Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από καιρό, είχε αναρτηθεί ένα συγκριτικό για αρκετούς φορτιστές και μεταξύ αυτών είχε αναδειχθεί σαν εξυπνότερος και vfm ο AccuPower ΙQ 328, τον οποίο αναφέρεις. Εκείνη την εποχή, βέβαια, αρκετοί τον αγόρασαν, όπως και εγώ, με την προσφορά του αγγλικού Amazon και με τις Eneloop AA και AAA έχω λύσει τις ανάγκες μου γρήγορα και αξιόπιστα.

 

Δεν ξέρω αν τον αντέχει ο προϋπολογισμός σου, στη συγκεκριμένη τιμή, ή μπορείς να τον βρεις αλλού φτηνότερα, αλλά τον συνιστώ ανεπιφύλακτα.

 

ΥΓ

Οι 4 Eneloop AA είχαν αγοραστεί τότε 8,50 λίρες και οι 4 ΑΑΑ $10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από καιρό, είχε αναρτηθεί ένα συγκριτικό για αρκετούς φορτιστές και μεταξύ αυτών είχε αναδειχθεί σαν εξυπνότερος και vfm ο AccuPower ΙQ 328, τον οποίο αναφέρεις. Εκείνη την εποχή, βέβαια, αρκετοί τον αγόρασαν, όπως και εγώ, με την προσφορά του αγγλικού Amazon και με τις Eneloop AA και AAA έχω λύσει τις ανάγκες μου γρήγορα και αξιόπιστα.

 

Δεν ξέρω αν τον αντέχει ο προϋπολογισμός σου, στη συγκεκριμένη τιμή, ή μπορείς να τον βρεις αλλού φτηνότερα, αλλά τον συνιστώ ανεπιφύλακτα.

 

ΥΓ

Οι 4 Eneloop AA είχαν αγοραστεί τότε 8,50 λίρες και οι 4 ΑΑΑ $10

 

Στα €43,50 παει αρκετα πανω... ο Sanyo του δευτερου link, αξιζει με €20 ??

Φανταζομαι οτι ειναι καλος αφου ειναι απο την ιδια την Sanyo.

 

Αρα για τις 8+8 σε αυτη την τιμη ειναι παρα πολυ καλα νομιζω.

Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ μονο την πρωτη σειρα διαβαζεις???

Ρωταω να μαθω εαν οι συγκεκριμενες τιμες στο ebay θεωρουνται προσφορες η οχι...

Ολοι οι εξυπνοι εδω μαζευτηκαν...

Δεν φτανει που σου λεω ποιο ειναι το σωστο απο την στιγμη που ψαχνεις να βρεις κατι για να ξερεις για την επομενη φορα μας λες και μ@λ@κιες κιολας.

Δεν φταις εσυ ομως εγω ειμαι μ@λ@κ@ς που ασχολουμαι με μερικους σαν κι εσενα που αντι να λενε κι'ευχαριστω μας την λενε κι απο πανω.

Καληνυχτα και καλη τυχη(με τις μπαταριες) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγκεκριμένος είναι ένας απλός φορτιστής χωρίς τις πολλές δυνατότητες ενός έξυπνου.

Παρόμοιους (ίσως και τον ίδιο) μπορείς να βρεις και στην ελληνική αγορά. Με μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φτανει που σου λεω ποιο ειναι το σωστο απο την στιγμη που ψαχνεις να βρεις κατι για να ξερεις για την επομενη φορα μας λες και μ@λ@κιες κιολας.

Δεν φταις εσυ ομως εγω ειμαι μ@λ@κ@ς που ασχολουμαι με μερικους σαν κι εσενα που αντι να λενε κι'ευχαριστω μας την λενε κι απο πανω.

Καληνυχτα και καλη τυχη(με τις μπαταριες) ;)

Επιμενεις να κολλας στην πρωτη λεξη... ισως να την εκανα "Ψαχνοντας..... βρηκα...." για να μην μπερδευονται οσοι διαβαζουν μονο την πρωτη γραμμη...

Το οτι εχω βαλει τοσα links με τιμες και ρωταω εαν ειναι προσφορα δεν τα ειδες??

Προφανως κι εχω βρει αυτο που θελω και ρωταω εαν αξιζει... Ακομη επιμενεις οτι πρεπει να παει στο ""Ψαχνω για" ?

Επομενως διαβαζουμε ολα οσα γραφει ο αλλος πριν δωσουμε οποιαδηποτε βοηθεια...γιατι αλλιως φαινεται ως εξυπναδα.

 

Ο συγκεκριμένος είναι ένας απλός φορτιστής χωρίς τις πολλές δυνατότητες ενός έξυπνου.

Παρόμοιους (ίσως και τον ίδιο) μπορείς να βρεις και στην ελληνική αγορά. Με μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα αυτόν.

 

Να 'σαι καλα, δεν τον ειδα στο σκρουτζ, και μαλλον ιδιος με του ebay ειναι, με παρομοια τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://www.amazon.co.uk/deals-offers-savings/b/ref=cs_top_nav_gb27?ie=UTF8&node=350613011

 

Deal of the Day
21UWJE-FVIL._AA200_.jpg
£49.99 £12.49 (75% off)
αξίζει; έχω παραγγείλει και τη χτεσινή προσφορά και δε θα έχει και μεταφορικά άμα τις ενώσω...

 

Ναι είναι πολύ καλές οδοντόβουρτσες. Βέβαια με μεταφορικά έρχεται γύρω στα 20 ευρώ (το ξέρω ότι εσύ δεν έχεις απλά το αναφέρω για σύγκριση) και στην Ελλάδα τη βρίσκεις με 30 οπότε η αρχική τιμή του amazon είναι παραφουσκωμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι πολύ καλές οδοντόβουρτσες. Βέβαια με μεταφορικά έρχεται γύρω στα 20 ευρώ (το ξέρω ότι εσύ δεν έχεις απλά το αναφέρω για σύγκριση) και στην Ελλάδα τη βρίσκεις με 30 οπότε η αρχική τιμή του amazon είναι παραφουσκωμένη.

 

Ήταν δεν ήταν, από το απόγευμα είχε εξαντληθεί το στοκ.

Και η τιμή της προσφοράς ήταν η χαμηλότερη μέχρι τώρα, με σημαντική διαφορά από την αμέσως προηγούμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως στα 73 ευρω που βγαινει εχεις πολλες china-made επιλογες. Τα χαρακτηριστικα του δεν ειναι και οτι καλυτερο ακομα και σ αυτη την τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω (αυτό το integral 64GB usb 2.0 στικάκι) από προηγούμενη προσφορά του ίδιου καταστήματος. Με τα 21,5€ που κοστίζει, δεν νομίζω να βρίσκεις αλλού 64GB, οπότε αν η χωρητικότητα και η φορητότητα είναι αυτά που σε ενδιαφέρουν και δεν θες να διαθέσεις παραπάνω χρήματα, go for it.

Υπ'όψιν ότι η ταχύτητα εγγραφής είναι στα 5,5 με 6 MB/s, που σημαίνει ότι όταν θέλεις να το γεμίσεις, ξεκινάς τη διαδικασία νωρίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.co.uk/itm/WWE-All-Stars-BrawlPad-Dsgn-2-PS3-Accessories-Games-New-Sealed-/350762383198?clk_rvr_id=570933741334#shpCntId

 

Στα 9.10 ευρω τελικη μαλλον προσφορα ειναι ... οποιος προλαβε το controller ειδε....

 

Finito ... πολυ κρατησε .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.co.uk/itm/WWE-All-Stars-BrawlPad-Dsgn-2-PS3-Accessories-Games-New-Sealed-/350762383198?clk_rvr_id=570933741334#shpCntId

 

Στα 9.10 ευρω τελικη μαλλον προσφορα ειναι ... οποιος προλαβε το controller ειδε....

 

Finito ... πολυ κρατησε .... 

Το ειχα δει αλλα δεν ξερω τι τιμες παιζουν για PS3. Για PC θελω arcade :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Βρηκα αυτο το λαπτοπ και ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας?αξιζει πιστευετε?η χρηση που θελω, περα απο ιντερνετ, ειναι για photoshop και κανα παιχνιδι (οχι κατι βαρυ). Ξερω πως απεχει πολυ απο ενα λαπτοπ ιδανικο για photoshop απλα θελω να κανω τη δουλεια μου. Ευχαριστω πολυ.

http://www.cosmodata.gr/product/178478/notebook-fujitsu-ah512gl-me-epexergasti-core-i5-2450m-mnimi-4gb-disko-500gb-to-ikonomikotero-core-i5-stin-ellada

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα αυτην την προσφορα για iphone 5s, εχεις ακουσει κανεις για αυτο το site η να εχει παραγγειλει? http://www.buy-onlinemall.com/new-apple-iphone-5s-unlocked-16gb-cellular-phone-white-p-903.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...