Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΔΩΡΟ 1.....χρονια πολλα....

το ταμπλετ ACER Iconia Tab 8W W1-810 + Lumia 530 Dual Sim Dark Grey 159€ mediamarkt

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ACER-Iconia-Tab-8W-W1-810---Lumia-530-Dual-Sim-Dark-Grey,99452,480516,1775103.html

ρε παιδιά εμένα μου φαίνεται πολλή καλή η προσφορά, μήπως να μεταφερθεί στις προσφορές, αν ενδιαφέρει στην θεσσαλονίκη κανέναν το ταμπλετάκι, εγώ ψήνω το κινητό, ας μου στείλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά εμένα μου φαίνεται πολλή καλή η προσφορά, μήπως να μεταφερθεί στις προσφορές, αν ενδιαφέρει στην θεσσαλονίκη κανέναν το ταμπλετάκι, εγώ ψήνω το κινητό, ας μου στείλει πμ

και εμενα το ιδιο, σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω το πακετακι για να γινουν 2 πολυ ωραια δωρα και τα 2

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα το ιδιο, σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω το πακετακι για να γινουν 2 πολυ ωραια δωρα και τα 2

υπόψιν οτι είνια χωρίς φπα η τιμές δλδ καπου στα 200 θα βγαίνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι ασχολείστε με οθόνες 2 ευρώ?Προφανώς και είναι λάθη του συστήματος κάτι τέτοια, Μην γεμίζετε το thread με τέτοια posts, καταντάει λίγο κουραστικό...

 

Καλές γιορτές σε όλους!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και όμως λάθος ξελάθος αν τους στείλεις στα δικαστήρια ειναι σίγουρο οτι θα το κερδίσεις, το ερώτημα είναι ποιος το κάνει

 

Ο κύριος αυτος οχι μονό το πήρε το αυτικινητο 1 ευρω αλλά κέρδισε και αποζημίωση

http://www.seleo.gr/world-news/156004-agorase-aftokinito-sto-ebay-gia-ena-evro-kerdise-epipleon-kai-apozimiosi-apo-to-dikastirio#.VJlRicWAMA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Moνο που δεν ηταν στην Ελλαδα. Βλεπετε τι γινεται εδω. Φρεσκες ειδησεις φανταζομαι διαβαζετε.

 

Αυτα...

 

 

(παντως η συγκεκριμενη περιπτωση λαθους τιμης (τιμων) που συζητατε εδω και καποιες ωρες ειναι κατι που φανταζομαι κανεις δεν θα κυνηγουσε για δικαστικη επιλυση. Συμφωνω με τον s2117)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και όμως λάθος ξελάθος αν τους στείλεις στα δικαστήρια ειναι σίγουρο οτι θα το κερδίσεις, το ερώτημα είναι ποιος το κάνει

 

Ο κύριος αυτος οχι μονό το πήρε το αυτικινητο 1 ευρω αλλά κέρδισε και αποζημίωση

http://www.seleo.gr/world-news/156004-agorase-aftokinito-sto-ebay-gia-ena-evro-kerdise-epipleon-kai-apozimiosi-apo-to-dikastirio#.VJlRicWAMA

Λάθος παράδειγμα το ebay. Από τους όρους χρήσης του συγκεκριμένου καταστήματος:

 

Περιορισμός Ευθύνης

Η εταιρία μας δεν ευθύνεται για τυχόν λάθη σε τιμές, χαρακτηριστικά ή φωτογραφίες και διατηρεί το δικαίωμα αλλαγής τιμών χωρίς προειδοποίηση

 

Οπότε γράφουν αυτό και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...