Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

....

 

Η παραγγελία σας έχει καταχωρηθεί επιτυχώς.
Σε λίγη ώρα θα επεξεργαστεί από εκπρόσωπο των πωλήσεων.

 

Μπας να παρω και την οθονη??? :devil:  χμ!!!!!! τι λετε? :blink: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σκληρο δισκο εχει με 3.30! http://www.priveshop.gr/product.php?code=107373 

εν αναμονη τηλεφωνου για ακυρωση παραγγελειας ειμαι :P

Πήρα 5 αλλα δεν περιμένω να μου τους στείλουν...

 

=]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι πρεπει να ανοιξει ενα θρεντ για να βαζουμε τις ΛΑΘΟΣ προσφορες, γιατι αλλο ειναι να αγοραζουμε κατω του κοστους ή πολυ φθηνα κατι που θελει το ιδιο το μαγαζι να δωθει σε χαμηλη τιμη ειτε για προμοσιον ειτε γιατι το πηρε στη χοντρικη φθηνα. Και αλλο ειναι να προσπαθουμε να παρουμε κατι που μπηκε σε λαθος τιμη (σκοπιμα ή απο λαθος, ανθρωπινα ειναι), ελπιζοντας να φοβηθει το μαγαζι τις αρνητικες ή τις καταγγελιες και να το δωσει τελικα.

Δεν εχω μαγαζι , πελατης ειμαι και ψαχνω τις ευκαιριες αλλα με κουραζει αφανταστα να περιμενω το ακυρο που πεφτει ή δεν πεφτει, ξεροντας παραλληλα οτι για το οποιο κερδος μου καποιος εργαζομενος που δεν προσεξε θα την "ακουσει".

Οσο για τους "πονηρακηδες" δεν ασχολουμαι και προτιμω να ασχολουμαι με τις παλικαρισιες προσφορες, οταν εμφανιζονται.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον προσπαθούν να με πάρουν από κινητό βέβαια χτυπάει μια φορά και μετά κλείνει.Εγινε και σε άλλον μήπως??

Αναπάντητα σου κανουν να τους πάρεις..! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Μάλλον προσπαθούν να με πάρουν από κινητό βέβαια χτυπάει μια φορά και μετά κλείνει.Εγινε και σε άλλον μήπως??

Θα περιμένουν πολύ τότε

Μηπως είναι καμια ντροπαλη κοπελα που της ειχες δωσει το τηλεφωνο σου προχθες και την χασεις; :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε την nova ote tv μόνο αυτό τα έχει όλα 

Δεν καταλαβες...δεν καιγομαι για τετοια φαση ,απλα λεω αφου δινω που δινω 23ευρω αν με συμφερει να παρω την προσφορα και να δινω 30ευρω με ολα τα καλα της προσφορας! Δεν καιγομαι για μπουκετα Τηλεορασης κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πρόσφορα είναι αυτή που σε παίρνουν 9 τ βράδυ κ πρέπει ν απαντήσεις σε μια ώρα? <br>

Την ίδια τιμή ξέρω ότι στην δίνουν κ στο κατάστημα...<br><br>

Αλλά βάλε ΟΤΕ που έχει παραπάνω ντοκιμαντέρ και φυσικά άπειρα αθλητικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...