Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΦΟβερή τιμούλα για όποιον ενδιαφέρεται για κάποιο από τα 2...
Ακόμα και να μην ενδιαφέρεσαι, πάλι είναι δελεαστικό :P

 

Φέρε φέρε δώρα, ps4, ssd θέλουμε :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χο χο,.......ερχονται δωρα,δωρα.......δωρα πολλα :-)

(τι θελεις......; ) :-D

Άγιε Βασίλη ήμουν καλό παιδί και θέλω Apple Wireless Keyboard σε λογική τιμή!

 

 

ή κάποιο ποιοτικό Bluetooth keyboard damn it

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε η Gigabyte GA-M68MT-S2P, τι επεξεργαστές μπορώ να βάλω σε αυτή; για να ξερω αν αξίζει να τη πάρω ή να την δώσω σε κανεναν που τη θέλει ή να την ακυρώσω γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το βαλεις :P  πες μας εντυπωσεις, μιας που ειχα στα υποψιν αυτο της βοντα αλλα αυτο φαινεται (?)

καλυτερο.

γενικα φαινεται πιο καλο απο το αλλο το οποιο εχει και δεκα σελιδες θεμα αλλα αυτο το κακομοιρο τιποτα!!

λοιπον απο την λιγη ωρα που το δουλεψα ειναι πολυ τιμιο για τα 70 ευρω που το πηρα.αρκετα γρηγορο xωρις ιχνος lag οτι βιντεο και εφαρμογη και παιχνιδι και αν ετρεξα.ουτε κανενα προβλημα ολα οκ μεχρι στιγμης (φτου φτου) τωρα το εχω στην φορτιση και τα υπολοιπα πιο μετα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρθε η Gigabyte GA-M68MT-S2P, τι επεξεργαστές μπορώ να βάλω σε αυτή; για να ξερω αν αξίζει να τη πάρω ή να την δώσω σε κανεναν που τη θέλει ή να την ακυρώσω γενικά.

ποιο rev ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΩΡΟ 1.....χρονια πολλα....

το ταμπλετ ACER Iconia Tab 8W W1-810 + Lumia 530 Dual Sim Dark Grey 159€ mediamarkt

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/ACER-Iconia-Tab-8W-W1-810---Lumia-530-Dual-Sim-Dark-Grey,99452,480516,1775103.html

 

Δεν μπορουσε να ηταν 10αρι στα 200€.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ποιο rev ειναι;

δεν την εχω παραλαβει για να δω τι γραφει το κουτί.

 

 

Επειδή τελικά δε το βλέπω να την παραλαμβάνω όποιος τη θέλει (από κατάστημα ζωγράφου) ας στείλει pm, να του πω τον κωδικο να παει να την παραλαβει.

Υ.Γ. αν καποιος στείλει να ξερει ότι θα δω το pm πολύ αργότερα γιατί πάω να δω το hobbit :P

Υ.Γ.2 Δώθηκε.

Επεξ/σία από Kostas93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο amazon.fr εχει το τρικαρτο acer e700 στα 171 ευρώ.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=el&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.gr&sl=fr&tl=en&u=http://www.amazon.fr/Acer-Liquid-E700-Trio-Smartphone/dp/B00M9825FO/ref%3Dsr_1_2/275-2311022-5430615%3Fm%3DA1X6FK5RDHNB96%26s%3Delectronics%26ie%3DUTF8%26qid%3D1419056814%26sr%3D1-2%26keywords%3DAcer%2BLiquid%2BE700&usg=ALkJrhipdiqUTa5aWSAEGkoKpClRaKt0Ew#productDetails

λογικα θα εχει και μεταφορικά αλλα ίσως παιζει και κουπονι έκπτωσης 10ε

Στην Ελλάδα (αν είναι όντως η έκδοση 16/2 ram) ξεκινάει απο 207 οπου και πάλι είναι καλή τιμη για Ευρώπη.

Για τους "δύσπιστους" που θα μιλήσουν χωρίς να ειχαν ποτέ κινητο acer να πω οτι είναι άψογα και με αρκετα λιτο android.

3 sim Mtk 4core 2ram 5" και με τρελη τρελη μπαταρία 3500 mAh

Διαβάστε και τα comments.

Υπάρχει και σε μαύρο 10ε ακριβότερο.

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε τρικαρτο.

Επεξ/σία από drdedus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...