Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ακυρο έσκασε σε μένα ήδη με το κλασσικό παραμύθι ότι έχει εξαντληθεί δεν υπάρχει απόθεμα και οταν θα έχουν δε ξέρουν την τιμή.. Μαύρο στο σκρουτζ και πάμε στο επόμενο...

Τα ίδια είπαν και σε μένα. Χάλασε και το Birdphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την οθόνη απο birdphone.

 

Πριν από λίγο μίλησα με την υπεύθυνη πωλήσεων μου είπε τα κλασσικά .....ότι το site πάντα έχει δελεαστικές προσφορές και τέτοια.

 

Τα διαθέσιμα κομμάτια ήταν 3 και η παραγγελία μου ήταν η πέμπτη.......

 

Μαύρο και απο μένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την οθόνη απο birdphone.

 

Πριν από λίγο μίλησα με την υπεύθυνη πωλήσεων μου είπε τα κλασσικά .....ότι το site πάντα έχει δελεαστικές προσφορές και τέτοια.

 

Τα διαθέσιμα κομμάτια ήταν 3 και η παραγγελία μου ήταν η πέμπτη.......

 

Μαύρο και απο μένα!

Νομίζω αν θες το πιστεύεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την οθόνη απο birdphone.

 

Πριν από λίγο μίλησα με την υπεύθυνη πωλήσεων μου είπε τα κλασσικά .....ότι το site πάντα έχει δελεαστικές προσφορές και τέτοια.

 

Τα διαθέσιμα κομμάτια ήταν 3 και η παραγγελία μου ήταν η πέμπτη.......

 

Μαύρο και απο μένα!

 

Παιδιά δεν ξέρω τι σας είπαν εσάς αλλά εμένα μου είπαν ότι απλά έκαναν λάθος στην τιμή και αν δεν είχα πρόβλημα να ακυρώσω την παραγγελία καθώς δεν θα είναι σε θέση να μου το στείλουν. Μου ζήτησαν συγγνώμη που δεν ενημερώθηκα νωρίτερα, μου έκαναν 2-3 αντιπροτάσεις με έκπτωση ως συγγνώμη σε άλλα προϊόντα και τέλος. Προσωπικά μου φτάνει που δεν έκαναν τους κινέζους όπως πολλά άλλα καταστήματα στο παρελθόν. Και μου είπε ότι δεν δόθηκε κανένα κομμάτι σε αυτή την τιμή καθώς ήταν λάθος. 

 

Τώρα γιατί σε κάποιους είπαν άλλα πράγματα δεν το γνωρίζω, ελπίζω να μην είναι μονο λασπολογία επειδή δεν μας χάρισαν την οθόνη   :-D Πολύ ευγενικοί από το κατάστημα και μου απάντησαν σε ότι τους ρώτησα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι σας είπαν εσάς αλλά εμένα μου είπαν ότι απλά έκαναν λάθος στην τιμή και αν δεν είχα πρόβλημα να ακυρώσω την παραγγελία καθώς δεν θα είναι σε θέση να μου το στείλουν. Μου ζήτησαν συγγνώμη που δεν ενημερώθηκα νωρίτερα, μου έκαναν 2-3 αντιπροτάσεις με έκπτωση ως συγγνώμη σε άλλα προϊόντα και τέλος. Προσωπικά μου φτάνει που δεν έκαναν τους κινέζους όπως πολλά άλλα καταστήματα στο παρελθόν. Και μου είπε ότι δεν δόθηκε κανένα κομμάτι σε αυτή την τιμή καθώς ήταν λάθος. 

 

Τώρα γιατί σε κάποιους είπαν άλλα πράγματα δεν το γνωρίζω, ελπίζω να μην είναι μονο λασπολογία επειδή δεν μας χάρισαν την οθόνη   :-D Πολύ ευγενικοί από το κατάστημα και μου απάντησαν σε ότι τους ρώτησα. 

Σε εμένα πάντως η κοπέλα που πήρε επέμενε ότι δεν ήταν λάθος η τιμή. Και ότι με αυτή την τιμή που τους είχε κάνει ο προμηθευτής τους υπήρχαν και θα έδιναν 5-6 κομμάτια. Όσο για την ευγένεια, πράγματι ήταν πολύ ευγενική όσο με δούλευε.

Κρίμα γιατί μέχρι τώρα το είχα σε εκτίμηση το birdphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα ζητηθηκε απλα συγνώμη για το λάθος. Ενταξει συμβαίνουν αυτα δεν ειναι ανάγκη ομως να μας δουλευουν και απο πάνω λέγοντας άλλα στον έναν και άλλα στον άλλο.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα ζητηθηκε απλα συγνώμη για το λάθος. Ενταξει συμβαίνουν αυτα δεν ειναι ανάγκη ομως να μας δουλευουν και απο πάνω λέγοντας άλλα στον έναν και άλλα στον άλλο.... 

 

Αυτο ακριβως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα ζητηθηκε απλα συγνώμη για το λάθος. Ενταξει συμβαίνουν αυτα δεν ειναι ανάγκη ομως να μας δουλευουν και απο πάνω λέγοντας άλλα στον έναν και άλλα στον άλλο....

Σωστός.Συμφωνώ μαζί σου.Επίσης δεν μου έκαναν κάποια πρόταση για άλλο προϊόν όπως αναφερετε πιο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλατε να πάρετε δηλαδή οθόνη με 10 ευρώ.

Οκ...

 καλα εσενα αμα σου πουνε σε καμια μελοντικη προσφορα παρε tv 40'' με 100 ευρω πες οχι δε θελω...

Εδω πηραμε ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα με 0,31€...

αρα κατα αναλογια επαιζε η πιθανοτητα!!!

Αυτο αριβως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εδω πηραμε ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα με 0,31€...

αρα κατα αναλογια επαιζε η πιθανοτητα!!!

 

 

 

Αυτο αριβως...

 

Να μου επιτρεψετε να σας πω ότι είναι εντελως ακυρο το παράδειγμα. 

 

Η κάθε οραλ-μπ (και όχι το μαγαζι που την πηρες 0.30) σου χαριζει 10 ευρω με σκοπο να βγαλει 50 από τα αναλωσιμα - ανταλλακτικα κεφαλων. Δεν ηταν λαθος εκεινο το 0.30, αλλα ειχε την (πολλαπλη) σκοπιμοτητα του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 καλα εσενα αμα σου πουνε σε καμια μελοντικη προσφορα παρε tv 40'' με 100 ευρω πες οχι δε θελω...

 

Έγραφε κάπου ότι ήταν "προσφορά" και δεν το πήρα χαμπάρι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...