πιο ακριβά μαγαζιά, τα πιο τουπέ κ μας το παίζει κ ευαίσθητος...

Κατάλαβες τώρα φίλε γιατί ο Έλληνας, για μια ακόμα φορά εξελίχτηκε, από το νεοελληνα, πήγε στον ξεφτιλελληνα.

Ευχαριστώ όμως αλλά δε θα πάρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ενδιαφέρεται κανείς για το άτομο του Κανάκη;Στα @ρχειδια μας κιόλας.Το θέμα είναι ότι πήγε στην Αφρική έκανε ένα ντοκυμαντέρ και τα κατά τα φαινόμενα βοήθησε τρομερά την Action aid στο πρόγραμμα που έχει για τις αναδοχές παιδιών.Μάλιστα αναφέρθηκε πριν από συμφορουμίτη link που παρέπεμπε σε αναδοχές χωριών.Αν πηγαίναμε εγώ και εσύ να κάνουμε ντοκυμαντέρ που είμαστε άγνωστοι τι θα καταφέρναμε μια τρύπα στοπ νερό;Κατά τα άλλα καμία σκασίλα για το ποιόν του εν λόγω κυρίου ούτε τον ξέρω προσωπικά ούτε φίλος μου ή συγγενής μου είναι ώστε να πρέπει να έχω άποψη για αυτόν.Πλήρης αδιαφορία.Το τι πέτυχε με την επίσκεψη του εκεί εξετάζουμε τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάτε ορισμένοι πόσο έχει το ποτό ή το μπουκαλάκι νερό στα μαγαζιά του Κανάκη...σας υποχρεώνει κανείς να πάτε και να του τα σκάσετε;

 

Από εκεί και πέρα προφανώς κι αν αυτός ζούσε σε οποιαδήποτε άλλη χώρα πλην της Ψωροκώσταινας θα ήταν ή στον άσσο ή στη φυλακή,όπως και κάθε άλλος χλέμπουρας τοιούτων προδιαγραφών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το live aid έγινε το 1985. Έχουν περάσει σχεδόν 30 χρόνια. Η κατάσταση στην Αφρική είναι ακριβώς η ίδια με τότε. 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Live_Aid

 

Το δικό μου το συμπέρασμα είναι ότι αν μια φορά πέσεις στα σκ@τ@ δύσκολα ξαναβγαίνεις. Γι αυτό καλύτερα να προσέχουμε πως θα ξεμπλέξουμε από τα δικά μας τα λαμόγια που ήδη μας έχουν ρίξει μέσα ... πολύ βαθιά μέσα... Και δεν φαίνεται να υπάρχει τρόπος για να βγούμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τη φάση με τον καραφλοκοτσιδα που του τις έβρεξε έξω από το μπαρ του στη Χαλκιδική την ξέρετε?

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

να συμπληρώσω ότι έχει 8 ευρώ το ποτό και 2 ευρώ το μικρό νερό, κατά τα άλλα μας νοιάζουν οι συνάνθρωποι, το δίκαιο etc,etc ΒΡΕ ΟΥΣΤ γίνανε μάγκες χάρη στον μπαμπά του παραρα. Τον Κανάκη έδειρε ή το αντίθετο;
Τον Κανάκη.Πάει ο καραφλοκοτσιδας,ποντιοφατσα,κοντός,γεροδεμένος όμως και παρκάρει το αμάξι του έξω από το μαγαζί του Κανάκη.Πετάγεται έξω ένας μπράβος και του λέει να το πάρει γιατί εκεί παρκάρει το αμάξι του το αφεντικό.Ο καραφλοκοτσιδας του λέει δεν πας να φωνάξεις το αφεντικό σου να μου το πει αυτό?Ο μπράβος φεύγει και σε λίγο έρχεται ο Κανάκης ουρλιάζοντας>...Ο καραφλοκοτσιδας πέφτει πάνω του ,τον αρχίζει σε κάτι μαπιδια και τον ρίχνει κάτω.Ο Αντωνάκης έφαγε χώμα.Φυσικά σε χρόνο ντε τε μπαίνουν και οι μπράβοι στον καυγά και τις βρέχουν στον καραφλοκοτσιδα.Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...