Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το γεγονός ότι θα πάρουμε είναι σχεδόν σίγουρο, το θέμα είναι ότι εμένα μου είπαν ότι θα πάρουμε από ένα κομμάτι ανεξαρτήτος παραγγελίας. Ενώ ο iakoboss7 λέει ότι ενημερώθηκε ότι θα πάρει και τα 3 κομμάτια στα 2€ έκαστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον μιλησα και εγω με τα κεντρικα.Ναι θα παραλαβουμε το ποντικι στα 2 ευρω, αλλα  ενα τεμαχιο.Οσοι εκαναν χρηση της αντιπροσφορας με το αλλο ποντικι, δεν θα παραλαβουν.Η κοπελα μου τονισε πολλες φορες οτι ενα τεμαχιο ο καθενας θα παραλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επικοινωνησα μεσω online chat. Στην αρχη το παιζανε κινεζοι ενω τους ειπα οτι πηγα στο καταστημα οπου ηταν να παραλαβω αρχικα και υπηρχαν 10 κομματια μου ειπανε οτι μαλλον θα ηταν κρατημενα. Τους λεω οτι τα κρατημενα δεν ειναι στα ραφια και οτι καταλαβαινει τι εννοω. Της ειπα της κοπελας οτι και απο ΓΓΚ λενε στην σελιδας τους οτι βαση του ταδε νομου η συμπεριφορα αυτη ειναι παρανομη και απλα να προωθησει στους υπεθυνους οτι θα απευθυνθω σε ΓΓΚ. Σιγα μη το εκανα βεβαια για ενα ποντικι αλλα λεμε... Μου ζητησε αμεσως αριθμο παραγγελιας και οτι θα υπαρξει τηλεφωνικη εποικινωνια απο τα κεντρικα για ενημερωση. Μεσα σε 10 λεπτα με πηραν απο τα κεντρικα και μου ειπαν οτι λαθος του συστηματος ακυρωσε τις παραγγελιες μας λογω πολλων παραγγελιων κλπ κλπ και οτι θα ενημερωθω μεσω email για σχετικο κουπονι που θα πιστωθει στο λογαριασμο μου για να παραλαβω. Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην να πω οτι εκανα 3 διαφορετικες παραγγελιες απο 1 ποντικι η καθε μια (ισως παιζει ρολο ισως οχι) μιας και οι φιλοι μου το θυμόντουσαν οποτε ηθελαν...

στο τηλεφωνο μου ειπε θα παραλαβω και τα 3, μαλιστα τον ρωτησα 3 φορες για να σιγουρευτω και μου ειπε κατηγορηματικά ΝΑΙ.

post-230745-0-68820400-1429033593_thumb.jpg

για οποιον το θελει.

EDIT: επειδη καποιος ρωτησε πηρα στα κεντρικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω 2 παραγγελιες εκανα.Η κοπελα το ειπε πολλες φορες απο ενα τεμαχιο ο καθενας θα παρει.

Τεσπα υπομονη μεχρι αυριο που θα εχουμε εξελιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω email και sms αυριο οπως ειπαν (φανταζομαι για παραλαβη). ετσι και ειναι μονο 1 τους πηρε και τους σηκωσε :P

θυμήσου να ενημερώσεις το θέμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ποντίκι των 2 ευρώ, αυτό που λέτε για την ενημέρωση που θα γίνει αύριο, θα γίνει σε όλους όσους ακυρώθηκε η παραγγελία ή μόνο σε αυτούς που μίλησαν αυτές τις μέρες με τα public και τους είπαν για το θέμα; Εγώ δεν έχω μιλήσει μαζί τους ούτε έκανα παραγγελία το ποντίκι που έκαναν αντιπρόταση στα 2 ευρώ. Να τους στείλω στο live chat ή απλά να περιμένω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον προκειται για μεγαλη και γνωστη αλυσιδα καταστηματων θα ηταν σωστο να δωσουν τουλαχιστον απο 1 τεμαχιο στον καθενα.Απο πλευρας σεβασμου προς τον πελατη.Ειτε ειναι λαθος τους ειτε οχι αυτο ειναι το σωστο.

 

Πιστευω οτι αν τετοιες περιπτωσεις αντιμετωπιζονται θετικα προς τον πελατη ειναι προς οφελος του καταστηματος.Αν οχι τοτε ισχυει το αντιθετο.

 

Εχω παραγγγειλει 1 τεμαχιο και μου εχουν στειλει ακυρο με e-mail.Αν πχ ειχα παραγγειλει παραπανω και παλι δεν θα ειχα προβλημα να επαιρνα 1.Αλλα το ακυρο δεν ειναι σωστο.

 

Επισης να δωσουν απο 1 τεμαχιο οχι μονο σε οσους διαμαρτυρηθηκαν(και καλα εκαναν) αλλα σε ολους οσους παρηγγειλαν.

 

Οι πιο μαγκες ηταν το Kaizershop που ειχαν δωσει πολλα τεμαχια του Samsung galaxy S5 στα 261€Αυτοι πιθανοτατα "μπηκαν μεσα".Και τωρα συζηταμε για ποντικι που πωλειται στα 9€.Ακομα και στα 2€ να το δωσουν δεν θα "μπουν μεσα".Γιατι απλα τοσο το πηραν,ισως και σε πιο χαμηλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουστικά Xiaomi Piston V2 με κωδικό 9aeb04 βγαίνουν 10€

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Earphone-With-Remote-And-Microphone-For-SmartPhone-p-82744.html

ευχαριστω φιλε πραγγειλα 2.εχω ενα σετ κ ειναι αψογα.

ξερει καποιος κανενα ανταπτορα να δουλεψουν κ σαν κανονικα hands free στο κινητο μου που εχει το παλιο προτυπο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...