Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

TV TOSHIBA 50L2456DG

 

 

 

κανένα review έχουμε για αυτό το πράγμα?φένεται κάπως ενδιαφέρον...είχα δει και μια thomson 55'' αλλά λέγαν όλοι τα χειρότερα,αυτή αξίζει καθόλου?

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη εχω προβλημα με τον εξωτερικο δισκο seagate που ειχε προσφορα το puplic

οποιος τον πηρε να τον περασει απο το seatools να κανει το τεστ short/long generic.

Σε μενα βγαζει generic fail

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

τον έχω παραγγείλει και εγώ από Δευτέρα θα πάω να παραλάβω και θα κάνω το τεστ που λες (αν και ως τώρα όλους μου τους δίσκους με sentinel τους ελέγχω, δεν ήξερα ότι η κάθε εταιρεία έχει το δικό της διαγνωστικό.)

 

να προσθέσω ότι έχω εδώ και περίπου 1,5-2 χρόνια τον ίδιο δίσκο απο άλλο κατάστημα οπότε μπορώ αργότερα να δω και αυτόν με το εργαλείο που αναφέρεις απλά φαντάζομαι πιο πολύ ενδιαφέρει η παρτίδα του public..

Επεξ/σία από Silenzio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απάντησα στο άλλο θέμα φίλε μου, και σε μένα μου βγάζει πρόβλημα στο short generic (στο hdd sentinel 100% health) στο long το έβαλα τώρα αλλά θα πάρει κάποιες ώρες από ότι κατάλαβα και τέλος το πρώτο τεστ (short drive self test) το περνάει με επιτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κανε στον ίδιο παλιο που έχεις το short generic τεστ, γιατί πιστεύω ότι τελικά δεν είναι θέμα παρτίδας, δεν πρέπει να τρέχει κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον παλιό που έχω το short generic το περνάει και μάλιστα δοκίμασα και το καλώδιο του παλιού στον καινούριο και πάλι ο καινούριος δε το περνάει το τεστ.

απλά να αναφέρω και εδώ ότι έχουν διαφορετικό firmware δε ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο, το παλιό CC42 και το καινούριο CC45.

 

*έστειλα τώρα και ένα e-mail στην seagate  μήπως και ξέρουν κάτι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

false alarm. λέει ότι είναι η 27άρα και σε πάει στην 25άρα

φιλε paularas,ακομα κοιτας το εν λογω μαγαζι;

μιλαμε το ''Χ'' στο μαγαζι που εχω βαλει δεν χωραει σε ολοκληρο το φορουμ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

evo 850 ssd 500gb Γαλλικό amazon λίστα αναμονής EUR 163,90  http://www.amazon.fr/Samsung-MZ-75E500B-EU-Disque-interne/dp/B00P73B1E4 δεν έχω δει μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...