Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χμμμ.. Πάντως με ένα google search που έκανα, μου το έβγαλε

http://www.found.gr/prosfora/natec-nas-0442-my-ditto-2-bay-sata-network-storage-enclosure/171614

σε παλαιότερη προσφορά που είχε βγει..

 

Τότε λοιπόν το είχε στα 52,90 με αρχική τιμή τα 89..

 

Εφόσον ισχύει αυτό, τα 149 ευρώ που αναφέρει στο link που παρέθεσες ως αρχική τιμή είναι παπάς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.. Πάντως με ένα google search που έκανα, μου το έβγαλε

http://www.found.gr/prosfora/natec-nas-0442-my-ditto-2-bay-sata-network-storage-enclosure/171614

σε παλαιότερη προσφορά που είχε βγει..

Με προλαβες για δευτερολεπτα! :-D

 

 

edit:Αξιζει http://www.skroutz.gr/s/4321539/Panasonic-SD-512MB.html? :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να την θυμάστε αυτή την προσφορά για το επόμενο topic "Η καλύτερη προσφορά του 2014" που θα μπει από τα μέσα του ερχόμενου Δεκέμβρη.

 

Πάντως που δοκίμασα να δω από περιέργεια, πρέπει να βάλεις από 9 τεμάχια και πάνω (10 τεμάχια είναι το max) λογικά για να ξεπεράσει τα 0.10 ευρώ η παραγγελία. Ακόμα η τιμή του δεν είναι 0.01 ευρώ, αλλά 0.012 ευρώ. Αν βάλεις 10 τεμ. βγάζει τιμή 0.12 ευρώ. Τους κλέφτες,τους απατεώνες, έτσι πάνε να μας εξαπατήσουν και να βγάλουν λεφτά με υπόγειους τρόπους; Ντροπή! Λέω να μαζευτούμε και να κάνουμε ομαδική καταγγελεία!!!

 

Πέρα από την πλάκα σκέφτηκα να πάρω, αλλά απο την στιγμή που δεν έχω χρήση για SD Card, τι να τις κάνω 9-10 καρτες των 512MB; Λαμπατέρ; Να έβαζαν τουλάχιστον καμιά 32άρα, άντε το πολύ 16άρα να πω ναι!!! B) :cool: B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να την θυμάστε αυτή την προσφορά για το επόμενο topic "Η καλύτερη προσφορά του 2014" που θα μπει από τα μέσα του ερχόμενου Δεκέμβρη.

 

Πάντως που δοκίμασα να δω από περιέργεια, πρέπει να βάλεις από 9 τεμάχια και πάνω (10 τεμάχια είναι το max) λογικά για να ξεπεράσει τα 0.10 ευρώ η παραγγελία. Ακόμα η τιμή του δεν είναι 0.01 ευρώ, αλλά 0.012 ευρώ. Αν βάλεις 10 τεμ. βγάζει τιμή 0.12 ευρώ. Τους κλέφτες,τους απατεώνες, έτσι πάνε να μας εξαπατήσουν και να βγάλουν λεφτά με υπόγειους τρόπους; Ντροπή! Λέω να μαζευτούμε και να κάνουμε ομαδική καταγγελεία!!!

 

Πέρα από την πλάκα σκέφτηκα να πάρω, αλλά απο την στιγμή που δεν έχω χρήση για SD Card, τι να τις κάνω 9-10 καρτες των 512MB; Λαμπατέρ; Να έβαζαν τουλάχιστον καμιά 32άρα, άντε το πολύ 16άρα να πω ναι!!! B) :cool: B)

 

Εγώ θέλω να δω ποιος είναι αυτός που θα πάρει 10-15 κάρτες  ( βρέθηκε :)Federacion ερώτηση τι θα τις κάνεις? )που δεν κάνουν ούτε για φωτογραφικές 3.2mp !

μπορεί η τιμή να είναι χώμα αλλά χώμα είναι και το προιον !άλλωστε σε κινητό δεν πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να δω ποιος είναι αυτός που θα πάρει 10-15 κάρτες  ( βρέθηκε :)Federacion ερώτηση τι θα τις κάνεις? )που δεν κάνουν ούτε για φωτογραφικές 3.2mp !

μπορεί η τιμή να είναι χώμα αλλά χώμα είναι και το προιον !άλλωστε σε κινητό δεν πάει

 

Δεν κάνει για κινητό ε;

Ε σκεφτόμουνα 5-6 φιλαράκια με παλιά κινητα που παίρνουν sd αλλα δεν το ξέρουν μήπως τους τις κάνω δώρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aδιανοητα μεγαλη η τιμη στο σκρουτζ, εδω το G500S ειχε/εχει εδω και 2+ μηνες 40 λιρες στο αγγλικο αμαζον, ενω και το G400S πρεπει να εχει μπει κοντα στα 40 ευρω κανα-δυο φορες τουλαχιστον.

Στα 60τοσα ευρω αρχιζεις και αγγιζεις τις νορμαλ τιμες του G700S!!

Καλη τιμη παρολα αυτα παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...