Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ακυρο (όπως ειπαν οι ιδιοι δεν επαιρνε το συστημα παραγγελιες) επεσε σε ολους με συνοπτικες διαδικασιες και χωρις ενημερωση. Για κατι μνημες λενε τωρα, μην τρελαίνεσαι. ;) Πηγαινε πιο πισω να βρεις ποιες μνημες και σε τι τιμη.

Ελα, εδώ είναι
http://www.insomnia.gr/topic/482222-βρήκα-κάτι-που-υποτίθεται-οτι-είναι-προσφορά-εί/page-491?p=53900024#entry53900024

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα, μάλλον έπεσε γενικά η τιμή της, αλλά το public την έχει 400€ και δίνει δώρο 5χρονια επέκταση εγγύησης. +24 ατοκες

 

TV TOSHIBA 50L2456DG 399€ @cosmodata

skroutz:499€

http://www.skroutz.g...-50L2456DG.html

idealo.it:€ 436,25 - € 587,02

http://www.idealo.it...-50l245 αξιζει η τηλεοραση για υπνοδωματιο ?για τηλεοπτικο σημα περισσοτερο ,εχεις κανεις αποψη ?γενικα την τοσθμπα δε την πολυεμπιστευομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι 50Hz ε;

Πολλοί φαίνονται να μην την πολυεμπιστεύονται. Αν και τα πέντε χρόνια εγγύησης είναι σημαντικό συν. Για το public στο θέμα after sales/εγγύησης γενικά ακούγονται καλά λόγια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη? απο priveshop τι ειχες παρει?

ναι όπως λέει ο matrix στις μνήμες αναφέρομαι αν κοιτάξεις πιο πίσω, από priveshop θα παραλάβω σίγουρα, η παραγγελία από computerbeast δεν είναι έτοιμη ακόμα, αν έρθει μήνυμα για παραλαβή δε θα την πάρω οπότε όποιος την θέλει μου λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ατέλεια για το τελωνείο πόσο είναι?

4 τετοιες εχω παρει το τελωνείο δε το εχω γνωρίσει... ουτε σε καμια απο τις υπολοιπες 420 παραγγελίες μου τα τελευταία 5 χρόνια! :)

 

Δε θελει κοπο θελει τρόπο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 τετοιες εχω παρει το τελωνείο δε το εχω γνωρίσει... ουτε σε καμια απο τις υπολοιπες 420 παραγγελίες μου τα τελευταία 5 χρόνια! :)

 

Δε θελει κοπο θελει τρόπο!

 

Τις κοιτούσα κι εγώ και αναρωτιόμουν αν έχουν κάποιο κουσούρι.

 

Οπότε εσύ που πήρες 4 μπορείς να μας κάνεις ένα mini review. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ίδια με 28 ευρώ.

Τις κοιτούσα κι εγώ και αναρωτιόμουν αν έχουν κάποιο κουσούρι.

 

Οπότε εσύ που πήρες 4 μπορείς να μας κάνεις ένα mini review. 

Τις wanascam νομιζω εχω παρει εγω, Tις εχω χρόνια...

 

πολυ καλες ειναι, το μονο θεμα ειναι με το dyndns τους που πεφτει καποιες φορες αλλα εχω κανει άλλο κόλπο και σε καθε reboot (modem/διακοπη ρευματος κλπ) μου στελνουν σοτ μειλ μου την ip...

Επειδη ειναι και οι 4 ιδιες μπορώ και τις βλέπω απο το ιδιο software online! Με εφαρμογές κλπ για κινητό δεν εχω εμπλακει καθως δε μου χρειάζεται, αν θελω να μπω μπαινω στο interface που εχουν για κινητά...

 

επιπλέον, μου καηκαν τα 2 απο τα 4 τροφοδοτικά στη διετία (το ενα απο μονο του το άλλο απο μπουρδα μου) αλλα μικρό το κακο!

 

Αναλυση τρελη δεν εχουν αλλα δε νομιζω οτι θα την περιμενε και κανενας μας σε αυτα τα λεφτα! ΣΤα + επισης το nightvision που ειναι τίμιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κινούμενες έτσι? Από ήχο πως είναι?

Δυνατότητα αποθήκευσης της εικόνας με sd υποθέτω πως δεν έχουν.

 

σε sd οχι σε υπολογιστη μονο on the fly (κοινως ανοιχτη καμερα και γραφει).

 

ναι κινουμενες και με ηχο και με υποδοχη για μεγαφωνο (για να πεις κατι εσυ! :P )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...