Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ορίστε πάρτε iphone 6 σε αχτύπητη τιμή.........

 

http://www.phonegallery.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=825

 

Εγώ χτύπησα 3 για εμπόριο.........  :devil:  :devil:

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Δεν τρολαρω.....υπαρχει 1 πιθανοτητα στα 3 τρισεκατομμυρια να μην ειναι λαθος!!! 

post-292853-0-36807100-1417049266_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το UPS ACCUPOWER ISY 650VA LINE INTERACTICE ΜΕ ΙΣΧΥ 360WATT ΚΑΙ BACK UP TIME  απο το cosmodata στα 35,14€+ μεταφορικα

http://www.cosmodata.gr/product/160387/

το επομενο απο 48€+

http://www.skroutz.gr/s/2921992/Accupower-ISY-Line-Interactive-650VA-New-Series.html

(για απλη χρηση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε πάρτε iphone 6 σε αχτύπητη τιμή.........

 

http://www.phonegallery.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=825

 

Εγώ χτύπησα 3 για εμπόριο......... :devil: :devil:

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Δεν τρολαρω.....υπαρχει 1 πιθανοτητα στα 3 τρισεκατομμυρια να μην ειναι λαθος!!!

Έστειλαν ακυρωτικο mail λόγω έλλειψης αποθέματος...χαχαχ..ουτε δηλαδη να παραδεχτουν ενα λαθος ή να παρουν ενα τηλεφωνο κατι..τραγικοί..ετοιμαζω καταγγελία

Έστειλαν ακυρωτικο mail λόγω έλλειψης αποθέματος...χαχαχ..ουτε δηλαδη να παραδεχτουν ενα λαθος ή να παρουν ενα τηλεφωνο κατι..τραγικοί..ετοιμαζω καταγγελία

Επικοινώνησα μαζι τους και μιυ ειπαν οτι ειχαν 6 κομμάτια σε αυτη την τιμη τα οποια πήγαν στους 6 πρωτους που παρήγγειλαν.παρελαβε κανεις? ή του ηρθε mail να παραλαβει? Με ενοχλεί να με δουλεύουν
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλαν ακυρωτικο mail λόγω έλλειψης αποθέματος...χαχαχ..ουτε δηλαδη να παραδεχτουν ενα λαθος ή να παρουν ενα τηλεφωνο κατι..τραγικοί..ετοιμαζω καταγγελία

Επικοινώνησα μαζι τους και μιυ ειπαν οτι ειχαν 6 κομμάτια σε αυτη την τιμη τα οποια πήγαν στους 6 πρωτους που παρήγγειλαν.παρελαβε κανεις? ή του ηρθε mail να παραλαβει? Με ενοχλεί να με δουλεύουν

 

 

To ιδιο και σε εμενα που ανεβασα την προσφορα..........σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου μαζι τους μου ειπαν τα ιδια ΨΕΜΑΤΑ.....Ας λεγανε τουλαχιστον συγνωμη λαθος!!!

 

Αλλα μας δουλευουν οποτε καταγγελια επωνυμη!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους λεω πειτε μου το νουμερο της τελευταιας παραγγελιας που θα παραλαβει και μου λεει 503χχ και γιναν 70 παραγγελιες του λεω το δικο μου ειναι 513χχ οποτε γιναν 1000 παραγγελιες στο σιτε σας σε λιγες ωρες..ουτε στο αμαζον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει περιπτωση να παραλαβει κανεις!!! ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!! ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΕΙΣΤΕ ΨΕΥΤΕΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ιδιο και σε εμενα που ανεβασα την προσφορα..........σε τηλεφωνικη επικοινωνια μου μαζι τους μου ειπαν τα ιδια ΨΕΜΑΤΑ.....Ας λεγανε τουλαχιστον συγνωμη λαθος!!!

 

Αλλα μας δουλευουν οποτε καταγγελια επωνυμη!!!

 

εγραφαν οτι υπάρχουν 6 τεμάχια και θα τα πάρουν οι 6 πρώτοι τυχεροί; Φαντάζομαι πως όχι.

 

Οπότε καταγγελία. Πρέπει να ξεβρωμίσει όσο και αν ακουγεται σκληρό ο χώρος απο πονηρούληδες "επαγγελματίες"

Να δουλέψουν αυτοι που το αξίζουν και υπάρχουν αρκετοι.

 

Τα ίδια με το κατάστημα Homelike που έκανα την παραγγελία ενως JVC ραδιοcd .

 

 

Περίμενα 1 εβδομάδα και δεν ήξεραν που βρίσκεται .

Επίσης μου χρέωσαν την κάρτα (οχι δεσμευσαν το ποσο) χωρίς να έχει εκτελεστει η παραγγελία. Δηλαδη να την παραλάβουν και να μου την στείλουν.

Τα λεφτα ενας θεός ξέρει πότε θα τα δώ πίσω στην κάρτα. Λένε οτι τα έβαλαν αλλα αργουν να εμφανιστουν. Εως 14 ημέρες λέει κάνει η τράπεζα. Αντε να τους πιστέψεις όταν σε κοροιδεύουν μια εβδομάδα οτι θα παραλάβεις. Τους στέλνεις email δεν απαντάνε και σου λένε οτι θα σε πάρουν και σε γράφουν κανονικά.

Εγω ήδη είμαι προετοιμασμένος να κινηθώ νομικά σε περίπτωση που δεν επιστρέψουν τα χρήματα.

Το έχω πάρει πολύ προσωπικά.

Γι αυτό προσοχη μεγάλη απο που κάνετε τις αγορές σας.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε πάρτε iphone 6 σε αχτύπητη τιμή.........

 

http://www.phonegallery.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=825

 

Εγώ χτύπησα 3 για εμπόριο......... :devil: :devil:

 

 

 

 

 

Υ.Γ. Δεν τρολαρω.....υπαρχει 1 πιθανοτητα στα 3 τρισεκατομμυρια να μην ειναι λαθος!!!

και εγω έτσι έλεγα πριν μήνες αλλά αγόρασα από amazon.com ενα galaxy note 9,99$ σφραγισμένο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω έτσι έλεγα πριν μήνες αλλά αγόρασα από amazon.com ενα galaxy note 9,99$ σφραγισμένο.

 

 

Φιλε μπραβο τυχερος ησουν!!

 

Στην συγκεκριμενη περιπτωση παντως πεσανε ακυρα με την δικαιολογια οτι ειχαν λεει μονο 5 κομματια να δωσουν και τα εδωσαν στους 5 πρωτους (σιγα μην εδωσαν!!! χαχαχαχα) παρολο που το προιον ηταν σε αποθεμα σε αυτην την τιμη μεχρι σημερα στις 9 το πρωι!!!

 

Οι καταγγελιες εχουν φυγει ηδη τουλαχιστον απο την πλευρα μου...Αν μου ελεγαν οτι εκαναν λαθος και συγνωμη δεν θα εκανα.....αλλα πιο πολυ για την κοροιδια...επειδη μαλλον μας περνανε για ζωα!!!

 

Υ.Γ. Μηπως υπαρχει καποιος που να προχωραει η παραγγελια του (Λεμε τωρα  :confused: ) ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...