Προς το περιεχόμενο

ονειρο


alex85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας ειδα ενα πολυ αγριο ονειρο.αφου αλακερος αντρας και σπασοχολιασα.ειδα οτι μαλωναμε οικογενειακος εγω με τα αδελφια μου τη μανα και το πατερα μου.αφου τελειωσε η φασαρια λεω του πατερα μου ρε πατερα τι ειναι αυτο που μας εποιασε?και εκεινη την ωρα γινεται ι γλωσσα του 1 μετρο μαυρη και τα ματια του μαυρα βγαζει εξω τι γλωσσα του και κουνουσε το κεφαλι του αριστερα δεξια και αφου επανηλθε μου λεει ... να τι ειναι.αυτο ειναι.λοιπον οποιος ξερει τη σημαινει αυτο το ονειτο περιπου ας μου πει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πασιφανες τι θελει να πει το ονειρο , αυριο το πρωι εκει που περπατας κατα τις 10:30 θα βρεις μια βαλιτσα με 2000000€ τυχερουλη!

 

 

P.S δεν αλλαζεις και το avatar κριμα ειναι...

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας ειδα ενα πολυ αγριο ονειρο.αφου αλακερος αντρας και σπασοχολιασα.ειδα οτι μαλωναμε οικογενειακος εγω με τα αδελφια μου τη μανα και το πατερα μου.αφου τελειωσε η φασαρια λεω του πατερα μου ρε πατερα τι ειναι αυτο που μας εποιασε?και εκεινη την ωρα γινεται ι γλωσσα του 1 μετρο μαυρη και τα ματια του μαυρα βγαζει εξω τι γλωσσα του και κουνουσε το κεφαλι του αριστερα δεξια και αφου επανηλθε μου λεει ... να τι ειναι.αυτο ειναι.λοιπον οποιος ξερει τη σημαινει αυτο το ονειτο περιπου ας μου πει

Σαν όνειρο σημαίνει ότι κάτι κακό θα γίνει μάλλον κάποια φασαρία που αφοράει κάποιο οικογενειακό θέμα.

 

Αν το δεις καθαρά ψυχολογικά μάλλον έχεις axgos από κάτι που σε προβληματίζει πάλι που έχει σχέση με την οικογένεια σου για αυτό και το όνειρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και προσεχετε μονο η γλωσσα του εγινει μαυρη και τα ματια του το υπολοιπο προσωπο ηταν κανονικα και αφου επανηλθε μου λεει να τι ειναι αυτο ειναι.και ξερετε τι φανταστηκα?μηπως θελει να πει το ονειρο οτι ειναι γλωσσοφαλια?οτι ειναι ματι και γλωσσα?επειδη εχω και συγγενεις φιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα όνειρα δεν έχουν σαφή ερμηνεία που θα τή ΒΡΕΙΣ σε όνειρο

Κριτές. Είναι καμία μηνύματα του δικού σου υποσυνείδητου η απλά δε σημαίνουν τίποτα.

 

Εγώ θα σκεφτόμουν το ενδεχόμενο κάποιος να γλώσσοτρώει την οικογένεια σου κ γιαυτό να το ΔΕΣ

 

Αποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα όνειρα σύμφωνα με τους ειδικούς είναι συνονθύλευμα εμπειριών της ζωής μας.Ο λόγος που φαίνονται αλλόκοτα είναι ότι μέσα σε ένα όνειρο υπάρχουν εικόνες μπερδεμένες και μόνο το 1% έχουν σχέση με την ιστορία που εμείς στο τέλος αφηγούμαστε.όπως επίσης υποστηρίζουν οι ειδικοί είναι και ένας τρόπος ψυχαγωγίας του εγκεφάλου  για να αντεπεξέλθει στο καθημερινό στρες.Μεγάλο μέρος επίσης της ακαδημαϊκής κοινότητας έχει επιπλέον την άποψη ότι οι εικόνες αυτές είναι ο κάδος ανακύκλωσης του μυαλού μας.Δηλαδή με αυτό τον τρόπο ο εγκέφαλος διαγράφει αναμνήσεις που του είναι παντελώς άχρηστες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...