Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτη που εχω εχει λειτουργια whitening.Για το sonicare δεν εχω αποψη.Παντως δεν ξερω τι παιζει με τα βουρτσακια της philips.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν γραφτείς στο Plus, και αγοράσεις με έκπτωση ή κατεβάσεις δωρεάν (παιχνιδια, εφαρμογές) αυτά παραμένουν στο ps3 ακόμα και αν δεν ανανεώσεις την συνδρομή στο Plus?

Aν αγορασεις με εκπτωση για τα "plus" μελη τοτε ειναι δικο σου για παντα, αν ομως κατεβασεις δωρεαν παιχνιδι τοτε οταν ληξει η συνδρομη σταματας να εχεις την δυνατοτητα να το παιξεις (την αποκτας παλι μονο οταν αγορασεις παλι συνδρομη plus, δεν 'χανεται τελειως' δηλαδη).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολυ καλη τιμη δεν ειναι?? Αρκετα αξιολογο το μηχανημα

 

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/124883-acer-w3-810-27602g03

 

Γιατί έχω την εντύπωση ότι είναι τιμή με σύνδεση ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι να ειναι με συνδεση;

 

createchartsgt.asp?pid=2303000&country=D

 

Το hardware που εχει και παλι ακριβο ειναι για 249. Ειδικα αν δουμε αλλες προσφορες που τρεχουν/ετρεξαν αυτες τις μερες. Μονο το λειτουργικο ειναι ενδιαφερον/διαφορά για καποιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το hardware που εχει και παλι ακριβο ειναι για 249. Ειδικα αν δουμε αλλες προσφορες που τρεχουν/ετρεξαν αυτες τις μερες. Μονο το λειτουργικο ειναι ενδιαφερον/διαφορά για καποιους.

 

 

Μα λογω windows κ hdmi το βαλα κ εγω κ ας εχει hardware μια γενια πισω.Επισης μιλαμε για full windows οποτε δεν μπορεις να το συγκρινεις με την προσφορα του ΜΜ στο ipad ας πουμε,νομιζω οτι ειναι τιμιο σ αυτα τα λεφτα.

 

(Το omni 10 προσωπικα εχω βαλει στο ματι αλλα αργει πολυ το ατιμο κ δεν βλεπω να κρατιεμαι μεχρι να ρθει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον, ο Κώτσος έβαλε παλι το "παζάρεψε το" για διάφορα είδη.

λινκ

Δε νομίζω να χει καμμιά τρομερή προσφορά, απλά αν σκοπεύατε να πάρετε κάτι απο κει, ρίχτε μια ματιά μπας και πάει παρακάτω η τιμή.

πχ Samsung Galaxy Tab3 7" 3G (8GB) το αφήνει 263 απο 279 αλλά προφανώς παίζει και πιο χαμηλά στο skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον, ο Κώτσος έβαλε παλι το "παζάρεψε το" για διάφορα είδη.

λινκ

Δε νομίζω να χει καμμιά τρομερή προσφορά, απλά αν σκοπεύατε να πάρετε κάτι απο κει, ρίχτε μια ματιά μπας και πάει παρακάτω η τιμή.

 

πχ Samsung Galaxy Tab3 7" 3G (8GB) το αφήνει 263 απο 279 αλλά προφανώς παίζει και πιο χαμηλά στο skroutz

Αν υπαρχει κατι ωστε ν'ανοιχτει θεμα καλως διαφορετικα δεν υπαρχει καποια συγκεκριμενη προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...