Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νεοτερα απο puplic.Με πηραν και μου ειπαν ειναι λαθος η τιμη στο σιτε.Δεν ισχυει η τιμη για 10 τεμαχια.

Τραγικοί. Πάλι διαθέσιμο το δείχνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει μια λογικη που δειχνει μια διαθεσιμο μια εξαντλημενο.Οσοι πανε να παραλαβουν και βλεπουν οτι δεν ειναι η ποσοτητα που αγορασαν, ακυρωνουν και το συστημα εμφανιζει το προιον παλι διαθεσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά χρειάζομαι βοήθεια , ...

Δες και το LENOVO IDEATAB YOGA 2 B8080 10'' FHD στα 236 μ

σε 1 ημέρα στα χέρια σου http://www.e-shop.gr/lenovo-ideatab-yoga-2-b8080-10-fhd-ips-59-412244-quad-core-16ghz-16gb-wi-fi-bt-gold-p-PER.910372

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεοτερα απο puplic.Με πηραν και μου ειπαν ειναι λαθος η τιμη στο σιτε.Δεν ισχυει η τιμη για 10 τεμαχια.

Εγώ πήρα πριν λίγο και ο υπάλληλος αφού του είπα ότι στο e-mail γράφει 6 τεμάχια και στο site τους γράφει δεκάδα άρα πρέπει να παραλάβω 6 δεκάδες μου είπε ότι στέλνετε μερικώς η παραγγελία και πως αν δεν είναι δεκάδα να τους ξαναπάρω και πάλι για να στείλουν και τα υπόλοιπα.Οπότε μπορεί και μέχρι της εβδομάδας να έχω τις 6 δεκάδες που παρήγγειλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα πριν λίγο και ο υπάλληλος αφού του είπα ότι στο e-mail γράφει 6 τεμάχια και στο site τους γράφει δεκάδα άρα πρέπει να παραλάβω 6 δεκάδες μου είπε ότι στέλνετε μερικώς η παραγγελία και πως αν δεν είναι δεκάδα να τους ξαναπάρω και πάλι για να στείλουν και τα υπόλοιπα.Οπότε μπορεί και μέχρι της εβδομάδας να έχω τις 6 δεκάδες που παρήγγειλα

Καλα αν οντως σου στειλουν 6 δεκαδες βλεπω οι υπολοιποι να τους ριχνουν γερο κραξιμο :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά χρειάζομαι βοήθεια ...

 

 

Και γιατι δεν το παίρνεις απο Ελλάδα που είναι 30 ευρώ πιο φτηνα στα 199?

Samsung Galaxy Tab 4 10.1" (16GB)

http://www.skroutz.gr/s/4948779/Samsung-Galaxy-Tab-4-10-1-16GB.html

 

 

Καλα αν οντως σου στειλουν 6 δεκαδες βλεπω οι υπολοιποι να τους ριχνουν γερο κραξιμο :D

και οχι μονο αυτο.............θα εχει και συνεχεια :X Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε των Public,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω τεχνικών δυσλειτουργιών, το προϊόν της παραγγελίας σας 0831814 CD-R VERBATIM 52X 700MB VINYL SLIM CASE, κατά τη στιγμή της καταχώρησής της, εμφανίζονταν στην ιστοσελίδα μας με λάθος τιμή.

 

Αναγνωρίζοντας το λάθος μας, αλλά και τη δυσαρέσκεια που σας προκαλέσαμε, επιφυλασσόμαστε να επικοινωνήσουμε μαζί σας έως αύριο Τρίτη 10/03/2015, ώστε να σας ενημερώσουμε για τις εκ μέρους μας ενέργειες για την αποκατάσταση του συγκεκριμένου ζητήματος.

 

Ως εκ τούτου, έχουμε ήδη προβεί σε αφαίρεση του εν λόγω προϊόντος από την παραγγελία σας.

 

Με εκτίμηση,

,και η μπαρουφολογια συνεχιζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...