Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχως ειναι τα καταστηματα που σπρωχνουν το στοκ τους, γινεται σταθερα απο τον κοτσοβολο απο οτι μου ειπαν, αλλα δεν βλεπεις κατι διαδικτυακα,μονο μεσω τηλ, η επι τοπου. Εγω το αγορασα νεα ερυθραια Αθηνα, και μου επιβεβαιωσαν οτι αυτες οι τιμες ισχυουν πανελλαδικα, στο εκθεσιακο στοκ και μονον. Το ιδια παιζει με καθε λογης συσκευη, αλλα ανεφερα το προσηκων.

Παρεπιπτωντος, με τον ιδιο τροπο, βρισκεις και προιοντα στο 70% εκπτωση αλλα ειναι ρουλεττα τι θα βρεις (ειχα βρει wii u 32gb κουτατο για 65 ευρω και πηρα) και απλα αξιζει να το ξερεις οτι παιζει, αλλα πρεπει να ξερεις τι θες για να μπορεις να επωφεληθεις απο ξεστοκαρισμα και να μην φορτωθεις σκουπιδια...

Λ.χ. τα μελανια αυτου τα εχει 70ευρα ο κωτσος, ενω το πλαισιο 61 και το ε γκαιτε  53... , αλλα στον κωτσο μου εδωσαν και τα μελανια 21 αντι 70 ευρω για να φευγει το πακετο βιτρινας και παει λεγοντας...αλλα αυτο εγινε απαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο κωτσόβολος πουλάει και σε δολλάρια πλέον; Wow!

Περα από την πλάκα ωραίο μηχανάκι..Σιγουρα θα εχει και καλή εκτύπωση.. Τωρα για τα μελάνια αν συμφέρουν δε ξέρω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΔΕΝ υπαρχει προσφορα!

 

Ενα μηχανημα που οπως μπορειτε να δειτε στο ιστορικο σκρουτζ, ειχε 89€ στον Κωτσοβολο για ξεστοκαρισμα καινουργιο το καλοκαιρι και με δωρεαν παραδοση σε ολη την Ελλαδα, 99 σε αλλα μαγαζια μεγαλα επισης το καλοκαιριμε δωρεαν παραδοση, να ψαχνει κανεις τα μαγαζια και να το παιρνει κανεις στην ιδια τιμη εκθεσιακο δεν θα ελεγα οτι ειναι ουτε προσφορα ουτε εξυπνη κινηση.

 

Μεταφερεται στο "βρηκα κατι"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB + 32GB - Zapals - 144,25 Euro

 

Όπως λέει και ο τίτλος, ένα γνωστό κινητό σε όλους μας σε πολύ καλή τιμή και με δωρέαν μεταφορικά.
 
https://www.zapals.com/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-32gb-snapdragon-650-hexa-core-5-5inch.html
 
Δεν ξέρω μόνο τι παίζει με τελεωνείο. Ας μας πει κάποιος που γνωρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ps4 1tb slim black

 

Μου ηρθε προσφορα απο you.gr

Στα 279 ευρω βαζοντας στο τελος Κωδικο PS41TB

http://www.you.gr/pc-parts/konsoles/konsoles-ps4/sony-playstation-4-slim-1tb-black-%28279%E2%82%AC-me-kouponi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MOTOSPEED Inflictor CK104 Mechanical Gaming Keyboard 39.56Ευρω @gearbest

 

http://www.gearbest.com/keyboards/pp_298472.html?wid=21

 

Flashsale για σημερα,  κατι λιγοτερο απο 40ευρω

 

85 ευρω στο Skroutz

http://www.skroutz.gr/s/9730876/Motospeed-Inflictor-CK104.html

 

 Outemu Blue switches κλώνους cherry mx

post-66822-0-78834500-1478531932_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε τι διακόπτες φοράει;

Επίσης, τα χρώματα...; τι φάση; είναι rgb ή έχει ένα χρώμα το κάθε πλήκτρο και τέλος;

 

edit: τα βρήκα... μπλε διακόπτες και rgb :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 το πήρα πριν δύο βδομάδες από το gearbest. Κι όμως πάει και πιο κάτω... Δεν έχω ιδέα από μηχανικά πληκτρολόγια αλλά σε μια ψιλοέρευνα που έκανα διάβασα τα καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Outemu blue εχει και ψευτοRGB( οχι individual κουμπια και στανταρ 7 χρωματα) .Για 40 ευρώ ειναι πολυ ΟΚ για καποιον που δεν ξαναείχε μηχανικό, και θέλει να ξεκινήσει απο κάπου οικονομικά και δεν εχει προβλημα με τον θόρυβο.Οποιος είχε  πριν μηχανικό με cherry blues δεν θα του το πρότεινα εκτός και αν το θέλει για 2ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε να εχουμε μονιμα ενα χρωμα ; 
Επισης οταν ρωτατε με τα ελληνικα πληκτρα τι ακριβως εννοειτε ; Δηλαδη τι προβλημα μπορει να παρουσιασει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε να εχουμε μονιμα ενα χρωμα ; 

Επισης οταν ρωτατε με τα ελληνικα πληκτρα τι ακριβως εννοειτε ; Δηλαδη τι προβλημα μπορει να παρουσιασει ;

να μη θυμασαι που ειναι το 'Θ' κτλ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...