Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι μια χαρά ! σε ευχαριστώ !!



έχω την εντύπωση οτι εκανα μεγαλη μ@#@  !!  βλέπω στο newsletter τον samsung evo sta 99.50 euro και χτες το βράδυ παρήγγειλα απο digital master τον ocz vertex 450 με πιστωτικη έχω προπληρώσει και δε ξέρω αν μπορώ να το ακυρώσω τώρα να παραγγείλω τον evo.. καλύτερος δεν ειναι ο evo ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα απο τους 2 θα διάλεγες τον ocz ? σωστα ?

γιατί διάβασα εδω στο φόρουμ οτι στη κατηγορία μέχρι 100 ευρω ο 450 ειναι καλύτερος αλλά κάποιοι έλεγαν μέχρι να βγει ο evo..γι αυτό ρώτησα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ τον ΤΕΟΚΟ.πήρα μια 670 για φίλο που ψαχνότανε.η συγκεκριμένη υλοποιήσει είναι από τις κορυφαίες(νομίζω)και σε αυτά τα χρήματα παίζει μόνη της.

ναι μια χαρά ! σε ευχαριστώ !!



έχω την εντύπωση οτι εκανα μεγαλη μ@#@  !!  βλέπω στο newsletter τον samsung evo sta 99.50 euro και χτες το βράδυ παρήγγειλα απο digital master τον ocz vertex 450 με πιστωτικη έχω προπληρώσει και δε ξέρω αν μπορώ να το ακυρώσω τώρα να παραγγείλω τον evo.. καλύτερος δεν ειναι ο evo ?

προσωπικά θα προτιμούσα τον EVO..τώρα αφού πλήρωσες με πιστωτική δεν ξέρω να σου πω.πάρε ένα τηλέφωνο μήπως είναι εύκολη η διαδικασία ακυρώσεις και χτύπα των 250gb στα 169€ ;)θα είσαι καλυμμένος για αρκετό καιρό με τον διπλάσιο χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προπλήρωσα γιατι δε γίνεται αλλιώς με το συγκεκριμένο κατάστημα. τώρα θα τους πάρω απο δευτέρα να δω αν και λίγο δύσκολο μου φαίνεται να μου τα επιστρεψουν.

όσο για τα 250gb ναι θα το ήθελα αλλά πάνω απο 100 ευρω δε παίζει με τίποτα, και πάλι υπέρβαση έκανα αφου έψαχνα κατι σε used στα 65-70..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ.πρότεινα τον 250αρι γιατί βγαίνει σε λιγότερα ευρώ ανά giga και από τη στιγμή που πληρώνεις με πιστωτική σιγά τι διαφορά που θα είχε η δόση ανά μήνα.

άντε για να μη σου βάζω άλλα φιτίλια,μια χαρά είναι και ο ocz vertex 450.δε θα κάνουμε την τρίχα τριχιά ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok μένω με ocz τότε (το ξέρω οτι με το μάτι διαφορά δε θα καταλάβαινα σε επιδόσεις, πιο πολύ για αξιοπιστία στο χρόνο με ενδιαφέρει..)

ποτέ μα ποτέ δεν εχω αγοράσει κάτι με δόσεις..θα μαζέψω πρώτα τα χρηματα και μετα θα προβώ σε αγορά λολ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok μένω με ocz τότε (το ξέρω οτι με το μάτι διαφορά δε θα καταλάβαινα σε επιδόσεις, πιο πολύ για αξιοπιστία στο χρόνο με ενδιαφέρει..)

ποτέ μα ποτέ δεν εχω αγοράσει κάτι με δόσεις..θα μαζέψω πρώτα τα χρηματα και μετα θα προβώ σε αγορά λολ

δεν καταλαβαίνω το λόγο που απολογείσαι για την πιστωτική...μαγκιά σου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που το βρηκες στο eshop, δωσε link.

Αλλα ετσι κ αλλιως 299 στο πλαισιο ομως.

 

Οσον αφορα την εγγυηση το Πλαισιο δινει

"1 έτος εγγύηση αντιπροσωπείας"

 

του eshop δεν ειναι αντιπροσωπειας και καλο θα ηταν να ελεγθει απο υποψηφιους αγοραστες αν το 1ο ετος τουλαχιστον ειναι αντιπροσωπειας ή οχι, καθ'οτι δεν συγκρινονται αυτες οι εγγυησεις και 3 να εδινε.

Μην ρωτησετε το eshop, ρωτηστε την αντιπροσωπεια!

 

(Κανενα προβλημα με το eshop, αλλα μην συγκρινουμε ανομοια πραγματα, ειδικα αν ειναι παραεισαγωγη, το παιρνουμε και απο ... "Βουλγαρια" φθηνοτερα)

 

μπορουμε να κανουμε/αγορασουμε επεκταση; απο την toshiba π.χ.; ξερει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορουμε να κανουμε/αγορασουμε επεκταση; απο την toshiba π.χ.; ξερει κανεις;

Αν λες για επεκταση εγγυησης ναι μπορεις.

Εχω λαπτοπ toshiba. Αρχικα εδινε 2 χρονια με τον πρωτο χρονο ακομα και για ασφαλεια σε περιπτωση κλοπής και μετά αν θες το ανανεώνεις για 2, 3 ή 4 χρόνια.

 

Αν και δυστυχως δεν εκανα επεκταση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...