Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όλα καλά τελικά απλά πρέπει να το ξαναπροσθέσεις στο καλάθι ,μπράβο στον συνφορουμίτη που το ανακάλυψε και ένα ακόμα πιο μεγάλο μπράβο στο PUBLIC που φέρθηκε σωστά !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη....!!!!!

Απο firefox δεν μου περασε την εκπτωση και βγηκε στα 8.99 Ε  -ισως φταιει ο adblock -

Απο chrome η εκπτωση περασε κανονικα βγηκε στα 2.00 Ε

Αντε θα παραλαβουμε παλι !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα ηρθε το ιδιο e-mail.

 

Μπηκα στην σελιδα τους με τον λογαριασμο που εκανα αρχικα την παραγγελια και οταν εβαλα το ποντικι στο καλαθι αυτοματα μου εβγαλε τελικη τιμη 2€ χωρις να βαλω τον κωδικο εκπτωσης.

 

Εσας?

 

Οποτε το παραγγελνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, βρισκεις το ποντικι κ το παραγγελνεις με την τιμη των 9 ευρω οπως λεει, αλλα οταν το βαζεις στο καλαθι εμφανιζεται στα 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, βρισκεις το ποντικι κ το παραγγελνεις με την τιμη των 9 ευρω οπως λεει, αλλα οταν το βαζεις στο καλαθι εμφανιζεται στα 2

 

 

Μαλλον απαντησες πριν κανω edit το προηγουμενο μου post.

 

Tωρα ειδα την απαντηση σου.

 

Το παρηγγειλα.Δεν χρειαζεται κωδικος,δεν τον εβαλα.

 

Εκτιμωμενη παραδοση αυριο γραφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια και σε μενα, μολις εκλεισα το τηλεφωνο μαζι τους μου ειπαν η οδηγια που εχει δωθει ειναι 1 τεμαχιο ανα account-email αλλα παρολα αυτα παραπονέθηκα και ζητησα να επικοινωνήσω με καποιον προισταμενο και τωρα περιμενω...

οδηγια καταστηματος ξε-οδηγια, νομικα καλλημενοι δεν ειναι (εξακολουθει η αρχικη παρανομια να ισχυει εφοσον δεν τα παραλαβουμε ολα) και πρεπει να παραλαβουμε οτι παραγγειλαμε και φυσικα στην αρχικη τιμη. το οτι αλλαξαν το προιον της "οδηγιας" απο omega σε ολος τυχαια το ιδιο με το αρχικο δεν μου λεει κατι εμενα. χωρια που πιστευω εγινε λογο του email με τα screenshot που ειχα στειλει (μιας και ελαχιστα μετα βγηκε αρχικα το ποντικι στα 9 ευρω μη διαθεσιμο αλλα σημερα που το βλεπω παλι ειναι διαθεσιμο μια χαρα, οπως τους συμφερει το αλλαζουν...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο email και σε μένα. Το έβαλα παραλαβή από κατάστημα (2€ εννοείται) και λέει "εκτιμώμενη παράδοση: αύριο". Άρα έχουν πολλά τεμάχια και κάνανε τον Κινέζο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο μειλ ήρθε σήμερα.

Επίσης με πήραν τηλέφωνο και χθες και σήμερα το πρωί και τις 2 φορές με παρακάλεσαν να αλλάξω την αρνητική στο σκρουτζ.

 

Πως όμως να την αλλάξω;

Εγώ μπορεί να την έκανα πριν καμιά βδομάδα αλλά δεν φαίνεται πουθενά.

Υπάρχουν πολλές αρνητικές στο σκρουτζ αλλά όχι η δικιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο μειλ ήρθε σήμερα.

Επίσης με πήραν τηλέφωνο και χθες και σήμερα το πρωί και τις 2 φορές με παρακάλεσαν να αλλάξω την αρνητική στο σκρουτζ.

 

Πως όμως να την αλλάξω;

Εγώ μπορεί να την έκανα πριν καμιά βδομάδα αλλά δεν φαίνεται πουθενά.

Υπάρχουν πολλές αρνητικές στο σκρουτζ αλλά όχι η δικιά μου.

Επειδή μου έχει τύχει και μένα κανα 2 φορές (ακύρωσα την αρνητική αξιολόγηση για 2 μαγαζιά αφού μου είχαν δώσει λύση)

απλά έστειλα mail στο skroutz λέγοντας ότι το πρόβλημα λύθηκε και ζητώντας να ακυρώσουν την αρνητική αξιολόγηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...