Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με android τελεφον συνδεονται ? υπαρχει η αντιστοιχη εφαρμογη ? και για κινηση της καμερας αλλα και για προβολη

 

Κι εγώ το θεωρώ σημαντικό αλλά ο φίλος είπε πως δεν κάνει τέτοια χρήση οπότε δεν γνωρίζουμε προς το παρόν.

420 παραγγελίες μου τα τελευταία 5 χρόνια!

 

Αλήθεια πως ξερεις τον αριθμό αφού το ebay κρατάει ιστορικό μόνο 3 χρόνων?

Τις σημειώνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το θεωρώ σημαντικό αλλά ο φίλος είπε πως δεν κάνει τέτοια χρήση οπότε δεν γνωρίζουμε προς το παρόν.

 

Αλήθεια πως ξερεις τον αριθμό αφού το ebay κρατάει ιστορικό μόνο 3 χρόνων?

Τις σημειώνεις?

 

εχω 390 θετικες αξιολογησεις στο ebay και υπολογιζω αλλες 30-40 απο αλλα μαγαζιά (dx, banggood, bic κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω 390 θετικες αξιολογησεις στο ebay και υπολογιζω αλλες 30-40 απο αλλα μαγαζιά (dx, banggood, bic κλπ)

 

Κάνουν όλοι? Γιατί εγώ έχω 90 αλλά έχω παρατηρήσει πως μερικοί δεν στέλνουν αξιολόγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παράγγειλα το vebratim 128GB  φλασάκι και πάλι καλά που δεν πήγα για κατάθεση σήμερα και το άφησα γι αύριο γιατί μου έστειλαν μαιλ ότι μου ακυρώνουν την παραγγελία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με android τελεφον συνδεονται ? υπαρχει η αντιστοιχη εφαρμογη ? και για κινηση της καμερας αλλα και για προβολη

Συνδέονται κανονικά. Παλιότερα χρησιμοποιούσα άλλη εφαρμογή εδώ και λίγο καιρό γύρισα σε IP cam Viewer

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάνουν όλοι? Γιατί εγώ έχω 90 αλλά έχω παρατηρήσει πως μερικοί δεν στέλνουν αξιολόγηση.

 

 

εχω 390 θετικες αξιολογησεις στο ebay και υπολογιζω αλλες 30-40 απο αλλα μαγαζιά (dx, banggood, bic κλπ)

 Να΄μαι κι εγώ :

 
dimigar ( 303iconTealStar_25x25.gif)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα το παρακάτω στικάκι στα 24,41€ απο topsystems.

 

http://www.skroutz.gr/s/3523465/Verbatim-Store-n-Go-V3-USB-Drive-128GB-Black.html

 

Πριν λίγες ώρες μου ήρθε από το κατάστημα το email που φαίνεται στην εικόνα:

post-52872-0-87998700-1427760784_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ακολουθεί η απάντησή τους στην ερώτησή μου για ποιο λόγο ακύρωσαν την παραγγελία(η οποία έγινε το Σάββατο 29/3 το μεσημέρι και χωρίς να έχει δημοσιευτεί στο insomnia ώστε να έχει γίνει κανένας χαμός από παραγγελίες):

 

"Kαλημέρα σας,

 
το προιόν αφορούσε promo της Verbatim της Παρασκευής, το οποίο εξαντλήθηκε μέχρι τη Δευτέρα 30 Μαρτίου, και γι αυτό το λόγο η παραγγελία ακυρώθηκε, καθώς δεν μπορεί να παραγγελθεί πλέον στην τιμή της προσφοράς.
   Το stock δεν βρίσκεται στο χώρο μας, παρά στις αποθήκες των προμηθευτών, και υπάρχει πάντα η πιθανότητα κάποια από τα 60000 είδη του ηλεκτρονικού μας καταστήματος, να εξαντληθούν οπότε σε αυτή την περίπτωση, αν ο πελάτης έχει πληρώσει την παραγγελία να του επιστραφεί άμεσα το ποσό της πληρωμής, είτε αν δεν το έχει πληρώσει να προχωρήσουμε σε ακύρωση της παραγγελίας. 
    Λόγω του προχωρημένου της ώρας που πήραμε την ενημέρωση, και μια και στον τρόπο πληρωμή σας είχατε διαλέξει "Προ-πληρωμή στο κατάστημά μας", ενημερώσαμε άμεσα το status της παραγγελίας ώστε να λάβετε γνώση το ταχύτερο δυνατόν.
   Λυπούμαστε για την αναστάτωση

post-52872-0-11494400-1427804862_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασύρματο τηλεχειριστήριο - λέιζερ - στυλό logitech για παρουσιάσεις

13$

http://www.aliexpress.com/item/Brand-Logitech-R400-2-4G-RF-Mini-Wireless-Laser-Pointer-Presenter-with-LED-Red-laser-Laser/32285905208.html

 

Παρόμοιο από ebay όμως με bluetooth στα 4,23 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...