Προς το περιεχόμενο

Τραγουδια και iphone 4


shark118

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν λιγο εσβησα ολα τα παλια μου τραγουδια εφτιαξα εναν καινουργιο φακελο με αυτα που θελω και τα περασα στην συσκευη κανοντας sync, το θεμα ειναι οτι στο κινητο μου τα βγαζει γκρι και δεν επιλεγονται για να παιξουν τι λαθος εκανα; ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο εσβησα ολα τα παλια μου τραγουδια εφτιαξα εναν καινουργιο φακελο με αυτα που θελω και τα περασα στην συσκευη κανοντας sync, το θεμα ειναι οτι στο κινητο μου τα βγαζει γκρι και δεν επιλεγονται για να παιξουν τι λαθος εκανα; ευχαριστω πολυ

Που τον έφτιαξες τον καινούργιο φάκελο? Τα τραγούδια τα βλέπεις μέσα στο iTunes?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο εσβησα ολα τα παλια μου τραγουδια εφτιαξα εναν καινουργιο φακελο με αυτα που θελω και τα περασα στην συσκευη κανοντας sync, το θεμα ειναι οτι στο κινητο μου τα βγαζει γκρι και δεν επιλεγονται για να παιξουν τι λαθος εκανα; ευχαριστω πολυ

Για δες αυτό μπας και σε βοηθήσει. 

 

http://www.insomnia.gr/topic/476699-%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%BD%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CF%81%CE%B8%CF%8E%CF%83%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%B3%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%B6%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B1-%CF%84%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CE%B4%CE%B9%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%B9/?hl=%CE%B3%CE%BA%CF%81%CE%B9%CE%B6%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...