Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με google chrome


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά.Εχθές έκανα μια μπούρδα και πάτησα σε ένα link που με είχαν κάνει tag στο facebook και κατέβασε ένα πρόσθετο και από τότε δεν με άφηνε να μπω στα πρόσθετα του google chrome. Έβαλα από safe mode το avast και το malware bytes να κάνουν scan αλλά δεν βρήκαν τίποτα και γι' αυτό έκανα επαναφορά συστήματος και πλέων μπαίνω κανονικά στα πρόσθετα αλλά στην γραμμή εργασιών μου βγάζει 2 εικονίδια του google chrome.Επίσης όταν πάτησα στο ink στο facebook κατέβασε ένα πρόσθετο αλλά δεν πρόλαβα να συγκρατήσω το όνομα του και δεν έχει καταγραφεί πουθενά. Πως μπορώ να φτιάξω αυτό με τα εικονίδια? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

υγ.Ο ιός ακόμα υπάρχει γιατί συνεχίζει να κάνει tag τους φίλους μου

 

Στην δεύτερη εικόνα πάτησα στο link και από τότε άρχισαν όλα.

post-219161-0-40594300-1365320072_thumb.png

post-219161-0-61649000-1365320335_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://anakalipsi.blogspot.gr/2013/01/sos-facebook.html

 

κανε αυτο που λεει εδω,το εχω δοκιμασει σε πισι φιλης και ακολουθώντας τα βήματα το σώσαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκιμάζω και επανέρχομαι.



http://anakalipsi.blogspot.gr/2013/01/sos-facebook.html

 

κανε αυτο που λεει εδω,το εχω δοκιμασει σε πισι φιλης και ακολουθώντας τα βήματα το σώσαμε!

Έχω φτάσει στο 4 βήμα αλλά δεν βρίσλω πουθενά τις σελίδες και άτομα στα οποία με είχε γράψει ο ιός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσεκαρε στο προφιλ σου εκει που λεει ενημερωση πληροφοριων μηπως ειναι μεσα εκει

 

δυστυχως βιαστηκα κ δεν σκεφτηκα οτι τα βηματα αυτα ειναι για το παλιο λουκ του fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα εκκαθάριση του ιστορικού και επανεγκατάσταση του chrome και το εικονίδιο είναι εντάξει και από το facebook λείπουν τα link. ΘΑ δείξει τώρα αν όλα είναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...