Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Για το PIPO στο ebay,

Μπορείτε να μου πείτε πως στο διάολο ενώ δεν έχει καμμία αξιολόγηση βγάζει 151 sold και 2 sold in last hour;

Πρόκειται για θύματα ανά τον κόσμο που δεν θα παραλάβουν ποτέ ε;

 

Επίσης, τώρα τελευταία το ebay δε σου βγάζει στη σελίδα του προϊόντος δίπλα σε κάθε πωλητή την αξιολόγησή του, πρέπει να μπεις στο προφίλ του πωλητή γι ανα τη δεις, έτσι είναι; μόνο σε εμένα το κάνει;

 

και σε μένα το έχει αρχίσει αυτό εδώ και μερικές μέρες και επίσης έχει αρχίσει να έχει θέμα με τις φωτογραφίες. όλα αυτά με chrome 
 

ενώ όμως με firefox μου δείχνει τις αξιολογήσεις στην σελίδα του προϊόντος και φαίνεται ότι τα πάει καλύτερα στις φωτογραφίες. 

(καθόμουν και καθάριζα cookies εχθές ... μπας και στρώσει.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

...τώρα τελευταία το ebay δε σου βγάζει στη σελίδα του προϊόντος δίπλα σε κάθε πωλητή την αξιολόγησή του, πρέπει να μπεις στο προφίλ του πωλητή γι ανα τη δεις, έτσι είναι; μόνο σε εμένα το κάνει;

Mε ΙΕ:

post-66821-0-84521100-1432019261_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το PIPO στο ebay,

Μπορείτε να μου πείτε πως στο διάολο ενώ δεν έχει καμμία αξιολόγηση βγάζει 151 sold και 2 sold in last hour;

Πρόκειται για θύματα ανά τον κόσμο που δεν θα παραλάβουν ποτέ ε;

Μήπως όλες αυτές οι πωλήσεις έγιναν τις τελευταίες ημέρες και δεν έχει παραλάβει ακόμα κανείς? Επειδή αλλιώς σίγουρα κάποιοι θα του είχαν αφήσει αρνητική κριτική. Είναι ψιλοαπίθανο να είναι και οι 151 και θύματα και αδιάφοροι στο feedback.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως όλες αυτές οι πωλήσεις έγιναν τις τελευταίες ημέρες και δεν έχει παραλάβει ακόμα κανείς? Επειδή αλλιώς σίγουρα κάποιοι θα του είχαν αφήσει αρνητική κριτική. Είναι ψιλοαπίθανο να είναι και οι 151 και θύματα και αδιάφοροι στο feedback.

Τελικά κυκλοφορούν πολλά θύματα. Με μία γρήγορη ματιά: 64GB EVO Micro SD με 6€ και SJ4000 1080P Camera με 12€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βάσει νόμου πλέον (από 13 Ιουνίου 2014) όλες οι ηλεκτρικές και ηλεκτρονικές συσκευές που πωλούνται μέσα στην Ε.Ε καλύπτονται από 2ετή εγγύηση...

 

 

καλη τυχη στο δικαστήριο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο sandisk ssd ultra 2 480 gb στα EUR 157,69 με τα μεταφορικά από το γαλλικό άμαζον αξίζει ;

 

http://www.amazon.fr/Disque-SanDisk-vitesse-lecture-SDSSDHII-480G-G25/dp/B00M8ABFX6

 

https://www.skroutz.gr/s/5358261/Sandisk-Ultra-II-SSD-480GB.html

 

Prix normal :  EUR 184,90

 

 Prix promo : EUR 149,99 

 

21% déjà vendus

 

Se termine dans 19h 19min 33s

 

 

Για καποιον που θελει ΤΩΡΑ έναν 500αρη ssd δεν είναι κακη η τιμη.  10% πιο κατω από την χαμηλοτερη της Γερμανιας.

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/4549575_-ultra-ii-480gb-sandisk.html

 

Σαν προιον δεν θα το προτεινα, όπως εκανα και όταν ολοι ετρεχαν για τον 840 non pro. O λογος είναι, πως είναι TLC και αυτος σε αντιθεση με τον προηγουμενο ultra (I) που ηταν MLC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βάσει νόμου πλέον (από 13 Ιουνίου 2014) όλες οι ηλεκτρικές και ηλεκτρονικές συσκευές που πωλούνται μέσα στην Ε.Ε καλύπτονται από 2ετή εγγύηση...

 

Ασχετο, αλλα στο πλαισιο σε turbo-x προιοντα (laptop) χρεωνουν το 2ο ετος εγγυησης 20e (αλλιως εχουν 1 ετος) , και οταν τους ανέφερα το συγκεκριμενο link μου ειπαν οτι ειναι οδηγια δηλαδη επιλογη τους αν θα το τηρησουν ενω επισης υποστήριξαν οτι  εταιριες οπως hp εχουν και αυτες 1 ετος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο, αλλα στο πλαισιο σε turbo-x προιοντα (laptop) χρεωνουν το 2ο ετος εγγυησης 20e (αλλιως εχουν 1 ετος) , και οταν τους ανέφερα το συγκεκριμενο link μου ειπαν οτι ειναι οδηγια δηλαδη επιλογη τους αν θα το τηρησουν ενω επισης υποστήριξαν οτι  εταιριες οπως hp εχουν και αυτες 1 ετος. 

 

Ειναι επειδη τα Turbo-X δεν χαλανε ποτε και δεν χρειαζονται εγγυηση.   :lol:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχεις ποιότητα τι να τη κάνεις την εγγύηση...Εγγύηση δίνουν μόνο οι αδύναμες εταιρίες οχι τώρα να δώσει και το πλαίσιο :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη shell με 20 λιτρα vpower (σημερα ειναι σε προσφορα) η vpower racing εχει το δρεπανοκατσαβιδο black&decker epc14ca-qw στα 24 ευρω(αν βαλεις την ακριβη) και στα 27 (αν βαλεις την απλη).

Επομενη τιμη σκρουτζ στα 46 περιπου ευρω(μαζι με τα μεταφορικα)

http://www.skroutz.gr/s/92107/Black-Decker-EPC14CA.html?keyphrase=black+decker+epc14ca

Ομοιως το σκουπακι της B&D wd4810n στα 17 και 20 ευρω αντιστοιχα.

Επομενη τιμη σκρουτζ τα 50 ευρω.

http://www.skroutz.gr/s/330579/Black-Decker-Dustbuster-Wet-Dry-WD4810N.html?keyphrase=black+decker+wd4810n

Θα με ενδιεφερε το τρυπανι αλλα μου φαινεται αδυναμο για τοιχο (εκτιμω οτι κανει μονο για ξυλο).

Το εχει καποιος να πει εντυπωσεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Tablet Asus MeMo Pad 7 ME176CX 7" 16GB 

είχε ξαναπαίξει σε προσφορά παλιότερα στα 99

Δεν ξέρω αν αξίζει ακόμα αλλά το έχει ξαναβγάλει το you στα 99€ από 123€ στο skroutz

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ΘΕΡΜΗ παρακληση. Περα απο το λινκ γραψτε και 3 λεξεις τι ειναι και ποσο κοστίζει. ΑΝ μπορείτε να βαλετε και λινκ σκρουτζ ακομα καλυτερα. Δεν χρωσταμε σε κανενα εγχωριο ή ξενο μαγαζι κλικ. Προσωπικά όποτε βλεπω απλα λινκ δεν τα ανοιγω και δεν απανταω και προτείνω να κανετε όλοι το ιδιο.

σορρυ ματριξ αλλα ερχονται αβερτα ειδοποιησεις για το τιποτα...

 

(εντιτ: πανω που το εγραφα ήρθε το ποστ - προτυπο του Parasomnia :) well done bro!!)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι λέει ο paylidis +1000

 

Βάλτε ενα δυο λογακια δεν είναι τίποτα.γιατί να κάνουμε άσκοπα κλικ; Πείτε τι είναι και ποσο έχει κτλπ...

Είναι εκνευριστικο να λέμε αυτό αξίζει; Και χωρίς περιγραφή χωρίς μερικά στοιχεία τι είναι.

 

Φιλικά παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...