Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τους πήρα τηλέφωνο και η παραλαβή γίνεται μονο απο το μαρούσι γμτ !!! ξέρει κανεις έχει κανα μετρο εκει κοντα ?

 

Προαστιακος σταθμος πεντελης και 5 λεπτα περπατημα

 

 

image.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συνδεσες ειναι κομπλε? εκανε την δουλεια του οκ η επειδη ειναι φθηνο θα βγει και μαπα?

 

εριξα την παραγγελια μου δεν κρατηθηκα.ελπιζω να μην βγει σκαρτο..

Εγώ ήθελα να μου αναμεταδίδει το σήμα από το σπίτι φίλου μου που βρίσκεται σε διπλανή πολυκατοικία σε μια απόσταση 30 μέτρων. Οκ το ξέρω ότι δεν ήταν η καλύτερη λύση αλλά είχε μικρό κόστος για δόκιμη. Τελικά το σήμα φτάνει αλλά έχω συχνές αποσυνδέσεις και πρέπει κάθε φορά να το ξαναρυθμίζω. Εν ολίγοις αν κάποιος το θέλει για μέσα στο σπίτι του νομίζω την δουλειά θα την κάνει. Τώρα η ποιότητα κατασκευής μου φάνηκε πολύ καλή. Εγώ θα το δοκιμάσω μια δυο φορές ακόμα και αν δεν με βολέψει θα το βάλω για πούλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστώ πολύ micahel !! μου πέφτει πολυ μακρυα ομως γμτ απο γλυφαδα που να τρεχω..ο προαστιακός βλέπω συνδέεται στην δουκίσης μονο ? κι αυτο τρενο σα το μετρο ειναι ? έξτρα εισιτήριο εκει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 μπλε γραμμή έως μοναστηράκι, 

2 πράσινη έως νερατζιοτισα

3 προαστιακός έως Πεντέλης

 

ή

 

1. μπλε γραμμή έως δουκισσης

2. προαστιακός έως Πεντέλη

 

Συνδέεται: δουκισσης με την μπλε

Νερατζιοτισα με την πράσινη

 

με το ενιαίο εισιτήριο της μιάμιση ώρας (1,40 τωρα κανει 1,20)

 

DSC_4740.JPG?width=737&height=490

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

με το ενιαίο εισιτήριο της μιάμιση ώρας (1,40 τωρα κανει 1,20)
 

 

Ήταν για μιάμιση ώρα τώρα είναι για 70 λεπτά  :mad:

 

http://www.oasa.gr/content.php?id=tickets

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ήταν για μιάμιση ώρα τώρα είναι για 70 λεπτά   :mad:

 

http://www.oasa.gr/content.php?id=tickets

 
 
πφφφφ δεν το είχα προσέξει :X  και έκοψα χθες από μετρό
 
προτιμούσα να είχε 1,4 και στην περίπτωση μου 0,70, να ήταν για μιάμιση ώρα και να προλάβαινα να γυρίσω σπίτι με ένα εισιτηριο , πάρα τώρα που θα πρέπει να κόβω 2 για 20 λεπτά της ώρας που δεν θα προλαβαίνω να γυρίσω
 
Με βλέπω στην κάρτα με 15 εύρω το μήνα και το κεφάλι μου ήσυχο
 
:mad:  :mad:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μην υπερβάλλεις κι όλας ( αν το ψάξεις σχεδόν όλα τα μαγαζιά εδώ έχουν δώσει από κάτι ..αυτό τι θα πει ότι επειδή έδωσε 1 φορά έχουν την εύνοια μας και κάνουμε τα στραβά μάτια ( και αυτό έγινε να ξέρεις επειδή τους ήταν λιγότερη η χασούρα να τα δώσουν παρά να φάνε ομαδική καταγγελία!) μην τρελαθούμε που έγινε σοβαρό κατάστημα. 

 

edit και για να μην πει κάποιος ότι το λέω επειδή δεν είχα κάνει αγορά τότε ...αν δει τα ποστ είμουνα απ τους πρώτους και παρέλαβα κανονικά...αλλά μετά από αυτό μου έχουν ακυρώσει άλλες 3 για λάθος τιμές τους!

 

Που την είδες την υπερβολή; Απλά αναφέρω ο,τι κάποτε, κάτι που θεωρήθηκε λάθος και από εμάς και από αυτούς δόθηκε στη λάθος τιμή. Έχω φάει κι εγώ άκυρο άλλη μια φορά από το συγκεκριμένο μαγαζί αλλά τα σωστά να λέγονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σωστό που πρέπει να λέγετε είναι τα μαγαζιά  που είναι σοβαρά και υπεύθυνα, όχι  αυτά  που 3 /5 φορές  είναι λάθος τιμή... Σου είπα κι όλα τους δώσανε γιατί εκεί είχαν την λιγότερη χασουρα, όχι ότι μας σκέφτηκαν κι όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από αυτό το μαγαζί:

Maxell DVD-R 16x 120min 4,7Gb 100 Spindle - DVD0149 (7 m ή τμχ) 2.49€

TDK DVD+R 100 Cake Box - DVD0163 (5 m ή τμχ) 2,61€

 

αντε να δουμε τον προμηθευτη τους............(δειτε και τα κιλα :-D  )

Τι σημαινει 7m ,5m?  Ισχυουν αυτες οι τιμες?

Αν ειναι ετσι ποια ειναι καλυτερα να παω να παρω καμια 500 dvd να εχω για 10 χρονια?  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι η περιγραφη δεν βγαζει νοημα.Στην φωτο δειχνουν μια κορινα των 100.

Η περιγραφη λεει για τα maxell

ΠΡΟΣΟΧΗ : Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ 7 ΤΕΜΑΧΙΟ/Α ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ(Ή 7 ΜΕΤΡΟ/Α ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΛΩΔΙΟ Ή ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ)

και για τα TDK

 

ΠΡΟΣΟΧΗ : Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ 5 ΤΕΜΑΧΙΟ/Α ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ(Ή 5 ΜΕΤΡΟ/Α ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΙΟΝ ΟΠΩΣ ΚΑΛΩΔΙΟ Ή ΠΑΡΑΠΛΗΣΙΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΙΕΤΑΙ ΑΝΑ ΜΕΤΡΟ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε κουμπαρε...........ολα με το κιλο.....ποσο να τα αφησω.........το τελω,το τελω πολυ.........χα χα  :-D  :P

 

 

υγ.

κλασικα λαθη του συγκεκριμενου μαγαζιου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το ενα ειναι Α850 και το άλλο S850... Και η λενοβο για καποιο λογο βγάζει απειρα παρόμοια μοντέλα, σε σημείο που δε μπορείς να βρεις μετα σωστα εξαρτήματα (θηκες, μεμβρανες κλπ).

Η διαφορά τιμής παντως δε δικαιολογείται σε κάθε περίπτωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενα ειναι Α850 και το άλλο S850... Και η λενοβο για καποιο λογο βγάζει απειρα παρόμοια μοντέλα, σε σημείο που δε μπορείς να βρεις μετα σωστα εξαρτήματα (θηκες, μεμβρανες κλπ).

Η διαφορά τιμής παντως δε δικαιολογείται σε κάθε περίπτωση!

σωστά ευχαριστώ, γιατί μου φαινόντουσαν ολόιδια.

http://www.merimobiles.com/lenovo-s850-5-0-inches-1gb-ram-16gb-rom-dual-sim-smartphone_p/meri10306.htm

~134 €

και πάλι μεγάλη διαφορά στην τιμή (μόνη διαφορά είναι 1 έτος επιλέον εγγύηση όπως βλέπω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...