Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Motherboard: Asrock Z97 Extreme6 σε e-Shop         

 

παιδία το e-shop την εχει στα 165 euro ενω σε skroutz ειναι στα 180

 

Αξίζει η συγκεκριμένη;; να την παρω;; 

 

 

Link.png Site: skroutz Link

 

Link.png Site: e-shop Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενα ολοκληρο χρονο ειναι πολυ κοντα σε αυτη την τιμη. Στα 138 πριν 5 μηνες που υπαρχει στο ιστορικο του σκρουτζ θα ηταν καλη αγορα και προσφορα. Τωρα δεν ειναι προσφορα τα 165 σε καμια περιπτωση. Απλα μια κανονικη και νορμαλ τιμη.

 

Μεταφερεται στο "βρηκα κατι... Αξίζει;"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...

Η τιμη στο Link.png Site: σκρουτζ ειναι στα 155 ευρω απο το ebay αλλα δεν το πολυεμπιστευομαι. ...

 

 

Ebay - lol. (δεν είναι το ebay, ελληνικο κατάστημα είναι και λεγεται αλλιως)

 

Όπως είναι προφανες και από το σκρουτζ δεν υπαρχει προσφορα. Μεταφερεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=forums&mid=114659&sid=9d4f2fe601bb7fce81dd12f31f4aeafa&search_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=content

το 99% απο τα  μηνύματα σου φίλε xrist1983 ειναι να αγορασουμε κατι απο το eshop.. τυχαίο??

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πληροφοριακα φαστ δεν ειναι με 1A αν καποιος θελει φαστ να δει με output 2A παρηγγειλα πριν κατι μερες εναν natec στα 7 ευρω απο eshop με 2 θυρες 2Α η καθεμια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=forums&mid=114659&sid=9d4f2fe601bb7fce81dd12f31f4aeafa&search_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=content

το 99% απο τα  μηνύματα σου φίλε xrist1983 ειναι να αγορασουμε κατι απο το eshop.. τυχαίο??

 

μπορει να εχει ειδικοτητα στο e-shop ,αντε να ειναι υπαλληλος, για να παιρνει κερδη απο αυτα που πουλαει δεν το βλεπω και στο κατω-κατω προσφορες βαζει δεν υποχρεωνει κανενα να αγοραση,(εγω ειμαι ο δικηγορος του e-shop)

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια να κανω μια ψιλοσχετικη-ψιλο ασχετη ερωτηση για τους φορτιστες.Στο σπιτι εχω τουλαχιστον 5-6 συσκευες με micro usb η καθεμια με το δικο της φορτιστη οπου το μονο που αλλαζει σε καθε φορτιστη ειναι τα Α(ο ενας ειναι 0,7, οα λλος 0.75. ο αλλος 1.5 κτλ).

Αν φορτιζω ολες τισ συσκευες (κινητα ταμπλετ κτλ) με εναν φορτιστη (πχ το υ θεματος) θα εχω προβλημα (πιθανο καψιμο ) η δεν εχει να κανει (γιατι καθε συσκευη λεει ρητα να χρησιμοποιειται μονο ο φορτιστης της).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...